ΕΚΑΣΘ | Α ΑΝΔΡΩΝ : Το πρόγραμμα των αγώνων



ΕΚΑΣΘ | Α ΑΝΔΡΩΝ : Το πρόγραμμα των αγώνων


1η Αγωνιστική

Μ.Ε.Ν.Τ. ΜΕΝΤ-ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ ΓΑΣ
ΕΥΟΣΜΟΥ Δ.Α.Κ. ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΕΣ-ΓΕΦΥΡΑΣ Κ.Σ.
ΠΥΛΑΙΑΣ Δ.Α.Κ. ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ-ΝΙΚΗ ΝΕΟΧΩΡΟΥΔΑΣ ΑΠΣ
ΕΠΑΝΩΜΗΣ ΔΑΚ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠΑΝΩΜΗΣ-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ΑΠΣ
ΜΙΚΡΑΣ 1 Ε.Α.Κ. ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ.-Β.Α.Ο.
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Ε.Α.Κ. ΜΑΚΑΜΠΗ ΓΣ-ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ ΑΣ
ΑΔΕΝΔΡΟΥ ΔΑΚ ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΔΕΝΔΡΟΥ ΑΜΣ-ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ

2η Αγωνιστική

ΓΕΦΥΡΑΣ ΔΑΚ ΓΕΦΥΡΑΣ Κ.Σ.-ΜΕΝΤ
ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΔΑΚ ΝΙΚΗ ΝΕΟΧΩΡΟΥΔΑΣ ΑΠΣ-ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΕΣ
ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ Δ.ΑΚ. ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ΑΠΣ-ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ
Β.Α.Ο. Β.Α.Ο.-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠΑΝΩΜΗΣ
ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ Δ.Α.Κ. ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ ΑΣ-ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ.
ΜΙΚΡΑΣ 2 Ε.Α.Κ. ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ-ΜΑΚΑΜΠΗ ΓΣ
ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ ΔΑΚ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ ΓΑΣ-ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΔΕΝΔΡΟΥ ΑΜΣ

3η Αγωνιστική

Μ.Ε.Ν.Τ. ΜΕΝΤ-ΝΙΚΗ ΝΕΟΧΩΡΟΥΔΑΣ ΑΠΣ
ΕΥΟΣΜΟΥ Δ.Α.Κ. ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΕΣ-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ΑΠΣ
ΠΥΛΑΙΑΣ Δ.Α.Κ. ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ-Β.Α.Ο.
ΕΠΑΝΩΜΗΣ ΔΑΚ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠΑΝΩΜΗΣ-ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ ΑΣ
ΜΙΚΡΑΣ 1 Ε.Α.Κ. ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ.-ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Ε.Α.Κ. ΜΑΚΑΜΠΗ ΓΣ-ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΔΕΝΔΡΟΥ ΑΜΣ
ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ ΔΑΚ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ ΓΑΣ-ΓΕΦΥΡΑΣ Κ.Σ.

4η Αγωνιστική

ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ Δ.ΑΚ. ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ΑΠΣ-ΜΕΝΤ
Β.Α.Ο. Β.Α.Ο.-ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΕΣ
ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ Δ.Α.Κ. ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ ΑΣ-ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ
ΜΙΚΡΑΣ 2 Ε.Α.Κ. ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠΑΝΩΜΗΣ
ΑΔΕΝΔΡΟΥ ΔΑΚ ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΔΕΝΔΡΟΥ ΑΜΣ-ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ.
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Ε.Α.Κ. ΜΑΚΑΜΠΗ ΓΣ-ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ ΓΑΣ
ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΔΑΚ ΝΙΚΗ ΝΕΟΧΩΡΟΥΔΑΣ ΑΠΣ-ΓΕΦΥΡΑΣ Κ.Σ.

5η Αγωνιστική

Μ.Ε.Ν.Τ. ΜΕΝΤ-Β.Α.Ο.
ΕΥΟΣΜΟΥ Δ.Α.Κ. ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΕΣ-ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ ΑΣ
ΠΥΛΑΙΑΣ Δ.Α.Κ. ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ-ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ
ΕΠΑΝΩΜΗΣ ΔΑΚ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠΑΝΩΜΗΣ-ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΔΕΝΔΡΟΥ ΑΜΣ
ΜΙΚΡΑΣ 1 Ε.Α.Κ. ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ.-ΜΑΚΑΜΠΗ ΓΣ
ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ ΔΑΚ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ ΓΑΣ-ΝΙΚΗ ΝΕΟΧΩΡΟΥΔΑΣ ΑΠΣ
ΓΕΦΥΡΑΣ ΔΑΚ ΓΕΦΥΡΑΣ Κ.Σ.-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ΑΠΣ

6η Αγωνιστική

ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ Δ.Α.Κ. ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ ΑΣ-ΜΕΝΤ
ΜΙΚΡΑΣ 2 Ε.Α.Κ. ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ-ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΕΣ
ΑΔΕΝΔΡΟΥ ΔΑΚ ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΔΕΝΔΡΟΥ ΑΜΣ-ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Ε.Α.Κ. ΜΑΚΑΜΠΗ ΓΣ-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠΑΝΩΜΗΣ
ΜΙΚΡΑΣ 1 Ε.Α.Κ. ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ.-ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ ΓΑΣ
Β.Α.Ο. Β.Α.Ο.-ΓΕΦΥΡΑΣ Κ.Σ.
ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ Δ.ΑΚ. ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ΑΠΣ-ΝΙΚΗ ΝΕΟΧΩΡΟΥΔΑΣ ΑΠΣ

7η Αγωνιστική

Μ.Ε.Ν.Τ. ΜΕΝΤ-ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ
ΕΥΟΣΜΟΥ Δ.Α.Κ. ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΕΣ-ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΔΕΝΔΡΟΥ ΑΜΣ
ΠΥΛΑΙΑΣ Δ.Α.Κ. ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ-ΜΑΚΑΜΠΗ ΓΣ
ΕΠΑΝΩΜΗΣ ΔΑΚ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠΑΝΩΜΗΣ-ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ.
ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ ΔΑΚ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ ΓΑΣ-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ΑΠΣ
ΓΕΦΥΡΑΣ ΔΑΚ ΓΕΦΥΡΑΣ Κ.Σ.-ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ ΑΣ
ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΔΑΚ ΝΙΚΗ ΝΕΟΧΩΡΟΥΔΑΣ ΑΠΣ-Β.Α.Ο.

8η Αγωνιστική

ΑΔΕΝΔΡΟΥ ΔΑΚ ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΔΕΝΔΡΟΥ ΑΜΣ-ΜΕΝΤ
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Ε.Α.Κ. ΜΑΚΑΜΠΗ ΓΣ-ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΕΣ
ΜΙΚΡΑΣ 1 Ε.Α.Κ. ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ.-ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ
ΕΠΑΝΩΜΗΣ ΔΑΚ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠΑΝΩΜΗΣ-ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ ΓΑΣ
ΜΙΚΡΑΣ 2 Ε.Α.Κ. ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ-ΓΕΦΥΡΑΣ Κ.Σ.
ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ Δ.Α.Κ. ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ ΑΣ-ΝΙΚΗ ΝΕΟΧΩΡΟΥΔΑΣ ΑΠΣ
Β.Α.Ο. Β.Α.Ο.-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ΑΠΣ

9η Αγωνιστική

Μ.Ε.Ν.Τ. ΜΕΝΤ-ΜΑΚΑΜΠΗ ΓΣ
ΕΥΟΣΜΟΥ Δ.Α.Κ. ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΕΣ-ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ.
ΠΥΛΑΙΑΣ Δ.Α.Κ. ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠΑΝΩΜΗΣ
ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ ΔΑΚ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ ΓΑΣ-Β.Α.Ο.
ΓΕΦΥΡΑΣ ΔΑΚ ΓΕΦΥΡΑΣ Κ.Σ.-ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΔΕΝΔΡΟΥ ΑΜΣ
ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΔΑΚ ΝΙΚΗ ΝΕΟΧΩΡΟΥΔΑΣ ΑΠΣ-ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ
ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ Δ.ΑΚ. ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ΑΠΣ-ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ ΑΣ

10η Αγωνιστική
ΜΙΚΡΑΣ 1 Ε.Α.Κ. ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ.-ΜΕΝΤ
ΕΠΑΝΩΜΗΣ ΔΑΚ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠΑΝΩΜΗΣ-ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΕΣ
ΠΥΛΑΙΑΣ Δ.Α.Κ. ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ-ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ ΓΑΣ
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Ε.Α.Κ. ΜΑΚΑΜΠΗ ΓΣ-ΓΕΦΥΡΑΣ Κ.Σ.
ΑΔΕΝΔΡΟΥ ΔΑΚ ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΔΕΝΔΡΟΥ ΑΜΣ-ΝΙΚΗ ΝΕΟΧΩΡΟΥΔΑΣ ΑΠΣ
ΜΙΚΡΑΣ 2 Ε.Α.Κ. ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ΑΠΣ
ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ Δ.Α.Κ. ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ ΑΣ-Β.Α.Ο.

11η Αγωνιστική

Μ.Ε.Ν.Τ. ΜΕΝΤ-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠΑΝΩΜΗΣ
ΕΥΟΣΜΟΥ Δ.Α.Κ. ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΕΣ-ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ
ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ ΔΑΚ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ ΓΑΣ-ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ ΑΣ
ΓΕΦΥΡΑΣ ΔΑΚ ΓΕΦΥΡΑΣ Κ.Σ.-ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ.
ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΔΑΚ ΝΙΚΗ ΝΕΟΧΩΡΟΥΔΑΣ ΑΠΣ-ΜΑΚΑΜΠΗ ΓΣ
ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ Δ.ΑΚ. ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ΑΠΣ-ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΔΕΝΔΡΟΥ ΑΜΣ
Β.Α.Ο. Β.Α.Ο.-ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ

12η Αγωνιστική

ΠΥΛΑΙΑΣ Δ.Α.Κ. ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ-ΜΕΝΤ
ΕΥΟΣΜΟΥ Δ.Α.Κ. ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΕΣ-ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ ΓΑΣ
ΕΠΑΝΩΜΗΣ ΔΑΚ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠΑΝΩΜΗΣ-ΓΕΦΥΡΑΣ Κ.Σ.
ΜΙΚΡΑΣ 1 Ε.Α.Κ. ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ.-ΝΙΚΗ ΝΕΟΧΩΡΟΥΔΑΣ ΑΠΣ
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Ε.Α.Κ. ΜΑΚΑΜΠΗ ΓΣ-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ΑΠΣ
ΑΔΕΝΔΡΟΥ ΔΑΚ ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΔΕΝΔΡΟΥ ΑΜΣ-Β.Α.Ο.
ΜΙΚΡΑΣ 2 Ε.Α.Κ. ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ-ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ ΑΣ

13η Αγωνιστική

Μ.Ε.Ν.Τ. ΜΕΝΤ-ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΕΣ
ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ ΔΑΚ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ ΓΑΣ-ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ
ΓΕΦΥΡΑΣ ΔΑΚ ΓΕΦΥΡΑΣ Κ.Σ.-ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ
ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΔΑΚ ΝΙΚΗ ΝΕΟΧΩΡΟΥΔΑΣ ΑΠΣ-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠΑΝΩΜΗΣ
ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ Δ.ΑΚ. ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ΑΠΣ-ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ.
Β.Α.Ο. Β.Α.Ο.-ΜΑΚΑΜΠΗ ΓΣ
ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ Δ.Α.Κ. ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ ΑΣ-ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΔΕΝΔΡΟΥ ΑΜΣ