menu
grbasket

greek basketball videos and live streamings
Menu Drawer Logo

Γ ΑΝΔΡΩΝ 2ος ΟΜ | 5η αγωνιστική. Αποτελέσματα, βαθμολογία κι οι επόμενοι αγώνες




Bαθμολογία




Επόμενη αγωνιστική






Γ ΑΝΔΡΩΝ 2ος ΟΜ | 5η αγωνιστική. Αποτελέσματα, βαθμολογία κι οι επόμενοι αγώνες


Αρχάγγελος – Διαγόρας Δρυοπιδέων 51-53

Διαιτητές: Σπυρόπουλος Α.- Ντάνος
Δεκάλεπτα: 12-12, 24-21, 34-34, 51-53
Αρχάγγελος (Θωμίδης): Βογιατζής 23(1), Κουιμτζίδης, Μητσού, Ξυπολιτάς, Βλαχοδήμος 5(1), Ματσαμάς 3(1), Αγγελόπουλος 8, Σκορδάλης, Κούρος, Εκινέ 10 (1), Ντέντα 2.
Διαγόρας Δρυοπιδέων (Παύλος): Ντόκος 6 (1), Μονέος, Κουμπούρας 2, Μακρής 20(2), Μουζακιώτης, Ζούκας 12(2), Μαυροειδάκος 1, Γεράνιος, Κορρές 9(1), Περγαντής 2, Παπαϊωάννου, Ντιφαντής 1.

Ηρόδοτος – Κρόνος Αγ.Δημητρίου 65-74

Διαιτητές: Κωνσταντινίδου-Τσακαλογιάννης
Δεκάλεπτα: 16-20, 27-40, 46-57, 65-74
Ηρόδοτος (Δημητριάδης): Πυργιώτης 1, Τσαμπής 20(3), Μαιστρέλης 3(1) , Χρύσης 16, Καρλάφτης 6 (2), Γρύλλης, Παρδακάς 6, Μητρόπαπας, Βαρνάβας 3, Χωματάς, Μαυρόπουλος 8, Χαρατσής 2.
Κρόνος Αγίου Δημητρίου (Σαββάτης): Νικατζάμ 8, Στραγανιώτης 19(2), Πιτσαι 6, Ξιούρας 13(2), Μπάλας, Δορκοφίκης 4, Αντωνόπουλος, Φρουσκλιάς 15(1), Χαλβατζής, Γιαννόπουλος, Ανδρεάτος 9 (1), Τσιλάγας.

Σπόρτιγκ – Πεύκη 85-72

Διατητές: Μηλαπίδης-Γρίβα
Δεκάλεπτα: 16-21, 27-35, 54-58, 85-72
Σπόρτιγκ (Παπαδάτος): Συμεόπουλος 9, Ηλιάδης, Μπαλαμπάνης, Πασπαλάς 2, Βαθρακοκοίλης 20(1), Χαρακτινός 9(1), Πρόγκας, Πλουτέτσκι 16(2), Φιλιππόπουλος 14(1), Τσαπρούνης 15
Πεύκη (Μποζίκας): Βιδάλης 23(6), Γαπκιάδης 15(4), Νικολαϊδης, Λογοθέτης, Δρακόπουλος 4, Μπαρμπαρής 5, Εμίρης 9(1), Μαπαλιωτάκης 14, Κουκάκης 2

Κορωπί – Ικαρος Ν.Σμ. 71-61

Διαιτητές: Αναγνώστου-Πλιάκας
Δεκάλεπτα: 14-12, 41-28, 59-46, 71-61
Κορωπί (Κονδύλης):Ντάσης 9(1), Μελάς 7(1), Κούσουλας 6(1), Κούγιας, Υφαντής 6, Τύρλας 19, Κερασοβίτης 6, Νικολού 2, Τσιουμπρής 16(3), Παπαδοπούλος, Κάταρης.
Ίκαρος Νέας Σμύρνης (Μακρυδήμας):Μπουραζάνης 3(1), Φαλέκας 10, Βλασσόπουλος 3(1), Βούζας 7, Ντεφούδης 8, Συριστρατίδης 12, Βουρλίτης 1, Μπελτισης 7(2), Δαρμογιάννης 5, Ιορδάνου, Δρίβας 5(1)

Ακαδημία – Πόλις Καλλιθέας 59-68

Διαιτητές: Σοφιανόπουλος-Κουτσοδήμος
Δεκάλεπτα: 12-24, 29-41, 41-52, 59-68
Ακαδημία Ρεθύμνου (Θεοδωρουλάκης): Καραπέτσας, Κριθινάκης 4, Σκεμπής 2, Μαραυγάκης 6(1), Χρυσουλάκης 4, Μαραγκάκης 9, Σταμούλης 6(1), Κωνσταντίνου, Μπαλάφας 17, Μπελεφάντης, Τζαγκαρούλης 5, Δουλγεράκης 6.
Πόλις Καλλιθέας (Κακαλιάς): Μπογδανίδης 7(1), Τσάτας 2, Κόκκινος, Καρλάφτης 10(1), Κωσταντώνης 12(3), Δεληζιώτης 14(4), Κασπαριάν 9(1), Λάβαρης, Λάφτσης 7(1), Τσεμπελής, Μακρόπουλος 7, Νουόκε.

Ιωνικός ΝΦ – Κάδμος 74-97

Διαιτητές: Χριστινάκης – Καρανικόλα.
Τα δεκάλεπτα: 21-33 , 37-56 ,54-74, 74-97.
Ιωνικός Ν.Φ.(Σταϊκοπουλος): Γιανιώδης 6,Μελλεούνης 19 (1), Σβερκούνος 22 (2), Σβορώνος 9 (1), Χριστοδούλου 7, Σωτηρίου 2, Τσούπρος 3 (1),Παπανδρέου 6, Ατυλιανός, Καμπανάς, Κριτσοτάκης, Καφούρος.
ΚΑΔΜΟΣ (Αναστασίου): Τομαράς 22 (5), Μητρόπουλος 11 (3), Σαμουρέλης 10, Δρακάκης 16, Κουπές 8 (1), Παπαδάκης 3 (1), Χαρατσής Γ. 13 (1), Γκρινιάρης 14 (1), Χαρατσής Π., Νικολάου, Μπεκρής, Κατσούλας.

http://www.basket.gr/index.php/eidhseis/2022-apotelesmata-g-ethniki-andron-5i-agonistiki