menu
grbasket

greek basketball videos and live streamings
Menu Drawer Logo

EOK | Διαιτητές-Κομισάριοι Γ’ Εθνικής Ανδρών (25,26.10.2014)







EOK | Διαιτητές-Κομισάριοι Γ’ Εθνικής Ανδρών (25,26.10.2014)


1ος Όμιλος


Κυριακή 26 Οκτωβρίου

Αιγίου 17.00 Κεραυνός Αιγ.-Χαλάνδρι Νάκας-Ζιώγας (Πίγκας)

Περάματος 17.00 Ερμής Περάματος-Ένωση Ιλίου Μαγκουνής-Τσάτσης (Τζουβάρας)

Ερμιόνης 17.00 Κρανίδι-Πεντέλη Τσακαλογιάννης-Κανελλόπουλος (Πετρόπουλος)

Τέντα 17.00 Ακάδημος-Μανδραϊκός Σταθόπουλος-Ρίζος (Πολιτόπουλος)

Β’ Πεύκης 19.30 Προμηθέας Χ.-Νίκη Αμαρουσίου Μπούκας-Αναστασίου (Λημνιάτης)

Π. Αλεξιώτισσας 17.00 Έσπερος-Απόλλων Αρχ. Κ. Παπαφωτίου-Σιώκας (Ρόζης)

Νήαρ Ηστ (κθ) 14.00 Νήαρ Ηστ-Ζάκυνθος Βαλούρδος-Χριστινάκης (Σωτηριάδης)


2ος Όμιλος

Κυριακή 26 Οκτωβρίου

Γ.Παπασιδέρης 17.00 Κορωπί-Πόλις Χρηστίδης Π.-Τσόλακος (Φαλούκας)

Σπόρτιγκ 17.00 Σπόρτιγκ-Εργοτέλης Σπυρόπουλος Α-Φάκαρος (Νάκος)

Ζ. Αλεξάνδρου 17.00 Ιωνικός ΝΦ-Ίκαρος Ν.Σμ. Φραγκούλη-Ορφανός Εμμ. (Σιώκας)

Ν. Αλικαρνασσού 19.00 Ηροδότος-Πεύκη Σοφιανόπουλος-Μαυρατζάς (Τζωρτζάκης)

Βενετόκλειο 15.30 Αρχάγγελος-Κάδμος Αναγνώστου-Σκαλτσής (Βιτζηλαίος)

Αιγάλεω 17.00 Διαγόρας Δρυοπ.-Κρόνος Αγ. Δημ. Παυλόπουλος-Χρηστίδης Ηλ. (Τσάμης)

Μ. Μερκούρη 17.00 Ακαδημία-Αιγάλεω Κρεσταινίτης-Καρπάνος (Μπορμπαντωνάκης)


3ος Όμιλος

Κυριακή 26 Οκτωβρίου

ΔΑΚ Γρεβενών 18.00 Πρωτέας Γρ.-Λάρισα 1964 Ταρενίδης Κ-Σαρακενίδης (Βόντζας)

ΔΑΚ Μελίκης 18.00 Μελίκη-Νίκη Β. Κατρακάρης-Μπακάλης (Παπαπέτρου)

ΔΑΚ Βόνιτσας 17.00 Βόνιτσα-Αίολος Αστακού Ζέρβας-Ντίσιος (Κωστής)

Βάκης Παρασκ. 18.00 Μεταμόρφωση Β.-Πανεδεσσαϊκός Τζιβελεκίδου-Τσούλης (Μόρφης Στ.)

Σιάτιστας Νέο 18.00 Σιάτιστα-Αγρίνιο Ζαχαρής-Κετούλας

Καστοριάς 18.00 Καστοριά-Διόσκουροι Κοζ. Τσουμαχίδης-Ξέρας (Πλεξίδας)

ΔΑΚ Κοζάνης 18.00 Ηρακλής Κοζ.-Καρδίτσα Κοϊμτζόγλου-Τσοκόλης (Μπαταούλα)


4ος Όμιλος

Σάββατο 25 Οκτωβρίου

Νεάπολης Θ. 17.30 Νεάπολη-Σταυρούπολη Δαμίγος-Γαζέτας (Αστρεινίδης)

Κυριακή 26 Οκτωβρίου

Ευκαρπίας 18.00 Ευκαρπία-Ορφέας Ν. Σκοπού Κοντογιάννης-Παζόλης (Φωτιάδης)

Μακεδονικού 18.00 Μακεδονικός-Ακτή Ζέφυρος Πετανίδου-Αγραφιώτης (Παραλικίδης)

Μαντουλίδη 18.00 Μαντουλίδης-Τιτάνες Δράμας Μελανίδης-Ντόγκας (Λαδόπουλος)

Ιωνίας Θες. 18.00 Ιωνικός Ιωνίας-Ελευθερούπολη Κατωτικίδης-Παπανικολάου (Σακελλαρίου)

Ποταμουδιών 18.00 ΜΠΑΣ Αγ. Βαρβάρα-Πολύγυρος Φουτζήλας-Μανιός (Ασλανίδης)