menu
grbasket

greek basketball videos and live streamings
Menu Drawer Logo

ΕΟΚ | Διαιτητές-Κομισάριοι Γ’ Εθνικής Ανδρών (02.11.2014, 4η αγων)







ΕΟΚ | Διαιτητές-Κομισάριοι Γ’ Εθνικής Ανδρών (02.11.2014, 4η αγων)



Κυριακή 2 Νοεμβρίου


1ος Όμιλος

Β’ Κλ. Ιλίου 17.00 Ένωση Ιλίου-Κεραυνός Αιγίου Γιαννακουδάκης-Μαρίγλη (Παπαδόπουλος Στ.)

Ν.Πεντέλης 17.00 Πεντέλη-Ερμής Περ. Παυλόπουλος-Αντωνίου (Λημνιάτης)

1ο ΚΓ Μάνδρας 17.00 Μανδραϊκός-Κρανίδι Βαλούρδος-Ροδίτης (Μπουρνάς)

2ο Λύκ. Αμαρουσίου 17.00 Νίκη Αμαρ.-Ακάδημος Μπανασάκης-Χατζημάρκος (Σταματόπουλος)

Κορίνθου 17.00 Απόλλων Αρχ. Κορ.-Προμηθέας Χαλ. Λουκαράκης-Ντάνος (Ζάρκος)

Π. Αλεξιώτισσας 17.00 Έσπερος-Νήαρ Ηστ Ζέρβας-Σταθόπουλος (Σοφιανοπούλου)

Ν.Περκίζας 14.00 Χαλάνδρι-Ζάκυνθος Λιότσος-Τζαμάκου (Αλετράς)


2ος Όμιλος

Λίντο 17.00 Εργοτέλης-Κορωπί Καρακάσης-Καρπάνος (Κουρκουνάκης)

Ν.Σμύρνης 17.00 Ίκαρος Ν. Σμύρνης-Σπόρτιγκ Πολυχρόνης-Ορφανός Ιορδ. (Μίχας)

Β’ Πεύκης 17.00 Πεύκη-Ιωνικός ΝΦ Φασόλης-Γκαμήλη (Παππάς)

Θήβας 15.30 Κάδμος-Ηρόδοτος Κοντίλης-Σπυρόπουλος Σπ. (Κορορδάτος)

Αγ. Δημητρίου Ν. 16.00 Κρόνος Αγ. Δημητρίου-Αρχάγγελος Μαντήλας-Κανελλόπουλος (Γολεγού)

Αιγάλεω 15.30 Διαγόρας Δρ.-Ακαδημία Καλ. Κυριακόπουλος-Νάστος (Νάκος)

Εθν. Αντίστασης 17.00 Πόλις Καλλιθέας-Αιγάλεω Χρηστίδης Π.-Λαζαρίδης (Τζουβάρας)


3ος Όμιλος

Ν. Ιωνίας Μαγν. 18.00 Νίκη Βόλου-Πρωτέας Γρ. Καλέσης-Χατζηχαρίσης (Τσοπουρίδης)

Βόνιτσας 17.00 Αίολος Αστακού-Μελίκη Καραλής-Μαυρατζάς (Μάρκου)

ΔΑΚ Έδεσσας 17.00 Πανεδεσσαϊκός-Βόνιτσα Μανιός-Μαραθιώτης (Δεπούδης)

ΔΑΚ Αγρινίου 15.00 Αγρίνιο-Μεταμόρφωση Β. Κωνσταντινίδου-Τσακαλογιάννης (Αθανασίου)

Βελβεντού 18.00 Διόσκουροι Κοζ.-Σιάτιστα Νάκας-Ζιώγας (Κηπουρίδης)

Καστοριάς 18.00 Καστοριά-Ηρακλής Κοζ. Τζιοπάνος-Δαμίγος (Μερτζάνης)

Αλκαζάρ 18.00 Λάρισα 1964-Καρδίτσα Δημάδης-Μυσιρλής (Παπαδημητρίου)


4ος Όμιλος

ΔΑΚ Περαίας 18.00 Ακτή Ζέφυρος-Ευκαρπία Κοϊμτζόγλου-Παπαδόπουλος Χρ. (Βαφείδης)

Δήγα Δράμας 18.00 Τιτάνες Δρ.-Μακεδονικός Ταρενίδης Κ-Ελευθεριάδης (Λαμπρίδης)

ΕΑΚ Σταυρούπολης 18.00 Σταυρούπολη-Μαντουλίδης Σιταρίδης-Πετανίδου (Τοζακίδης)

Ελευθερούπολης 18.00 Ελευθερούπολη-Νεάπολη Καρακώστας-Κετούλας (Μπαγκλατζής)

Ιωνίας Θ. 18.00 Ιωνικός Ιων.-Αγ. Βαρβάρα Ξέρας-Κοντογιάννης (Βορεάδης)

ΔΑΚ Σερρών 18.00 Ίκαροι Σ.-Πολύγυρος Τσοκόλης-Μπίκης (Γιαβρής)


http://www.basket.gr/index.php/refs/1984-diaitites-komisarioi-g-ethnikis-andron-2-11-4i-agon