EOK | Α1 ΓΥΝΑΙΚΩΝ : Το πρόγραμμα των αγώνων (Κληρώση των Εθνικών Πρωταθλημάτων και Κυπέλλων περιόδου 2014-15)




Α1 ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ 2014-2015
(Αρχείο : http://www.basket.gr/files/draft/text/schedule8.txt)

1η Αγωνιστική - 05/10/14
ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ - ΑΟ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑ
ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν.ΡΥΣ - ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥΚΕ
ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ - ΑΣ ΠΑΟΚ
ΑΣ ΚΩΩΝ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ - ΑΕ ΣΟΥΡΜΕΝΩΝ - ΕΛΛΗΝ
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΣ ΒΥΡΩΝΑ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΟ

2η Αγωνιστική - 12/10/14
ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥΚΕ - ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ
ΑΣ ΠΑΟΚ - ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν.ΡΥΣ
ΑΕ ΣΟΥΡΜΕΝΩΝ - ΕΛΛΗΝ - ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΟ - ΑΣ ΚΩΩΝ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
ΑΟ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑ - ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΣ ΒΥΡΩΝΑ

3η Αγωνιστική - 19/10/14
ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ - ΑΣ ΠΑΟΚ
ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν.ΡΥΣ - ΑΕ ΣΟΥΡΜΕΝΩΝ - ΕΛΛΗΝ
ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΟ
ΑΣ ΚΩΩΝ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ - ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΣ ΒΥΡΩΝΑ
ΑΟ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑ - ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥΚΕ

4η Αγωνιστική - 26/10/14
ΑΕ ΣΟΥΡΜΕΝΩΝ - ΕΛΛΗΝ - ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΟ - ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν.ΡΥΣ
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΣ ΒΥΡΩΝΑ - ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ
ΑΣ ΚΩΩΝ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ - ΑΟ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑ
ΑΣ ΠΑΟΚ - ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥΚΕ

5η Αγωνιστική - 02/11/14
ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΟ
ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν.ΡΥΣ - ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΣ ΒΥΡΩΝΑ
ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ - ΑΣ ΚΩΩΝ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
ΑΟ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑ - ΑΣ ΠΑΟΚ
ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥΚΕ - ΑΕ ΣΟΥΡΜΕΝΩΝ - ΕΛΛΗΝ

6η Αγωνιστική - 09/11/14
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΣ ΒΥΡΩΝΑ - ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ
ΑΣ ΚΩΩΝ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ - ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν.ΡΥΣ
ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ - ΑΟ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑ
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΟ - ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥΚΕ
ΑΕ ΣΟΥΡΜΕΝΩΝ - ΕΛΛΗΝ - ΑΣ ΠΑΟΚ

7η Αγωνιστική - 16/11/14
ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ - ΑΣ ΚΩΩΝ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν.ΡΥΣ - ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ
ΑΟ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑ - ΑΕ ΣΟΥΡΜΕΝΩΝ - ΕΛΛΗΝ
ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥΚΕ - ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΣ ΒΥΡΩΝΑ
ΑΣ ΠΑΟΚ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΟ

8η Αγωνιστική - 23/11/14
ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ - ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ
ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν.ΡΥΣ - ΑΟ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑ
ΑΣ ΚΩΩΝ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ - ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥΚΕ
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΣ ΒΥΡΩΝΑ - ΑΣ ΠΑΟΚ
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΟ - ΑΕ ΣΟΥΡΜΕΝΩΝ - ΕΛΛΗΝ

9η Αγωνιστική - 30/11/14
ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ - ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν.ΡΥΣ
ΑΟ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΟ
ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥΚΕ - ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ
ΑΣ ΠΑΟΚ - ΑΣ ΚΩΩΝ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
ΑΕ ΣΟΥΡΜΕΝΩΝ - ΕΛΛΗΝ - ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΣ ΒΥΡΩΝΑ

10η Αγωνιστική - 07/12/14
ΑΟ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑ - ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ
ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥΚΕ - ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν.ΡΥΣ
ΑΣ ΠΑΟΚ - ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ
ΑΕ ΣΟΥΡΜΕΝΩΝ - ΕΛΛΗΝ - ΑΣ ΚΩΩΝ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΟ - ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΣ ΒΥΡΩΝΑ

11η Αγωνιστική - 14/12/14
ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ - ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥΚΕ
ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν.ΡΥΣ - ΑΣ ΠΑΟΚ
ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ - ΑΕ ΣΟΥΡΜΕΝΩΝ - ΕΛΛΗΝ
ΑΣ ΚΩΩΝ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΟ
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΣ ΒΥΡΩΝΑ - ΑΟ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑ

12η Αγωνιστική - 11/01/15
ΑΣ ΠΑΟΚ - ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ
ΑΕ ΣΟΥΡΜΕΝΩΝ - ΕΛΛΗΝ - ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν.ΡΥΣ
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΟ - ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΣ ΒΥΡΩΝΑ - ΑΣ ΚΩΩΝ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥΚΕ - ΑΟ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑ

13η Αγωνιστική - 18/01/15
ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ - ΑΕ ΣΟΥΡΜΕΝΩΝ - ΕΛΛΗΝ
ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν.ΡΥΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΟ
ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ - ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΣ ΒΥΡΩΝΑ
ΑΟ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑ - ΑΣ ΚΩΩΝ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥΚΕ - ΑΣ ΠΑΟΚ

14η Αγωνιστική - 25/01/15
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΟ - ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΣ ΒΥΡΩΝΑ - ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν.ΡΥΣ
ΑΣ ΚΩΩΝ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ - ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ
ΑΣ ΠΑΟΚ - ΑΟ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑ
ΑΕ ΣΟΥΡΜΕΝΩΝ - ΕΛΛΗΝ - ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥΚΕ

15η Αγωνιστική - 01/02/15
ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ - ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΣ ΒΥΡΩΝΑ
ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν.ΡΥΣ - ΑΣ ΚΩΩΝ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
ΑΟ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑ - ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ
ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥΚΕ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΟ
ΑΣ ΠΑΟΚ - ΑΕ ΣΟΥΡΜΕΝΩΝ - ΕΛΛΗΝ

16η Αγωνιστική - 08/02/15
ΑΣ ΚΩΩΝ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ - ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ
ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ - ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν.ΡΥΣ
ΑΕ ΣΟΥΡΜΕΝΩΝ - ΕΛΛΗΝ - ΑΟ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑ
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΣ ΒΥΡΩΝΑ - ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥΚΕ
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΟ - ΑΣ ΠΑΟΚ

17η Αγωνιστική - 15/02/15
ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ - ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ
ΑΟ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑ - ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν.ΡΥΣ
ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥΚΕ - ΑΣ ΚΩΩΝ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
ΑΣ ΠΑΟΚ - ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΣ ΒΥΡΩΝΑ
ΑΕ ΣΟΥΡΜΕΝΩΝ - ΕΛΛΗΝ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΟ

18η Αγωνιστική - 21/02/15
ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν.ΡΥΣ - ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΟ - ΑΟ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑ
ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ - ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥΚΕ
ΑΣ ΚΩΩΝ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ - ΑΣ ΠΑΟΚ
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΣ ΒΥΡΩΝΑ - ΑΕ ΣΟΥΡΜΕΝΩΝ - ΕΛΛΗΝ