menu
grbasket

greek basketball videos and live streamings
Menu Drawer Logo

ΙΣΠΑΝΙΑ 2014 | Το τηλεοπτικό πρόγραμμα του Mundobasket 2014 της Ισπανίας


Πλησιάζουν οι μέρες για πρώτο τζάμπολ στο Μουντομπάσκετ της Ισπανίας!

Η εθνική μας ομάδα μπάσκετ παίζει τοn πρώτο της αγώνα με αντίπαλο τη Σενεγάλη στις 30.08.2014 (21:00) .

Αναλυτικά το τηλεοπτικό πρόγραμμα (OTE TV και ΑΝΤ1 έχουν τα τηλεοπτικά δικαιώματα):

Σάββατο 30/08

13.30 (OTE TV Sport 3 HD): Κροατία-Φιλιππίνες
13.30 (OTE TV Sport 4): Ουκρανία-Δομινικανή Δημοκρατία
18.30 (OTE TV Sport 3 HD): Πουέρτο Ρίκο-Αργεντινή
18.30 (ΑΝΤ1): Πουέρτο Ρίκο-Αργεντινή
19.00 (OTE TV Sport 2 HD): Γαλλία-Βραζιλία
21.00 (OTE TV Sport 3 HD): Ελλάδα-Σενεγάλη
21.00 (ΑΝΤ1): Ελλάδα-Σενεγάλη
22.30 (OTE TV Sport 2 HD): ΗΠΑ-Φινλανδία
23.00 (OTE TV Sport 4): Ιράν-Ισπανία

Κυριακή 31/8

14.30 (OTE TV Sport 3 HD): Αργεντινή-Κροατία
14.30 (ΑΝΤ1): Αργεντινή-Κροατία
14.30 (ΟΤΕ TV Sport 4): Κορέα-Αυστραλία
16.30 (OTE TV Sport 4): Σερβία-Γαλλία
18.30 (OTE TV Sport 3 HD): Σενεγάλη Πουέρτο Ρίκο
21.00 (OTE TV Sport 3 HD): Φιλιππίνες-Ελλάδα
21.00 (ΑΝΤ1): Φιλιππίνες-Ελλάδα
21.00 (OTE TV Sport 5): Λιθουανία-Αγκόλα
22.30 (OTE TV Sport 1 HD): Τουρκία-ΗΠΑ
23.00 (OTE TV Sport 5): Ισπανία-Αίγυπτος

Δευτέρα 1/9

13.30 (OTE TV Sport 3 HD): Κροατία-Σενεγάλη
16.30 (OTE TV Sport 2 HD): Ιράν-Σερβία
18.30 (OTE TV Sport 3 HD): Αργεντινή-Φιλιππίνες
18.30 (ΑΝΤ1): Αργεντινή-Φιλιππίνες
19.00 (OTE TV Sport 2 HD): Γαλλία-Αίγυπτος
21.00 (OTE TV Sport 3 HD): Πουέρτο Ρίκο-Ελλάδα
21.00 (ΑΝΤ1): Πουέρτο Ρίκο-Ελλάδα
23.00 (OTE TV Sport 2 HD): Βραζιλία-Ισπανία

Τρίτη 2/9

14.30 (OTE TV Sport 3 HD): Αγκόλα-Μεξικό
16.00 (OTE TV Sport 2 HD): Ουκρανία-Τουρκία
16.00 (ΑΝΤ1): Ουκρανία-Τουρκία
18.30 (OTE TV Sport 2 HD): Αυστραλία-Λιθουανία
18.30 (OTE TV Sport 3 HD): ΗΠΑ-Ν. Ζηλανδία
21.00 (OTE TV Sport 3 HD): Κορέα-Σλοβενία
21.00 (ΑΝΤ1): Κορέα-Σλοβενία
22.30 (OTE TV Sport 2 HD): Φινλανδία-Δομινικανή Δημοκρατία

Τετάρτη 3/9

14.30 (OTE TV Sport 2 HD): Μεξικό-Αυστραλία
14.30 (OTE TV Sport 3 HD): Φιλιππίνες-Πουέρτο Ρίκο
18.30 (OTE TV Sport 2 HD): Σλοβενία-Αγκόλα
18.30 (OTE TV Sport 3 HD): Σενεγάλη-Αργεντινή
18.30 (OTE TV Sport 5): Τουρκία-Φινλανδία
19.00 (OTE TV Sport 1 HD): Σερβία-Βραζιλία
21.00 (OTE TV Sport 3 HD): Ελλάδα-Κροατία
21.00 (ANT1): Ελλάδα-Κροατία
21.00 (OTE TV Sport 5): Λιθουανία-Κορέα
22.30 (ΟΤΕ TV Sport 2 HD): Δομινικανή Δημοκρατία-ΗΠΑ
23.00 (OTE TV Sport 1 HD): Ισπανία-Γαλλία
23.00 (ΑΝΤ1): Ισπανία-Γαλλία

Πέμπτη 4/9

14.30 (OTE TV Sport 2 HD): Αυστραλία-Αγκόλα
15.00 (OTE TV Sport 3 HD): Σενεγάλη-Φιλιππίνες
18.30 (OTE TV Sport 1 HD): Ουκρανία-ΗΠΑ
18.30 (OTE TV Sport 2 HD): Κορέα-Μεξικό
19.00 (OTE TV Sport 3 HD): Κροατία-Πουέρτο Ρίκο
19.00 (ΑΝΤ1): Κροατία-Πουέρτο Ρίκο
19.00 (OTE TV Sport 5): Ιράν-Γαλλία
22.30 (OTE TV Sport 2 HD): Λιθουανία-Σλοβενία
22.30 (OTE TV Sport 5): Τουρκία-Δομινικανή Δημοκρατία
23.00 (OTE TV Sport 1 HD): Σερβία-Ισπανία
23.00 (OTE TV Sport 3 HD): Αργεντινή-Ελλάδα
23.00 (ΑΝΤ1): Αργεντινή-Ελλάδα

Σάββατο 6/9

17.00 (OTE TV Sport 3 HD): Mundobasket 2014, Φάση των 16
19.00 (OTE TV Sport 2 HD): Mundobasket 2014, Φάση των16
21.00 (OTE TV Sport 3 HD): Mundobasket 2014, Φάση των 16
23.00 (OTE TV Sport 2 HD): Mundobasket 2014, Φάση των 16

Κυριακή 7/9

17.00 (OTE TV Sport 3 HD): Mundobasket 2014, Φάση των 16
19.00 (OTE TV Sport 2 HD): Mundobasket 2014, Φάση των 16
23.00 (OTE TV Sport 2 HD): Mundobasket 2014, Φάση των 16

Τρίτη 9/9

18.00 (OTE TV Sport 3 HD): Mundobasket 2014, Προημιτελικά
22.00 (OTE TV Sport 3 HD): Mundobasket 2014, Προημιτελικά

Τετάρτη 10/9

18.00 (OTE TV Sport 3 HD): Mundobasket 2014, Προημιτελικά
22.00 (OTE TV Sport 3 HD): Mundobasket 2014, Προημιτελικά

Πέμπτη 11/9

22.00 (OTE TV Sport 3 HD): Mundobasket 2014, ημιτελικά
22.00 (ΑΝΤ1): Mundobasket 2014, ημιτελικά

Παρασκευή 12/9

22.00 (OTE TV Sport 3 HD): Mundobasket 2014, ημιτελικά
22.00 (ΑΝΤ1): Mundobasket 2014, ημιτελικά

Σάββατο 13/9

19.00 (OTE TV Sport 3 HD): Mundobasket 2014, μικρός τελικός

Κυριακή 14/9

22.00 (OTE TV Sport 3 HD): Mundobasket 2014, ΤΕΛΙΚΟΣ
22.00 (ΑΝΤ1): Mundobasket 2014, ΤΕΛΙΚΟΣ