menu
grbasket

greek basketball videos and live streamings
Menu Drawer Logo

EOK | Β ΑΝΔΡΩΝ 2ος ΟΜΙΛΟΣ : Το πρόγραμμα των αγώνων (Κληρώση των Εθνικών Πρωταθλημάτων και Κυπέλλων περιόδου 2014-15)



Β ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ 2014-2015 (2ος ΟΜΙΛΟΣ)
http://www.basket.gr/files/draft/text/schedule3.txt


1η Αγωνιστική - 12/10/14
ΧΑΝΘ - ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ
ΑΣ ΑΡΓΟΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟ - ΜΑΣ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ
ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΑΡΧΕΛΑΟ - ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ ΠΕΥΚΟΧ.
ΑΕ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ - ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
ΑΟ ΛΑΡΙΣΑΣ «O ΦΟΙΝΙΞ - ΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕΥΚ
ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ - ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ
ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ - ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ

2η Αγωνιστική - 19/10/14
ΜΑΣ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ - ΧΑΝΘ
ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ ΠΕΥΚΟΧ. - ΑΣ ΑΡΓΟΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟ
ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ - ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΑΡΧΕΛΑΟ
ΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕΥΚ - ΑΕ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ
ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ - ΑΟ ΛΑΡΙΣΑΣ «O ΦΟΙΝΙΞ
ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ - ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ
ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ - ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ

3η Αγωνιστική - 26/10/14
ΧΑΝΘ - ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ ΠΕΥΚΟΧ.
ΑΣ ΑΡΓΟΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟ - ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΑΡΧΕΛΑΟ - ΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕΥΚ
ΑΕ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ - ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ
ΑΟ ΛΑΡΙΣΑΣ «O ΦΟΙΝΙΞ - ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ
ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ - ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ
ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ - ΜΑΣ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ

4η Αγωνιστική - 02/11/14
ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ - ΧΑΝΘ
ΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕΥΚ - ΑΣ ΑΡΓΟΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟ
ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ - ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΑΡΧΕΛΑΟ
ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ - ΑΕ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ
ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ - ΑΟ ΛΑΡΙΣΑΣ «O ΦΟΙΝΙΞ
ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ - ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ
ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ ΠΕΥΚΟΧ. - ΜΑΣ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ

5η Αγωνιστική - 09/11/14
ΧΑΝΘ - ΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕΥΚ
ΑΣ ΑΡΓΟΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟ - ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ
ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΑΡΧΕΛΑΟ - ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ
ΑΕ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ - ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ
ΑΟ ΛΑΡΙΣΑΣ «O ΦΟΙΝΙΞ - ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ
ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ - ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ ΠΕΥΚΟΧ.
ΜΑΣ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ - ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ

6η Αγωνιστική - 16/11/14
ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ - ΧΑΝΘ
ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ - ΑΣ ΑΡΓΟΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟ
ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ - ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΑΡΧΕΛΑΟ
ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ - ΑΕ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ
ΑΟ ΛΑΡΙΣΑΣ «O ΦΟΙΝΙΞ - ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ
ΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕΥΚ - ΜΑΣ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ
ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ - ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ ΠΕΥΚΟΧ.

7η Αγωνιστική - 23/11/14
ΧΑΝΘ - ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ
ΑΣ ΑΡΓΟΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟ - ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ
ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΑΡΧΕΛΑΟ - ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ
ΑΕ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ - ΑΟ ΛΑΡΙΣΑΣ «O ΦΟΙΝΙΞ
ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ - ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
ΜΑΣ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ - ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ
ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ ΠΕΥΚΟΧ. - ΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕΥΚ

8η Αγωνιστική - 30/11/14
ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ - ΧΑΝΘ
ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ - ΑΣ ΑΡΓΟΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟ
ΑΟ ΛΑΡΙΣΑΣ «O ΦΟΙΝΙΞ - ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΑΡΧΕΛΑΟ
ΑΕ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ - ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ
ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ - ΜΑΣ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ
ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ - ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ ΠΕΥΚΟΧ.
ΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕΥΚ - ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ

9η Αγωνιστική - 07/12/14
ΧΑΝΘ - ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ
ΑΣ ΑΡΓΟΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟ - ΑΟ ΛΑΡΙΣΑΣ «O ΦΟΙΝΙΞ
ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΑΡΧΕΛΑΟ - ΑΕ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ
ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ - ΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕΥΚ
ΜΑΣ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ - ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ
ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ ΠΕΥΚΟΧ. - ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ
ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ - ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ

10η Αγωνιστική - 14/12/14
ΑΟ ΛΑΡΙΣΑΣ «O ΦΟΙΝΙΞ - ΧΑΝΘ
ΑΕ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ - ΑΣ ΑΡΓΟΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟ
ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΑΡΧΕΛΑΟ - ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ
ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ - ΜΑΣ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ
ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ - ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ ΠΕΥΚΟΧ.
ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ - ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ - ΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕΥΚ

11η Αγωνιστική - 21/12/14
ΧΑΝΘ - ΑΕ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ
ΑΣ ΑΡΓΟΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟ - ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΑΡΧΕΛΑΟ
ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ - ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ
ΜΑΣ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ - ΑΟ ΛΑΡΙΣΑΣ «O ΦΟΙΝΙΞ
ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ ΠΕΥΚΟΧ. - ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ
ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ - ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ
ΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕΥΚ - ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ

12η Αγωνιστική - 11/01/15
ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΑΡΧΕΛΑΟ - ΧΑΝΘ
ΑΣ ΑΡΓΟΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟ - ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ
ΑΕ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ - ΜΑΣ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ
ΑΟ ΛΑΡΙΣΑΣ «O ΦΟΙΝΙΞ - ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ ΠΕΥΚΟΧ.
ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ - ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ - ΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕΥΚ
ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ - ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ

13η Αγωνιστική - 18/01/15
ΧΑΝΘ - ΑΣ ΑΡΓΟΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟ
ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ - ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ
ΜΑΣ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ - ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΑΡΧΕΛΑΟ
ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ ΠΕΥΚΟΧ. - ΑΕ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ
ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ - ΑΟ ΛΑΡΙΣΑΣ «O ΦΟΙΝΙΞ
ΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕΥΚ - ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ
ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ - ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ

14η Αγωνιστική - 25/01/15
ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ - ΧΑΝΘ
ΜΑΣ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ - ΑΣ ΑΡΓΟΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟ
ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ ΠΕΥΚΟΧ. - ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΑΡΧΕΛΑΟ
ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ - ΑΕ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ
ΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕΥΚ - ΑΟ ΛΑΡΙΣΑΣ «O ΦΟΙΝΙΞ
ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ - ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ
ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ - ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ

15η Αγωνιστική - 01/02/15
ΧΑΝΘ - ΜΑΣ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ
ΑΣ ΑΡΓΟΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟ - ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ ΠΕΥΚΟΧ.
ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΑΡΧΕΛΑΟ - ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
ΑΕ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ - ΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕΥΚ
ΑΟ ΛΑΡΙΣΑΣ «O ΦΟΙΝΙΞ - ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ
ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ - ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ
ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ - ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ

16η Αγωνιστική - 08/02/15
ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ ΠΕΥΚΟΧ. - ΧΑΝΘ
ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ - ΑΣ ΑΡΓΟΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟ
ΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕΥΚ - ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΑΡΧΕΛΑΟ
ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ - ΑΕ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ
ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ - ΑΟ ΛΑΡΙΣΑΣ «O ΦΟΙΝΙΞ
ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ - ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ
ΜΑΣ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ - ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ

17η Αγωνιστική - 15/02/15
ΧΑΝΘ - ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
ΑΣ ΑΡΓΟΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟ - ΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕΥΚ
ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΑΡΧΕΛΑΟ - ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ
ΑΕ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ - ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ
ΑΟ ΛΑΡΙΣΑΣ «O ΦΟΙΝΙΞ - ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ
ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ - ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ
ΜΑΣ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ - ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ ΠΕΥΚΟΧ.

18η Αγωνιστική - 01/03/15
ΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕΥΚ - ΧΑΝΘ
ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ - ΑΣ ΑΡΓΟΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟ
ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ - ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΑΡΧΕΛΑΟ
ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ - ΑΕ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ
ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ - ΑΟ ΛΑΡΙΣΑΣ «O ΦΟΙΝΙΞ
ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ ΠΕΥΚΟΧ. - ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ
ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ - ΜΑΣ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ

19η Αγωνιστική - 08/03/15
ΧΑΝΘ - ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ
ΑΣ ΑΡΓΟΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟ - ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ
ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΑΡΧΕΛΑΟ - ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ
ΑΕ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ - ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ
ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ - ΑΟ ΛΑΡΙΣΑΣ «O ΦΟΙΝΙΞ
ΜΑΣ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ - ΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕΥΚ
ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ ΠΕΥΚΟΧ. - ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ

20η Αγωνιστική - 15/03/15
ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ - ΧΑΝΘ
ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ - ΑΣ ΑΡΓΟΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟ
ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ - ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΑΡΧΕΛΑΟ
ΑΟ ΛΑΡΙΣΑΣ «O ΦΟΙΝΙΞ - ΑΕ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ
ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ - ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ
ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ - ΜΑΣ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ
ΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕΥΚ - ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ ΠΕΥΚΟΧ.

21η Αγωνιστική - 22/03/15
ΧΑΝΘ - ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ
ΑΣ ΑΡΓΟΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟ - ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ
ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΑΡΧΕΛΑΟ - ΑΟ ΛΑΡΙΣΑΣ «O ΦΟΙΝΙΞ
ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ - ΑΕ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ
ΜΑΣ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ - ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ
ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ ΠΕΥΚΟΧ. - ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ
ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ - ΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕΥΚ

22η Αγωνιστική - 29/03/15
ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ - ΧΑΝΘ
ΑΟ ΛΑΡΙΣΑΣ «O ΦΟΙΝΙΞ - ΑΣ ΑΡΓΟΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟ
ΑΕ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ - ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΑΡΧΕΛΑΟ
ΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕΥΚ - ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ
ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ - ΜΑΣ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ
ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ - ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ ΠΕΥΚΟΧ.
ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ - ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ

23η Αγωνιστική - 05/04/15
ΧΑΝΘ - ΑΟ ΛΑΡΙΣΑΣ «O ΦΟΙΝΙΞ
ΑΣ ΑΡΓΟΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟ - ΑΕ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ
ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ - ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΑΡΧΕΛΑΟ
ΜΑΣ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ - ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ
ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ ΠΕΥΚΟΧ. - ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ
ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ - ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ
ΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕΥΚ - ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ

24η Αγωνιστική - 26/04/15
ΑΕ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ - ΧΑΝΘ
ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΑΡΧΕΛΑΟ - ΑΣ ΑΡΓΟΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟ
ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ - ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ
ΑΟ ΛΑΡΙΣΑΣ «O ΦΟΙΝΙΞ - ΜΑΣ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ
ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ - ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ ΠΕΥΚΟΧ.
ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ - ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ - ΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕΥΚ

25η Αγωνιστική - 03/05/15
ΧΑΝΘ - ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΑΡΧΕΛΑΟ
ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ - ΑΣ ΑΡΓΟΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟ
ΜΑΣ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ - ΑΕ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ
ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ ΠΕΥΚΟΧ. - ΑΟ ΛΑΡΙΣΑΣ «O ΦΟΙΝΙΞ
ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ - ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ
ΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕΥΚ - ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ
ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ - ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ

26η Αγωνιστική - 10/05/15
ΑΣ ΑΡΓΟΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟ - ΧΑΝΘ
ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ - ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ
ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΑΡΧΕΛΑΟ - ΜΑΣ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ
ΑΕ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ - ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ ΠΕΥΚΟΧ.
ΑΟ ΛΑΡΙΣΑΣ «O ΦΟΙΝΙΞ - ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ - ΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕΥΚ
ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ - ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ