Κύπελλο ΑΝΔΡΩΝ | 2η ΦΑΣΗ, 1η Αγωνιστική : Τ' αποτελέσματα και το πρόγραμμα των αγώνων της 28.09 (2η ΦΑΣΗ, 2η Αγωνιστική)




Κύπελλο ΑΝΔΡΩΝ | 2η ΦΑΣΗ, 1η Αγωνιστική : Τ' αποτελέσματα και το πρόγραμμα των αγώνων της 28.09 (2η ΦΑΣΗ, 2η Αγωνιστική)


Δείτε στο GameCenter 2014-15 το πρόγραμμα των αγώνων όλων των φάσεων του Κυπέλλου και των πρωτθλημάτων.



ΓΣ Λαυρίου - ΑΣΑ Κόροιβος Αμαλιάδας 62-76
ΑΕΚ - AO Κολοσσός Ρόδου ΚΑΕ 84-79
Ρέθυμνο Aegean ΚΑΕ - Πανελευσινιακός ΑΟΚ ΚΑΕ 87-61
Αετός ΓΑΣ - Αίολος Τρικάλλων ΚΑΕ 69-82
AO Παγκρατίου - Απόλλων Πάτρας ΚΑΕ 86-100
Ηλυσιακός AO - ΚΑΕ Άρης ΚΑΕ 64-83
ΑΠΣ Φίλιππος Βέροιας - Εθνικός ΟΦΠΦ 75-64



ΓΣ Λαυρίου - ΑΣΑ Κόροιβος Αμαλιάδας 62-76







ΑΕΚ - AO Κολοσσός Ρόδου ΚΑΕ 84-79

Διαιτητές: Μητσόπουλος-Τσούνας-Δαρλαμήτσος
Δεκάλεπτα: 21-21, 50-38, 67-56, 84-79.
ΑΕΚ (Ζιάγκος): Παπαντωνίου 2, Κάιλς 7 (1), Σάκοτα 20 (1), Κασελάκης 4, Πολυτάρχου 16 (2), Παπαδιονυσίου, Νίκολιτς, Ράιτ 10 (2), Καμπερίδης, Ουίλιαμσον 4, Τσιάκος 7, Σαρικόπουλος 14.
Κολοσσός Ρόδου (Κουταλιανός): Τολιόπουλος 3 (1), Λαρεντζάκης 8 (2), Σιόλογκας, Μπούλιαν 7 (1), Τζέιμς 32 (1), Σμιθ 4 Στεφανίδης, Λίντεν 8 (1), Τζαμάρ, Τσάμης 6, Χάγκινς 11.






Ρέθυμνο Aegean ΚΑΕ - Πανελευσινιακός ΑΟΚ ΚΑΕ 87-61

Τα δεκάλεπτα: 26-13, 45-26, 69-40, 87-61

Ρέθυμνο Aegean (Σκουρτόπουλος): Σίμπσον 9(3), Παναρετάκης 3(1), Κουμπούρας 9(1), Φιτσπάτρικ 4, Κάνσιλ 7, Άλεν (1), Καλαμπόκης 7(1), Φαγιέ 12(2), Σίνης 2, Δουλγεράκης 4, Χείλαρης 2, Κράβιτς 16

Πανελευσινιακός (Σκαραφίγκας): Κοξ 7(1), Τσακαλέρης 9, Βασιλόπουλος 4(1), Ιωάννου 14(1), Αθανασούλας 3(1), Δορκοφίκης, Ρόμπινσον 14(1), Αβραμίδης, Μάρκοβιτς, Μάρεϊ 10(2)





Αετός ΓΑΣ - Αίολος Τρικάλλων ΚΑΕ 69-82

Διαιτητές: Βαρδάλος-Κωνσταντινόπουλος-Μάλαμας
Δεκάλεπτα: 17-18, 30-42, 51-65, 69-82
Αετός (Παπαμάρκος): Θεοδωράκος, Μητσάκης 5 (1), Κουκουνιάς 4, Μπασδέκης 9 (2), Κόκκαλης 18 (1), Μόρφης 10, Τοπάλης 11 (2), Μιχόπουλος 3, Ροδοστόγλου 2, Πέτρουλας 2, Τζουγκαράκης 5
Τρίκαλα (Φλεβαράκης): Ίνγκραμ 18 (4), Νικολόπουλος 2, Κάτζι 9 (1), Μπόουι 12 (2), Τσούπκοβιτς 2, Πάνος 15, Καμαριώτης 4, Σπανός 2, Δεληγιάννης 14, Ματαλόν 4, Βαρυτιμιάδης, Χουχούμης.









AO Παγκρατίου - Απόλλων Πάτρας ΚΑΕ 86-100

Διαιτητές: Τζαφλέρης - Παγώνης - Κοντύλης
Δεκάλεπτα: 20-29, 45-54, 58-76, 86-100
Παγκράτι (Καλαμπάκος): Λάκκας 5, Κοβάσεβιτς 15 (3), Δέδες 1, Παππάς 10, Ψαρόπουλος 3 (1), Παπαντωνάκος 12 (1), Ράπτης 7, Κουτρούλιας 21 (1), Ντιαλό 8, Χατζηνικόλας 4, Κριτσωτάκης.
Απόλλων Πατρών (Βετούλας): Αργυρόπουλος 2, Γκάλογουεϊ 29 (2), Σκορδίλης 8, Πεν 21 (3), Φιτζπάτρικ 11, Αντωνάκης 15 (1), Έλαμην 10, Μολφέτας.





Ηλυσιακός AO - ΚΑΕ Άρης ΚΑΕ 64-83

Διαιτητές: Σταματόπουλος – Νικολούλης – Κοτσίμπος
Δεκάλεπτα: 16-24, 42-41, 52-61, 64-83
Ηλυσιακός (Σορώτος): Τσιώκος 7, Ζώρζος 5, Νικολακόπουλος 11 (3), Φακοπουλίδης 12 (2), Βλάχος 12 (2), Κακλαμανάκης 5, Βουρλιωτάκης 7, Αναγνωστάκης 5.
Άρης (Πρίφτης): Πάσαλιτς 8 (1), Γκίκας 5 (1), Ριντ 7 (1), Τόμας 24 (5), Βεζένκοφ 16 (3), Νέιμικ 7, Μούρτος 6, Σίμτσακ 10.







ΑΠΣ Φίλιππος Βέροιας - Εθνικός ΟΦΠΦ 75-64.

Διαιτητές: Πουρσανίδης Κ-Λαζαρίδης-Τζίμα
Δεκάλεπτα: 16-14, 31-28, 53-43, 75-64
Φίλιππος Βέροιας (Γκίμας): Πεταλωτής 2, Τραϊανός 17 (1), Δεληγιώργης 8, Πλιούκας 8 (2), Γκιουλέκας 10 (1), Κασαμπαλής 5, Αργύρης 6 (2), Τριχόπουλος 12 (1), Λευκαδίτης 7
Εθνικός (Κουστένης): Μαχαίρας 24 (12 ρ.), Ζούμπος 9 (1), Γκιζόγιαννης 16, Βαβάτσικος 4, Ψυλέας 6, Κουκάς 5 (1), Τσιότρας, Ραδίτσας, Αναγνωστόπουλος, Παπαδιονυσίου, Μούκας, Καρυπίδης.