EOK | Γ ΑΝΔΡΩΝ 2ος ΟΜΙΛΟΣ : Το πρόγραμμα των αγώνων (Κληρώση των Εθνικών Πρωταθλημάτων και Κυπέλλων περιόδου 2014-15)



Γ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ 2014-2015 (2ος ΟΜΙΛΟΣ)
http://www.basket.gr/files/draft/text/schedule5.txt

1η Αγωνιστική - 12/10/14
ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ - ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΛΑΘ/ΣΗΣ Ρ
ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ - ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ
ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ Ν.Φ. - ΠΟΛΙΣ ΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ - ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
ΑΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ «ΑΓ. Θ - ΑΟ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ
ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕ - ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ
ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ - ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ

2η Αγωνιστική - 19/10/14
ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ - ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ
ΠΟΛΙΣ ΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ
ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ Ν.Φ.
ΑΟ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ - ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ
ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ - ΑΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ «ΑΓ. Θ
ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ - ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΛΑΘ/ΣΗΣ Ρ - ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ

3η Αγωνιστική - 26/10/14
ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ - ΠΟΛΙΣ ΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ - ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ Ν.Φ. - ΑΟ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ
ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ - ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ
ΑΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ «ΑΓ. Θ - ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ
ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕ - ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΛΑΘ/ΣΗΣ Ρ - ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ

4η Αγωνιστική - 02/11/14
ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ
ΑΟ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ - ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ
ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ - ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ Ν.Φ.
ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ - ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ
ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ - ΑΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ «ΑΓ. Θ
ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕ - ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΛΑΘ/ΣΗΣ Ρ
ΠΟΛΙΣ ΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ

5η Αγωνιστική - 09/11/14
ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ - ΑΟ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ
ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ - ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ
ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ Ν.Φ. - ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ
ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ - ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ
ΑΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ «ΑΓ. Θ - ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΛΑΘ/ΣΗΣ Ρ - ΠΟΛΙΣ ΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ - ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ

6η Αγωνιστική - 16/11/14
ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ - ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ
ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ - ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ
ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ - ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ Ν.Φ.
ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕ - ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ
ΑΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ «ΑΓ. Θ - ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΛΑΘ/ΣΗΣ Ρ
ΑΟ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ - ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ
ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - ΠΟΛΙΣ ΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ

7η Αγωνιστική - 23/11/14
ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ - ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ
ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ - ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ
ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ Ν.Φ. - ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕ
ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ - ΑΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ «ΑΓ. Θ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΛΑΘ/ΣΗΣ Ρ - ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ - ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ
ΠΟΛΙΣ ΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΑΟ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ

8η Αγωνιστική - 30/11/14
ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ - ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ
ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕ - ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ
ΑΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ «ΑΓ. Θ - ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ Ν.Φ.
ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ - ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΛΑΘ/ΣΗΣ Ρ
ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ - ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ
ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ - ΠΟΛΙΣ ΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΑΟ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ - ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ

9η Αγωνιστική - 07/12/14
ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ - ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕ
ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ - ΑΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ «ΑΓ. Θ
ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ Ν.Φ. - ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΛΑΘ/ΣΗΣ Ρ - ΑΟ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ
ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ - ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ
ΠΟΛΙΣ ΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ
ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ

10η Αγωνιστική - 14/12/14
ΑΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ «ΑΓ. Θ - ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ
ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ - ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ
ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ Ν.Φ. - ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΛΑΘ/ΣΗΣ Ρ
ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕ - ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ
ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ - ΠΟΛΙΣ ΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ - ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ - ΑΟ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ

11η Αγωνιστική - 21/12/14
ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ - ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ
ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ - ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ Ν.Φ.
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΛΑΘ/ΣΗΣ Ρ - ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ
ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ - ΑΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ «ΑΓ. Θ
ΠΟΛΙΣ ΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕ
ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ
ΑΟ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ - ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ

12η Αγωνιστική - 11/01/15
ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ Ν.Φ. - ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ
ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ - ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΛΑΘ/ΣΗΣ Ρ
ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ - ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ
ΑΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ «ΑΓ. Θ - ΠΟΛΙΣ ΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕ - ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ - ΑΟ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ
ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ - ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ

13η Αγωνιστική - 18/01/15
ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ - ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΛΑΘ/ΣΗΣ Ρ - ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ
ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ - ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ Ν.Φ.
ΠΟΛΙΣ ΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ
ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - ΑΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ «ΑΓ. Θ
ΑΟ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ - ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕ
ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ - ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ

14η Αγωνιστική - 25/01/15
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΛΑΘ/ΣΗΣ Ρ - ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ
ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ - ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ
ΠΟΛΙΣ ΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ Ν.Φ.
ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ
ΑΟ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ - ΑΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ «ΑΓ. Θ
ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ - ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕ
ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ - ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ

15η Αγωνιστική - 01/02/15
ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ - ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ
ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ - ΠΟΛΙΣ ΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ Ν.Φ. - ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ - ΑΟ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ
ΑΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ «ΑΓ. Θ - ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ
ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕ - ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ
ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ - ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΛΑΘ/ΣΗΣ Ρ

16η Αγωνιστική - 08/02/15
ΠΟΛΙΣ ΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ
ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ
ΑΟ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ - ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ Ν.Φ.
ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ - ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ
ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ - ΑΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ «ΑΓ. Θ
ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ - ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕ
ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ - ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΛΑΘ/ΣΗΣ Ρ

17η Αγωνιστική - 15/02/15
ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ - ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ - ΑΟ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ
ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ Ν.Φ. - ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ
ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ - ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ
ΑΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ «ΑΓ. Θ - ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΛΑΘ/ΣΗΣ Ρ - ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕ
ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ - ΠΟΛΙΣ ΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ

18η Αγωνιστική - 01/03/15
ΑΟ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ - ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ
ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ - ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ
ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ - ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ Ν.Φ.
ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ - ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ
ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕ - ΑΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ «ΑΓ. Θ
ΠΟΛΙΣ ΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΛΑΘ/ΣΗΣ Ρ
ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ

19η Αγωνιστική - 08/03/15
ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ - ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ
ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ - ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ
ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ Ν.Φ. - ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ
ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ - ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΛΑΘ/ΣΗΣ Ρ - ΑΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ «ΑΓ. Θ
ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ - ΑΟ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ
ΠΟΛΙΣ ΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ

20η Αγωνιστική - 15/03/15
ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ - ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ
ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ - ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ
ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕ - ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ Ν.Φ.
ΑΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ «ΑΓ. Θ - ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ
ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΛΑΘ/ΣΗΣ Ρ
ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ - ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ
ΑΟ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ - ΠΟΛΙΣ ΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ

21η Αγωνιστική - 22/03/15
ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ - ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ
ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ - ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕ
ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ Ν.Φ. - ΑΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ «ΑΓ. Θ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΛΑΘ/ΣΗΣ Ρ - ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ
ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ - ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ
ΠΟΛΙΣ ΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ
ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - ΑΟ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ

22η Αγωνιστική - 29/03/15
ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕ - ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ
ΑΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ «ΑΓ. Θ - ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ
ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ - ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ Ν.Φ.
ΑΟ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ - ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΛΑΘ/ΣΗΣ Ρ
ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ - ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ
ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ - ΠΟΛΙΣ ΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ - ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ

23η Αγωνιστική - 05/04/15
ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ - ΑΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ «ΑΓ. Θ
ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ - ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΛΑΘ/ΣΗΣ Ρ - ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ Ν.Φ.
ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ - ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕ
ΠΟΛΙΣ ΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ
ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ
ΑΟ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ - ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ

24η Αγωνιστική - 26/04/15
ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ - ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ
ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ Ν.Φ. - ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ
ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ - ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΛΑΘ/ΣΗΣ Ρ
ΑΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ «ΑΓ. Θ - ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ
ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕ - ΠΟΛΙΣ ΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ - ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ - ΑΟ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ

25η Αγωνιστική - 03/05/15
ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ - ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ Ν.Φ.
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΛΑΘ/ΣΗΣ Ρ - ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ
ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ - ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ
ΠΟΛΙΣ ΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΑΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ «ΑΓ. Θ
ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕ
ΑΟ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ - ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ
ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ - ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ

26η Αγωνιστική - 10/05/15
ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ - ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ
ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ - ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΛΑΘ/ΣΗΣ Ρ
ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ Ν.Φ. - ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ
ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ - ΠΟΛΙΣ ΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΑΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ «ΑΓ. Θ - ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕ - ΑΟ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ
ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ - ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ