menu
grbasket

greek basketball videos and live streamings
Menu Drawer Logo

EOK | Γ ΑΝΔΡΩΝ 1ος ΟΜΙΛΟΣ : Το πρόγραμμα των αγώνων (Κληρώση των Εθνικών Πρωταθλημάτων και Κυπέλλων περιόδου 2014-15)



Γ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ 2014-2015 (1ος ΟΜΙΛΟΣ)
http://www.basket.gr/files/draft/text/schedule4.txt



1η Αγωνιστική - 12/10/14
ΑΓΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΙΓΙΟΥ - ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ
ΓΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ-ΕΡΜΗΣ - ΑΓΕ ΖΑΚΥΝΘΟΥ
ΑΟ ΚΡΑΝΙΔΙΟΥ - ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
ΑΠΣ ΑΚΑΔΗΜΟΣ - ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡ - ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ
ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ - ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ ΑΟ
ΑΟ ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΧ. ΚΟΡΙ - ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ

2η Αγωνιστική - 19/10/14
ΑΓΕ ΖΑΚΥΝΘΟΥ - ΑΓΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΙΓΙΟΥ
ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΓΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ-ΕΡΜΗΣ
ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ - ΑΟ ΚΡΑΝΙΔΙΟΥ
ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ - ΑΠΣ ΑΚΑΔΗΜΟΣ
ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ ΑΟ - ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡ
ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ - ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ
ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ - ΑΟ ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΧ. ΚΟΡΙ

3η Αγωνιστική - 26/10/14
ΑΓΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΙΓΙΟΥ - ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
ΓΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ-ΕΡΜΗΣ - ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ
ΑΟ ΚΡΑΝΙΔΙΟΥ - ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ
ΑΠΣ ΑΚΑΔΗΜΟΣ - ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ ΑΟ
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡ - ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ
ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ - ΑΟ ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΧ. ΚΟΡΙ
ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ - ΑΓΕ ΖΑΚΥΝΘΟΥ

4η Αγωνιστική - 02/11/14
ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ - ΑΓΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΙΓΙΟΥ
ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ - ΓΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ-ΕΡΜΗΣ
ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ ΑΟ - ΑΟ ΚΡΑΝΙΔΙΟΥ
ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ - ΑΠΣ ΑΚΑΔΗΜΟΣ
ΑΟ ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΧ. ΚΟΡΙ - ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡ
ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ - ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ
ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΑΓΕ ΖΑΚΥΝΘΟΥ

5η Αγωνιστική - 09/11/14
ΑΓΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΙΓΙΟΥ - ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ
ΓΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ-ΕΡΜΗΣ - ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ ΑΟ
ΑΟ ΚΡΑΝΙΔΙΟΥ - ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ
ΑΠΣ ΑΚΑΔΗΜΟΣ - ΑΟ ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΧ. ΚΟΡΙ
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡ - ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ
ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ - ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
ΑΓΕ ΖΑΚΥΝΘΟΥ - ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ

6η Αγωνιστική - 16/11/14
ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ ΑΟ - ΑΓΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΙΓΙΟΥ
ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ - ΓΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ-ΕΡΜΗΣ
ΑΟ ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΧ. ΚΟΡΙ - ΑΟ ΚΡΑΝΙΔΙΟΥ
ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ - ΑΠΣ ΑΚΑΔΗΜΟΣ
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡ - ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ
ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ - ΑΓΕ ΖΑΚΥΝΘΟΥ
ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ - ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ

7η Αγωνιστική - 23/11/14
ΑΓΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΙΓΙΟΥ - ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ
ΓΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ-ΕΡΜΗΣ - ΑΟ ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΧ. ΚΟΡΙ
ΑΟ ΚΡΑΝΙΔΙΟΥ - ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ
ΑΠΣ ΑΚΑΔΗΜΟΣ - ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡ
ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ - ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ
ΑΓΕ ΖΑΚΥΝΘΟΥ - ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ ΑΟ
ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ

8η Αγωνιστική - 30/11/14
ΑΟ ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΧ. ΚΟΡΙ - ΑΓΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΙΓΙΟΥ
ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ - ΓΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ-ΕΡΜΗΣ
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡ - ΑΟ ΚΡΑΝΙΔΙΟΥ
ΑΠΣ ΑΚΑΔΗΜΟΣ - ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ
ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ - ΑΓΕ ΖΑΚΥΝΘΟΥ
ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ ΑΟ - ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ - ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ

9η Αγωνιστική - 07/12/14
ΑΓΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΙΓΙΟΥ - ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ
ΓΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ-ΕΡΜΗΣ - ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡ
ΑΟ ΚΡΑΝΙΔΙΟΥ - ΑΠΣ ΑΚΑΔΗΜΟΣ
ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ - ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ
ΑΓΕ ΖΑΚΥΝΘΟΥ - ΑΟ ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΧ. ΚΟΡΙ
ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ
ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ - ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ ΑΟ

10η Αγωνιστική - 14/12/14
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡ - ΑΓΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΙΓΙΟΥ
ΑΠΣ ΑΚΑΔΗΜΟΣ - ΓΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ-ΕΡΜΗΣ
ΑΟ ΚΡΑΝΙΔΙΟΥ - ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ
ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ - ΑΓΕ ΖΑΚΥΝΘΟΥ
ΑΟ ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΧ. ΚΟΡΙ - ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ - ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ
ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ ΑΟ - ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ

11η Αγωνιστική - 21/12/14
ΑΓΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΙΓΙΟΥ - ΑΠΣ ΑΚΑΔΗΜΟΣ
ΓΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ-ΕΡΜΗΣ - ΑΟ ΚΡΑΝΙΔΙΟΥ
ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ - ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ ΑΟ
ΑΓΕ ΖΑΚΥΝΘΟΥ - ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡ
ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ
ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ - ΑΟ ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΧ. ΚΟΡΙ
ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ - ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ

12η Αγωνιστική - 11/01/15
ΑΟ ΚΡΑΝΙΔΙΟΥ - ΑΓΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΙΓΙΟΥ
ΓΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ-ΕΡΜΗΣ - ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ
ΑΠΣ ΑΚΑΔΗΜΟΣ - ΑΓΕ ΖΑΚΥΝΘΟΥ
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡ - ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ - ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ
ΑΟ ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΧ. ΚΟΡΙ - ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ
ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ - ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ ΑΟ

13η Αγωνιστική - 18/01/15
ΑΓΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΙΓΙΟΥ - ΓΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ-ΕΡΜΗΣ
ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ - ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ
ΑΓΕ ΖΑΚΥΝΘΟΥ - ΑΟ ΚΡΑΝΙΔΙΟΥ
ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΑΠΣ ΑΚΑΔΗΜΟΣ
ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ - ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡ
ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ - ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ
ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ ΑΟ - ΑΟ ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΧ. ΚΟΡΙ

14η Αγωνιστική - 25/01/15
ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ - ΑΓΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΙΓΙΟΥ
ΑΓΕ ΖΑΚΥΝΘΟΥ - ΓΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ-ΕΡΜΗΣ
ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΑΟ ΚΡΑΝΙΔΙΟΥ
ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ - ΑΠΣ ΑΚΑΔΗΜΟΣ
ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ - ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡ
ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ ΑΟ - ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ
ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ - ΑΟ ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΧ. ΚΟΡΙ

15η Αγωνιστική - 01/02/15
ΑΓΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΙΓΙΟΥ - ΑΓΕ ΖΑΚΥΝΘΟΥ
ΓΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ-ΕΡΜΗΣ - ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
ΑΟ ΚΡΑΝΙΔΙΟΥ - ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ
ΑΠΣ ΑΚΑΔΗΜΟΣ - ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡ - ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ ΑΟ
ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ - ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ
ΑΟ ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΧ. ΚΟΡΙ - ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ

16η Αγωνιστική - 08/02/15
ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΑΓΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΙΓΙΟΥ
ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ - ΓΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ-ΕΡΜΗΣ
ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ - ΑΟ ΚΡΑΝΙΔΙΟΥ
ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ ΑΟ - ΑΠΣ ΑΚΑΔΗΜΟΣ
ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ - ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡ
ΑΟ ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΧ. ΚΟΡΙ - ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ
ΑΓΕ ΖΑΚΥΝΘΟΥ - ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ

17η Αγωνιστική - 15/02/15
ΑΓΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΙΓΙΟΥ - ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ
ΓΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ-ΕΡΜΗΣ - ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ
ΑΟ ΚΡΑΝΙΔΙΟΥ - ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ ΑΟ
ΑΠΣ ΑΚΑΔΗΜΟΣ - ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡ - ΑΟ ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΧ. ΚΟΡΙ
ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ - ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ
ΑΓΕ ΖΑΚΥΝΘΟΥ - ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ

18η Αγωνιστική - 01/03/15
ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ - ΑΓΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΙΓΙΟΥ
ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ ΑΟ - ΓΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ-ΕΡΜΗΣ
ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ - ΑΟ ΚΡΑΝΙΔΙΟΥ
ΑΟ ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΧ. ΚΟΡΙ - ΑΠΣ ΑΚΑΔΗΜΟΣ
ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ - ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡ
ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ
ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ - ΑΓΕ ΖΑΚΥΝΘΟΥ

19η Αγωνιστική - 08/03/15
ΑΓΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΙΓΙΟΥ - ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ ΑΟ
ΓΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ-ΕΡΜΗΣ - ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ
ΑΟ ΚΡΑΝΙΔΙΟΥ - ΑΟ ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΧ. ΚΟΡΙ
ΑΠΣ ΑΚΑΔΗΜΟΣ - ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ
ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ - ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡ
ΑΓΕ ΖΑΚΥΝΘΟΥ - ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ
ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ

20η Αγωνιστική - 15/03/15
ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ - ΑΓΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΙΓΙΟΥ
ΑΟ ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΧ. ΚΟΡΙ - ΓΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ-ΕΡΜΗΣ
ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ - ΑΟ ΚΡΑΝΙΔΙΟΥ
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡ - ΑΠΣ ΑΚΑΔΗΜΟΣ
ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ - ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ
ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ ΑΟ - ΑΓΕ ΖΑΚΥΝΘΟΥ
ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ - ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ

21η Αγωνιστική - 22/03/15
ΑΓΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΙΓΙΟΥ - ΑΟ ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΧ. ΚΟΡΙ
ΓΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ-ΕΡΜΗΣ - ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ
ΑΟ ΚΡΑΝΙΔΙΟΥ - ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡ
ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ - ΑΠΣ ΑΚΑΔΗΜΟΣ
ΑΓΕ ΖΑΚΥΝΘΟΥ - ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ
ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ ΑΟ
ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ - ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ

22η Αγωνιστική - 29/03/15
ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ - ΑΓΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΙΓΙΟΥ
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡ - ΓΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ-ΕΡΜΗΣ
ΑΠΣ ΑΚΑΔΗΜΟΣ - ΑΟ ΚΡΑΝΙΔΙΟΥ
ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ - ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ
ΑΟ ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΧ. ΚΟΡΙ - ΑΓΕ ΖΑΚΥΝΘΟΥ
ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ - ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ ΑΟ - ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ

23η Αγωνιστική - 05/04/15
ΑΓΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΙΓΙΟΥ - ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡ
ΓΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ-ΕΡΜΗΣ - ΑΠΣ ΑΚΑΔΗΜΟΣ
ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ - ΑΟ ΚΡΑΝΙΔΙΟΥ
ΑΓΕ ΖΑΚΥΝΘΟΥ - ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ
ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΑΟ ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΧ. ΚΟΡΙ
ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ - ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ
ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ - ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ ΑΟ

24η Αγωνιστική - 26/04/15
ΑΠΣ ΑΚΑΔΗΜΟΣ - ΑΓΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΙΓΙΟΥ
ΑΟ ΚΡΑΝΙΔΙΟΥ - ΓΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ-ΕΡΜΗΣ
ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ ΑΟ - ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡ - ΑΓΕ ΖΑΚΥΝΘΟΥ
ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ - ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
ΑΟ ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΧ. ΚΟΡΙ - ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ
ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ - ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ

25η Αγωνιστική - 03/05/15
ΑΓΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΙΓΙΟΥ - ΑΟ ΚΡΑΝΙΔΙΟΥ
ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ - ΓΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ-ΕΡΜΗΣ
ΑΓΕ ΖΑΚΥΝΘΟΥ - ΑΠΣ ΑΚΑΔΗΜΟΣ
ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡ
ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ - ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ
ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ - ΑΟ ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΧ. ΚΟΡΙ
ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ ΑΟ - ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ

26η Αγωνιστική - 10/05/15
ΓΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ-ΕΡΜΗΣ - ΑΓΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΙΓΙΟΥ
ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ - ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ
ΑΟ ΚΡΑΝΙΔΙΟΥ - ΑΓΕ ΖΑΚΥΝΘΟΥ
ΑΠΣ ΑΚΑΔΗΜΟΣ - ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡ - ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ
ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ - ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ
ΑΟ ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΧ. ΚΟΡΙ - ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ ΑΟ