menu
grbasket

greek basketball videos and live streamings
Menu Drawer Logo

Β ΑΝΔΡΩΝ 2ος ΟΜ | 4η αγωνιστική. Αποτελέσματα, βαθμολογία κι η επόμενη αγωνιστική









Β ΑΝΔΡΩΝ 2ος ΟΜ | 4η αγωνιστική. Αποτελέσματα, βαθμολογία κι η επόμενη αγωνιστική



Στρατώνι-Προμηθέας Πάτρας 79-82

Δεκάλεπτα: 19-29, 38-44, 60-61, 79-82
Διαιτητές: Πανταζής-Πιτσίλκας Β.
Στρατώνι (Μύθου): Χαριστός, Ματενίδης 3 (1), Κουντουρατζόγλου 16 (1), Δελίδης, Μυλωνίδης 16, Δαβάνης 2, Κιγμέτογλου 16, Δανάκης 8 (1), Νταράκης 16, Δασκαλόπουλος 2.
Προμηθέας Πάτρας (Γιατράς): Ντιμπ 12 (3), Λάππας 1, Κατιάκος 19, Γιαννικόπουλος, Πέττας 18 (2), Μαναβόπουλος 11, Πέτροβιτς 3, Χαμηλός 10 (2), Τζακόπουλος 8 (2).



Μαχητές Δόξας Πεύκων-Αργος Ορεστικό 78-74

Δεκάλεπτα: 22-20, 37-40, 53-55, 78-74
Διαιτητές: Τσουμαχίδης-Ζαχαρής
Μαχητές Δόξας Πεύκων (Χατζηκυριακίδης): Απιδόπουλος Δ. 2, Ταρπάγκος 9, Γερομιχαλός Δ. 19 (1), Ελευθεριάδης 12 (3), Κελεσίδης 3 (1), Γερομιχαλός Π. 6, Γράβας 17, Γκαμούρας, Θεοδωράκος 10 (2).
Αργος Ορεστικό (Δημητριάδης): Δεληγιάννης, Μπόζιαρης 2, Χατζόπουλος, Κούτρας 14 (1), Μιχαηλίδης 9 (2), Βλάχος 6 (1), Τράντας 15 (4), Κόττας 10, Καζάκος, Βοϊβατόπουλος 8, Μαυρίδης 10.



Πευκοχώρι-Αργοναύτης Καλαμαριάς 92-64

Δεκάλεπτα: 31-11, 47-34, 66-48, 92-64
Διαιτητές: Ευφραιμίδης-Παργιανόπουλος
Πευκοχώρι (Πλατής): Παναγιωτόπουλος 20 (4), Βέτσος, Γεωργάκης 11, Μπεχλιβάνης 7 (1), Δεληγιάννης 15 (5), Βλάχος 2, Αμπατζίδης 3 (1), Τριφτανίδης 2, Νησιώτης 16, Ζώτος 2, Δήμου 14 (3), Κεσίδης.
Αργοναύτης Καλαμαριάς (Τσούρμας): Δικταπανίδης, Καλπαξίδης, Ντισλής 26 (4), Μιχαηλίδης 10, Γαϊτανίδης 2, Δέτσικας 6, Θώμος 1, Δάλπας 3 (1), Χαντζίδης 12, Μπέγος 2, Τσιώγκας 1, Χριστόπουλος 1.



Ασπίδα Ξάνθης-Φοίνικας Λάρισας 80-87

Δεκάλεπτα: 24-18, 42-43, 56-60, 80-87
Διαιτητές: Σιμητόπουλος-Τσιρτσιμάλης
Ασπίδα Ξάνθης (Παναγιωτόπουλος): Δενδρινός 15 (4), Κουμπάνης, Σταμπουλής 10, Στεφανίδης 17 (2), Καραμπέκης 9 (1), Παπανικολάου 16 (4), Κουτσογιάννης 10, Τατάρης 3, Παλλάκης, Πετς.
Φοίνικας Λάρισας (Λιάγκας): Λεπενιώτης 19, Αθανασόπουλος 2, Γοργόλης 14 (4), Παπαχρήστος 15 (1), Μαγρίζος, Κολλάτος, Τσιαβές 5, Περρωτής 11, Μόσιαλος, Στεργιούδης, Παπακώστας 10, Τσιαμπαλής 11 (2).



Ανατόλια-Πιερικός Αρχέλαος 94-97

Δεκάλεπτα: 25-20, 48-41, 64-60, 81-81 (κ.α.), 86-86 (α΄ παρ.), 94-97
Διαιτητές: Παπαγερίδης-Ντούρας
Ανατόλια (Κυριακού): Καραμανώλης, Καλτσίδης, Κουφός, Τζουβάρας 14 (1), Γαλανίδης 12 (1), Τριανταφυλλίδης 9 (1), Αρνίδης 9 (2), Μουτσιαράς 16, Τόζιος 20 (2), Βεργίνης 12, Πατεράκης 2.
Πιερικός Αρχέλαος (Χατζηιωάννου): Καρακασίδης, Κολαξίδης, Γκοντόπουλος 25 (4), Παπαδόπουλος Κ., Χριστοδούλου 12, Πρισκομάτης 15 (1), Καραγιάννης, Αμπαράς 13 (1), Ασημάκης 16 (2), Σπυρόπουλος 2, Παπαδόπουλος Ν. 8, Οικονόμου 6



Αίας Ευόσμου-ΧΑΝΘ 62-50

Δεκάλεπτα: 15-14, 31-31, 44-43, 62-50
Διαιτητές: Λαζαρίδης-Φούτζηλας
Αίας Ευόσμου (Χατζούλης): Aμούτζιας 16(1), Γκατιάς 10(2), Δεμερτζής 2, Σαββίδης , Μαυρίδης 10, Καντάρκος 3, Μαυροκεφαλίδης, Θωμαίδης 4, Σαρρής 13(2), Ψευτόγκας 4.
ΧΑΝΘ(Γκαϊτατζής):Αμπατζάς 15(2), Πρωτούλης 6, Ματενίδης 8(1), Σταματέλος 2, Ελευθεριάδης 1, Σικαλίδης 9, Παπαθανασίου 6(1), Νεφύτου 2, Μελλίδης 1.



Tιτάνες Παλαμά-Κομοτηνή 78-65

Δεκάλεπτα: 19-17, 36-29, 59-51, 78-65
Διαιτητές: Παπαδόπουλος-Παπανικολάου
Τιτάνες Παλαμά (Χαντζιάρας): Ψαρόπουλος 21, Τριανταφύλλου 8, Λίτσο 9, Γεωργαντζάς 8, Κουτινάς 11, Πανταζής 2, Κουσιάντζας 2, Μαλτέσιος 13, Φουντάς 2, Βουρλιώτης 2.
Κομοτηνή (Λεμονίδης): Πανταζής 1, Διαμαντίδης 15(4), Μαγκώνης 4, Λεχούδης 8 (2), Ντίνας 4, Μπεκρής 6, Καλατζής 2, Βελή 17, Χαλήλ 8, Σταματέλος.


http://www.basket.gr/index.php/eidhseis/1997-apotelesmata-v-ethniki-4i-agonistiki