menu
grbasket

greek basketball videos and live streamings
Menu Drawer Logo

ΕΚΑΣΘ | Β ΑΝΔΡΩΝ (1ος και 2ος όμιλος): Το πρόγραμμα των αγώνων



ΕΚΑΣΘ | Β ΑΝΔΡΩΝ (1ος και 2ος όμιλος): Το πρόγραμμα των αγώνων


1ος ΟΜΙΛΟΣ



1η Αγωνιστική

ΣΙΝΔΟΥ ΔΑΚ ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ-ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ
ΕΥΟΣΜΟΥ Δ.Α.Κ. ΚΡΟΝΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ Α.Ε.-ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ ΜΑΠΟ
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ Ε.Α.Κ. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ-ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ-Σ.Α.Π.Σ.Π.Θ.
ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΔΑΚ ΟΛΥΜΠΟΣ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ ΑΣ-ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ Μ.Α.Ο.
ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ ΔΑΚ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ Α.Μ.Σ.-ΕΛΠΙΔΑ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΑΣ.
ΚΟΝΤΑΞΟΠΟΥΛΕΙΟ ΔΑΚ Δ.Α.Σ.Ω.-ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Ε.Κ.
ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΔΑΚ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛΟΓΑ ΑΝΑΛΗΨΕΩΣ-ΜΕΓ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. ΑΕΣΝ

2η Αγωνιστική

ΚΟΝΤΑΞΟΠΟΥΛΕΙΟ ΔΑΚ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ ΜΑΠΟ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ
ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ ΔΑΚ Σ.Α.Π.Σ.Π.Θ.-ΚΡΟΝΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ Α.Ε.
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ Ε.Α.Κ. ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ Μ.Α.Ο.-ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ-ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ Ε.Α.Κ. ΕΛΠΙΔΑ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΑΣ.-ΟΛΥΜΠΟΣ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ ΑΣ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ.Α.Κ. ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Ε.Κ.-ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ Α.Μ.Σ.
ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ Δ.Α.Κ. ΜΕΓ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. ΑΕΣΝ-Δ.Α.Σ.Ω.
ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΔΑΚ ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛΟΓΑ ΑΝΑΛΗΨΕΩΣ

3η Αγωνιστική

ΣΙΝΔΟΥ ΔΑΚ ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ-Σ.Α.Π.Σ.Π.Θ.
ΕΥΟΣΜΟΥ Δ.Α.Κ. ΚΡΟΝΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ Α.Ε.-ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ Μ.Α.Ο.
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ Ε.Α.Κ. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ-ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ-ΕΛΠΙΔΑ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΑΣ.
ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΔΑΚ ΟΛΥΜΠΟΣ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ ΑΣ-ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Ε.Κ.
ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ ΔΑΚ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ Α.Μ.Σ.-ΜΕΓ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. ΑΕΣΝ
ΚΟΝΤΑΞΟΠΟΥΛΕΙΟ ΔΑΚ Δ.Α.Σ.Ω.-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛΟΓΑ ΑΝΑΛΗΨΕΩΣ
ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΔΑΚ ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ-ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ ΜΑΠΟ

4η Αγωνιστική

ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ Ε.Α.Κ. ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ Μ.Α.Ο.-ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ Ε.Α.Κ. ΕΛΠΙΔΑ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΑΣ.-ΚΡΟΝΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ Α.Ε.
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ.Α.Κ. ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Ε.Κ.-ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ-ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ
ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ Δ.Α.Κ. ΜΕΓ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. ΑΕΣΝ-ΟΛΥΜΠΟΣ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ ΑΣ
ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΔΑΚ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛΟΓΑ ΑΝΑΛΗΨΕΩΣ-ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ Α.Μ.Σ.
ΚΟΝΤΑΞΟΠΟΥΛΕΙΟ ΔΑΚ Δ.Α.Σ.Ω.-ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ
ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ ΔΑΚ Σ.Α.Π.Σ.Π.Θ.-ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ ΜΑΠΟ

5η Αγωνιστική

ΣΙΝΔΟΥ ΔΑΚ ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ-ΕΛΠΙΔΑ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΑΣ.
ΕΥΟΣΜΟΥ Δ.Α.Κ. ΚΡΟΝΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ Α.Ε.-ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Ε.Κ.
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ Ε.Α.Κ. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ-ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ-ΜΕΓ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. ΑΕΣΝ
ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΔΑΚ ΟΛΥΜΠΟΣ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ ΑΣ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛΟΓΑ ΑΝΑΛΗΨΕΩΣ
ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ ΔΑΚ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ Α.Μ.Σ.-Δ.Α.Σ.Ω.
ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΔΑΚ ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ-Σ.Α.Π.Σ.Π.Θ.
ΚΟΝΤΑΞΟΠΟΥΛΕΙΟ ΔΑΚ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ ΜΑΠΟ-ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ Μ.Α.Ο.

6η Αγωνιστική

ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ.Α.Κ. ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Ε.Κ.-ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ
ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ Δ.Α.Κ. ΜΕΓ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ.-ΑΕΣΝ ΚΡΟΝΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ Α.Ε.
ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΔΑΚ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛΟΓΑ ΑΝΑΛΗΨΕΩΣ-ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ-ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ
ΚΟΝΤΑΞΟΠΟΥΛΕΙΟ ΔΑΚ Δ.Α.Σ.Ω.-ΟΛΥΜΠΟΣ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ ΑΣ
ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ ΔΑΚ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ Α.Μ.Σ.-ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ Ε.Α.Κ. ΕΛΠΙΔΑ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΑΣ.-ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ ΜΑΠΟ
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ Ε.Α.Κ. ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ Μ.Α.Ο.-Σ.Α.Π.Σ.Π.Θ.

7η Αγωνιστική

ΣΙΝΔΟΥ ΔΑΚ ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ-ΜΕΓ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. ΑΕΣΝ
ΕΥΟΣΜΟΥ Δ.Α.Κ. ΚΡΟΝΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ Α.Ε.-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛΟΓΑ ΑΝΑΛΗΨΕΩΣ
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ Ε.Α.Κ. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ-ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ-Δ.Α.Σ.Ω.
ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΔΑΚ ΟΛΥΜΠΟΣ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ ΑΣ-ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ Α.Μ.Σ.
ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΔΑΚ ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ-ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ Μ.Α.Ο.
ΚΟΝΤΑΞΟΠΟΥΛΕΙΟ ΔΑΚ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ ΜΑΠΟ-ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Ε.Κ.
ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ ΔΑΚ Σ.Α.Π.Σ.Π.Θ.-ΕΛΠΙΔΑ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΑΣ.

8η Αγωνιστική

ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΔΑΚ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛΟΓΑ ΑΝΑΛΗΨΕΩΣ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ
ΚΟΝΤΑΞΟΠΟΥΛΕΙΟ ΔΑΚ Δ.Α.Σ.Ω.-ΚΡΟΝΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ Α.Ε.
ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ ΔΑΚ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ Α.Μ.Σ.-ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ-ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ
ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΔΑΚ ΟΛΥΜΠΟΣ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ ΑΣ-ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ
ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ Δ.Α.Κ. ΜΕΓ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. ΑΕΣΝ-ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ ΜΑΠΟ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ.Α.Κ. ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Ε.Κ.-Σ.Α.Π.Σ.Π.Θ.
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ Ε.Α.Κ. ΕΛΠΙΔΑ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΑΣ.-ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ Μ.Α.Ο.

9η Αγωνιστική

ΣΙΝΔΟΥ ΔΑΚ ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ-Δ.Α.Σ.Ω.
ΕΥΟΣΜΟΥ Δ.Α.Κ. ΚΡΟΝΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ Α.Ε.-ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ Α.Μ.Σ.
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ Ε.Α.Κ. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ-ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ-ΟΛΥΜΠΟΣ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ ΑΣ
ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΔΑΚ ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ-ΕΛΠΙΔΑ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΑΣ.
ΚΟΝΤΑΞΟΠΟΥΛΕΙΟ ΔΑΚ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ ΜΑΠΟ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛΟΓΑ ΑΝΑΛΗΨΕΩΣ
ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ ΔΑΚ Σ.Α.Π.Σ.Π.Θ.-ΜΕΓ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. ΑΕΣΝ
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ Ε.Α.Κ. ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ Μ.Α.Ο.-ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Ε.Κ.

10η Αγωνιστική

ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ ΔΑΚ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ Α.Μ.Σ.-ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ
ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΔΑΚ ΟΛΥΜΠΟΣ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ ΑΣ-ΚΡΟΝΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ Α.Ε.
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ Ε.Α.Κ. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ-ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ-ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ
ΚΟΝΤΑΞΟΠΟΥΛΕΙΟ ΔΑΚ Δ.Α.Σ.Ω.-ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ ΜΑΠΟ
ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΔΑΚ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛΟΓΑ ΑΝΑΛΗΨΕΩΣ-Σ.Α.Π.Σ.Π.Θ.
ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ Δ.Α.Κ. ΜΕΓ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. ΑΕΣΝ-ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ Μ.Α.Ο.
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ.Α.Κ. ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Ε.Κ.-ΕΛΠΙΔΑ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΑΣ.

11η Αγωνιστική

ΣΙΝΔΟΥ ΔΑΚ ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ-ΟΛΥΜΠΟΣ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ ΑΣ
ΕΥΟΣΜΟΥ Δ.Α.Κ. ΚΡΟΝΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ Α.Ε- ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ
ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΔΑΚ ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ-ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Ε.Κ.
ΚΟΝΤΑΞΟΠΟΥΛΕΙΟ ΔΑΚ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ ΜΑΠΟ-ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ Α.Μ.Σ.
ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ ΔΑΚ Σ.Α.Π.Σ.Π.Θ.-Δ.Α.Σ.Ω.
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ Ε.Α.Κ. ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ Μ.Α.Ο.-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛΟΓΑ ΑΝΑΛΗΨΕΩΣ
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ Ε.Α.Κ. ΕΛΠΙΔΑ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΑΣ.-ΜΕΓ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. ΑΕΣΝ

12η Αγωνιστική

ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ Ε.Α.Κ. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ-ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ
ΕΥΟΣΜΟΥ Δ.Α.Κ. ΚΡΟΝΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ Α.Ε.-ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ
ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΔΑΚ ΟΛΥΜΠΟΣ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ ΑΣ-ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ ΜΑΠΟ
ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ ΔΑΚ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ Α.Μ.Σ.-Σ.Α.Π.Σ.Π.Θ.
ΚΟΝΤΑΞΟΠΟΥΛΕΙΟ ΔΑΚ Δ.Α.Σ.Ω.-ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ Μ.Α.Ο.
ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΔΑΚ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛΟΓΑ ΑΝΑΛΗΨΕΩΣ-ΕΛΠΙΔΑ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΑΣ.
ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ Δ.Α.Κ. ΜΕΓ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. ΑΕΣΝ-ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Ε.Κ.

13η Αγωνιστική

ΣΙΝΔΟΥ ΔΑΚ ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ-ΚΡΟΝΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ Α.Ε.
ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΔΑΚ ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ-ΜΕΓ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. ΑΕΣΝ
ΚΟΝΤΑΞΟΠΟΥΛΕΙΟ ΔΑΚ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ ΜΑΠΟ-ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ-ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ
ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ ΔΑΚ Σ.Α.Π.Σ.Π.Θ.-ΟΛΥΜΠΟΣ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ ΑΣ
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ Ε.Α.Κ. ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ Μ.Α.Ο.-ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ Α.Μ.Σ.
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ Ε.Α.Κ. ΕΛΠΙΔΑ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΑΣ-Δ.Α.Σ.Ω.
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ.Α.Κ. ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Ε.Κ.-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛΟΓΑ ΑΝΑΛΗΨΕΩΣ



2ος ΟΜΙΛΟΣ


1η Αγωνιστική

ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ Δ.Α.Κ. ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΜΓΣ-ΑΕΤΟΣ ΜΑΣ
ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ Δ.Α.Κ. ΝΕΑ ΚΡΗΝΗ Α.Ε.-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓΙΑΡΙΟΥ ΑΜΣ
ΜΙΚΡΑΣ 1 Ε.Α.Κ. ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ-ΜΑΡΚΟΣ ΜΠΟΤΣΑΡΗΣ ΜΑΣ
ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΔΑΚ ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ-ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΕ
ΜΙΚΡΑΣ 1 Ε.Α.Κ. ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ-ΒΕΡΓΙΝΑ ΑΜΠΣΤΜΘ
ΝΕΟΥ ΡΥΣΙΟΥ Δ.Α.Κ. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ-ΝΕΑ ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ
ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ ΑΜΠΣ-ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ

2η Αγωνιστική

ΝΕΟΥ ΡΥΣΙΟΥ Δ.Α.Κ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓΙΑΡΙΟΥ ΑΜΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΜΓΣ
ΦΟΙΝΙΚΑ ΜΑΡΚΟΣ ΜΠΟΤΣΑΡΗΣ ΜΑΣ-ΝΕΑ ΚΡΗΝΗ Α.Ε.
Μ.Ε.Ν.Τ. ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΕ-ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ
ΜΙΚΡΑΣ 2 Ε.Α.Κ. ΒΕΡΓΙΝΑ ΑΜΠΣΤΜΘ-ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ
ΘΕΡΜΗΣ ΔΑΚ ΝΕΑ ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ-ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ
ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ Δ.Α.Κ. ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ
ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ ΑΕΤΟΣ ΜΑΣ-ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ ΑΜΠΣ

3η Αγωνιστική

ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ Δ.Α.Κ. ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΜΓΣ-ΜΑΡΚΟΣ ΜΠΟΤΣΑΡΗΣ ΜΑΣ
ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ Δ.Α.Κ. ΝΕΑ ΚΡΗΝΗ Α.Ε.-ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΕ
ΜΙΚΡΑΣ 1 Ε.Α.Κ. ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ-ΒΕΡΓΙΝΑ ΑΜΠΣΤΜΘ
ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΔΑΚ ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ-ΝΕΑ ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ
ΜΙΚΡΑΣ 1 Ε.Α.Κ. ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ -ΑΡΕΤΣΟΥΣΑΟ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
ΝΕΟΥ ΡΥΣΙΟΥ Δ.Α.Κ. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ-ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ ΑΜΠΣ
ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ ΑΕΤΟΣ ΜΑΣ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓΙΑΡΙΟΥ ΑΜΣ

4η Αγωνιστική

Μ.Ε.Ν.Τ. ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΕ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΜΓΣ
ΜΙΚΡΑΣ 2 Ε.Α.Κ. ΒΕΡΓΙΝΑ ΑΜΠΣΤΜΘ-ΝΕΑ ΚΡΗΝΗ Α.Ε.
ΘΕΡΜΗΣ ΔΑΚ ΝΕΑ ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ-ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ
ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ Δ.Α.Κ. ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ-ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ
ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ ΑΜΠΣ-ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ
ΝΕΟΥ ΡΥΣΙΟΥ Δ.Α.Κ. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ-ΑΕΤΟΣ ΜΑΣ
ΦΟΙΝΙΚΑ ΜΑΡΚΟΣ ΜΠΟΤΣΑΡΗΣ ΜΑΣ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓΙΑΡΙΟΥ ΑΜΣ

5η Αγωνιστική

ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ Δ.Α.Κ. ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΜΓΣ-ΒΕΡΓΙΝΑ ΑΜΠΣΤΜΘ
ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ Δ.Α.Κ. ΝΕΑ ΚΡΗΝΗ Α.Ε.-ΝΕΑ ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ
ΜΙΚΡΑΣ 1 Ε.Α.Κ. ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ-ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΔΑΚ ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ-ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ ΑΜΠΣ
ΜΙΚΡΑΣ 1 Ε.Α.Κ. ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ -ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ
ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ ΑΕΤΟΣ ΜΑΣ-ΜΑΡΚΟΣ ΜΠΟΤΣΑΡΗΣ ΜΑΣ
ΝΕΟΥ ΡΥΣΙΟΥ Δ.Α.Κ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓΙΑΡΙΟΥ ΑΜΣ-ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΕ

6η Αγωνιστική

ΘΕΡΜΗΣ ΔΑΚ ΝΕΑ ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΜΓΣ
ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ Δ.Α.Κ. ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ-ΝΕΑ ΚΡΗΝΗ Α.Ε.
ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ ΑΜΠΣ-ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ
ΝΕΟΥ ΡΥΣΙΟΥ Δ.Α.Κ. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ-ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ
ΜΙΚΡΑΣ 1 Ε.Α.Κ. ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ-ΑΕΤΟΣ ΜΑΣ
ΜΙΚΡΑΣ 2 Ε.Α.Κ. ΒΕΡΓΙΝΑ ΑΜΠΣΤΜΘ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓΙΑΡΙΟΥ ΑΜΣ
Μ.Ε.Ν.Τ. ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΕ-ΜΑΡΚΟΣ ΜΠΟΤΣΑΡΗΣ ΜΑΣ

7η Αγωνιστική

ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ Δ.Α.Κ. ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΜΓΣ-ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ Δ.Α.Κ. ΝΕΑ ΚΡΗΝΗ Α.Ε.-ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ ΑΜΠΣ
ΜΙΚΡΑΣ 1 Ε.Α.Κ. ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ
ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΔΑΚ ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ-ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ
ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ ΑΕΤΟΣ ΜΑΣ-ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΕ
ΝΕΟΥ ΡΥΣΙΟΥ Δ.Α.Κ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓΙΑΡΙΟΥ ΑΜΣ-ΝΕΑ ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ
ΦΟΙΝΙΚΑ ΜΑΡΚΟΣ ΜΠΟΤΣΑΡΗΣ ΜΑΣ-ΒΕΡΓΙΝΑ ΑΜΠΣΤΜΘ

8η Αγωνιστική

ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ ΑΜΠΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΜΓΣ
ΝΕΟΥ ΡΥΣΙΟΥ Δ.Α.Κ. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ-ΝΕΑ ΚΡΗΝΗ Α.Ε.
ΜΙΚΡΑΣ 1 Ε.Α.Κ. ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ-ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ
ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΔΑΚ ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ-ΑΕΤΟΣ ΜΑΣ
ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ Δ.Α.Κ. ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓΙΑΡΙΟΥ ΑΜΣ
ΘΕΡΜΗΣ ΔΑΚ ΝΕΑ ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ-ΜΑΡΚΟΣ ΜΠΟΤΣΑΡΗΣ ΜΑΣ
ΜΙΚΡΑΣ 2 Ε.Α.Κ. ΒΕΡΓΙΝΑ ΑΜΠΣΤΜΘ-ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΕ

9η Αγωνιστική

ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ Δ.Α.Κ. ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΜΓΣ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ
ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ Δ.Α.Κ. ΝΕΑ ΚΡΗΝΗ Α.Ε.-ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ
ΜΙΚΡΑΣ 1 Ε.Α.Κ. ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ-ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ
ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ ΑΕΤΟΣ ΜΑΣ-ΒΕΡΓΙΝΑ ΑΜΠΣΤΜΘ
ΝΕΟΥ ΡΥΣΙΟΥ Δ.Α.Κ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓΙΑΡΙΟΥ ΑΜΣ-ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ ΑΜΠΣ
ΦΟΙΝΙΚΑ ΜΑΡΚΟΣ ΜΠΟΤΣΑΡΗΣ ΜΑΣ-ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
Μ.Ε.Ν.Τ. ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΕ-ΝΕΑ ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ

10η Αγωνιστική

ΜΙΚΡΑΣ 1 Ε.Α.Κ. ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΜΓΣ
ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΔΑΚ ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ-ΝΕΑ ΚΡΗΝΗ Α.Ε.
ΜΙΚΡΑΣ 1 Ε.Α.Κ. ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ-ΑΕΤΟΣ ΜΑΣ
ΝΕΟΥ ΡΥΣΙΟΥ Δ.Α.Κ. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓΙΑΡΙΟΥ ΑΜΣ
ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ ΑΜΠΣ-ΜΑΡΚΟΣ ΜΠΟΤΣΑΡΗΣ ΜΑΣ
ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ Δ.Α.Κ. ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ-ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΕ
ΘΕΡΜΗΣ ΔΑΚ ΝΕΑ ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ-ΒΕΡΓΙΝΑ ΑΜΠΣΤΜΘ

11η Αγωνιστική

ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ Δ.Α.Κ. ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΜΓΣ-ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ
ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ Δ.Α.Κ. ΝΕΑ ΚΡΗΝΗ Α.Ε.-ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ
ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ ΑΕΤΟΣ ΜΑΣ-ΝΕΑ ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ
ΝΕΟΥ ΡΥΣΙΟΥ Δ.Α.Κ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓΙΑΡΙΟΥ ΑΜΣ-ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ
ΦΟΙΝΙΚΑ ΜΑΡΚΟΣ ΜΠΟΤΣΑΡΗΣ ΜΑΣ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ
Μ.Ε.Ν.Τ. ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΕ-ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ ΑΜΠΣ
ΜΙΚΡΑΣ 2 Ε.Α.Κ. ΒΕΡΓΙΝΑ ΑΜΠΣΤΜΘ-ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ

12η Αγωνιστική

ΜΙΚΡΑΣ 1 Ε.Α.Κ. ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΜΓΣ
ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ Δ.Α.Κ. ΝΕΑ ΚΡΗΝΗ Α.Ε.-ΑΕΤΟΣ ΜΑΣ
ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΔΑΚ ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓΙΑΡΙΟΥ ΑΜΣ
ΜΙΚΡΑΣ 1 Ε.Α.Κ. ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ -ΜΑΡΚΟΣ ΜΠΟΤΣΑΡΗΣ ΜΑΣ
ΝΕΟΥ ΡΥΣΙΟΥ Δ.Α.Κ. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ-ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΕ
ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ ΑΜΠΣ-ΒΕΡΓΙΝΑ ΑΜΠΣΤΜΘ
ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ Δ.Α.Κ. ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ-ΝΕΑ ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ

13η Αγωνιστική
ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ Δ.Α.Κ. ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΜΓΣ-ΝΕΑ ΚΡΗΝΗ Α.Ε.
ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ ΑΕΤΟΣ ΜΑΣ-ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
ΝΕΟΥ ΡΥΣΙΟΥ Δ.Α.Κ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓΙΑΡΙΟΥ ΑΜΣ-ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ
ΦΟΙΝΙΚΑ ΜΑΡΚΟΣ ΜΠΟΤΣΑΡΗΣ ΜΑΣ-ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ
Μ.Ε.Ν.Τ. ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΕ-ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ
ΜΙΚΡΑΣ 2 Ε.Α.Κ. ΒΕΡΓΙΝΑ ΑΜΠΣΤΜΘ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ
ΘΕΡΜΗΣ ΔΑΚ ΝΕΑ ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ-ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ