menu
grbasket

greek basketball videos and live streamings
Menu Drawer Logo

Γ ΑΝΔΡΩΝ 2ος ΟΜ | 6η αγωνιστική. Αποτελέσματα, βαθμολογία κι οι επόμενοι αγώνες




Επόμενη αγωνιστική






Γ ΑΝΔΡΩΝ 2ος ΟΜ | 6η αγωνιστική. Αποτελέσματα, βαθμολογία κι οι επόμενοι αγώνες

Πεύκη-Κορωπί 64-85

Διαιτητές: Κάρδαρης – Καλογερόπουλος
Δεκάλεπτα: 10-19, 28-39, 44-67, 64-85
Πεύκη (Μποζίκας): Δρικόγιας, Δρακόπουλος 4, Βιδάλης 7 (1), Γιαπκιάδης 14 (2), Νικολαϊδης 4 (1), Σπηλιόπουλος, Λογοθέτης 2, Μπαρμπαρής 18, Εμίρης, Ματαλλιωτάκης 5, Κουκάκης 10
Κορωπί (Κονδύλης): Ντάσης 17 (4), Μελάς 15 (3), Κούσουλας 16 (2), Κούργιας, Υφαντής 5 (1), Τύρλας 10, Κερασοβίτης 7, Νικολού, Τσιουμπρής 14 (1), Παπαδόπουλος, Αγαδάκος 1

Κάδμος-Σπόρτιγκ 81-77

Διαιτητές: Μακρής-Βαλούρδος
Δεκάλεπτα: 21-23, 41-42, 63-60, 81-77
Kάδμος(Αναστασίου): Σαμουρέλης 22, Παπαδάκης, Γκρινιάρης 18, Χαρατσής Π., Σταμάτης, Κουμπές, Χαρατσής Γ. 8, Κατσούλας 3, Δρακάκης 2, Τομαράς 14(3),Μητρόπουλος 14(3).
Σπόρτιγκ (Παπαδάτος): Σημαιόπουλος 8(2), Ηλιάδης, Βαθρακοκοίλης 14(2), Πασπαλάς 18, Χαρακτινός 4, Πρόγκας, Πλουτένσκι 7(1), Φιλιππόπουλος 22, Τσαπρούνης 4.

Αρχάγγελος-Ακαδημία Ρεθύμνου 64-53

Διαιτητές: Φραγκούλη, Τσολάκος
Δεκάλεπτα: 16-9, 30-22, 49-34, 64-53
Αρχάγγελος (Θωμίδης): Βογιατζής 4, Κουϊμτζίδης, Μητσού, Παπανικολάου 4, Ξυπολιτάς 2, Βλαχοδήμος, Ματσαμάς 12(1), Αγγελόπουλος 5(1), Σκορδάλης 18(4), Κούρος 7, Εκινέ 4, Ντέντα 8.
Ακαδημία Ρεθύμνου (Θεοδωρουλάκης): Κριθινάκης, Σκεμπής 6, Μαραυγάκης 3(1), Χρυσουλάκης 6, Μαραγκάκης 6, Σταμούλης 7(1), Νταλιάνης, Μπαλάφας 22(1), Τσαγκαρούλης, Δουλγεράκης 3(1), Κωνσταντίνου.

Διαγόρας Δρυοπιδέων-Ηρόδοτος 65 – 71

Διαιτητές: Φάκαρος-Μαυρατζάς
Δεκάλεπτα: 19-15, 33-29, 48-50, 65-71
Διαγόρας Δρυοπιδέων (Παύλου): Ντόκος, Μονέος 3(1), Κούμπουρας 4, Μακρής 10(1), Καζάς, Ζούκας 10, Μαυροειδάκος 10, Γεράνιος, Κορρές 17(1), Περγαντής, Παπαϊωάννου 7(1), Ντιφαντής 4
Ηρόδοτος (Δημητριάδης): Τσαμπής 2, Μαϊστρέλης 12(3), Χρύσης 21(1), Καρλάφτης, Γρύλλης 1, Παρδακάς 14, Μητρόπαπας 1, Βαρνάβας 11, Χωματάς, Μαυρόπουλος 9

Εργοτέλης-Πόλις Καλλιθέας 79-70

Διαιτητές: Σοφιανόπουλος, Κανελόπουλος.
Δεκάλεπτα: 23-13, 42-31, 61-48, 79-70.
Εργοτέλης (Μακράκης): Γεωργούτσος 14, Καρακωνσταντάκης 12 (2), Χαλκιαδάκης, Χασάπης, Χαρωνίτης 3 (1), Σακελλαράκης 7, Σκαρλάτος 9 (2), Βασιλειάδης, Μπουμπάρης 2, Αρναουτάκης 7, Μαχαιριανάκης, Καραλής 25 (6).
Πόλις Καλλιθέας (Κακαλιάς): Μπογδανίδης 6 (2), Τσάτας, Κωνσταντίνου, Κωνσταντώνης 19 (3), Βελιζιώτης 9, Κασπαριάν 8, Λαφτσής 8 (2), Τσεμπελής, Μακρόπουλος 20, Νουόκε.

Ικαρος Ν.Σμύρνης – Αιγάλεω 62-48

Διαιτητές: Αντωνίου – Ουσταμπασίδης
Δεκάλεπτα: 15-17, 35-24, 51-35, 62-48.
Ίκαρος Νέας Σμύρνης (Μακρυδήμας): Μπουραζάνης 3(1), Φαλέκας 4, Βλασσόπουλος 3, Βούζας 10(2), Ντεφούδης 17(1), Συριστρατίδης 9(1), Μπελίτσης 6(2), Βουρλίτης 10(2), Ιορδάνου, Δρίβας, Καμπούρης.
Αιγάλεω (Χρυσαλάς): Καράβολας 18, Χανιώτης 6, Μπάζιος, Σακελλαρόπουλος 6(1), Μιλεντίγιεβιτς 6, Αποσκίτης 10(1), Κωνσταντινίδης, Λοϊζος 2, Νένος.

Κρόνος Αγίου Δημητρίου – Ιωνικός Ν.Φ. 73-66

Διαιτητές: Αντωνόπουλος – Φασόλης
Δεκάλεπτα: 19-16, 38-33, 61-45, 73-66
Κρόνος Αγίου Δημητρίου (Σαββάτης): Νικατζάμ 20, Στραγανιώτης 16 (1), Πίτσας, Ξιούρας 2, Μπάλας, Δορκοφίκης 1, Αντωνόπουλος 5(1), Φρουσκλιάς 11, Γιαννόπουλος 12(2), Ανδρεάτος 6, Μπάλας, Κόης, Γεωργούλης
Ιωνικός ΝΦ (Σταϊκοπουλος): Γιανιώδης 15, Μελλεούνης 3(1), Σβερκούνος 11(3), Σβορώνος 11, Χριστοδούλου 2, Σωτηρίου, Τσούπρος 5(1), Παπανδρέου 9(1), Κριτσοτάκης 8(1), Καφούρος, Φρατζέσκος 2


http://www.basket.gr/index.php/eidhseis/2048-g-ethniki-apotelesmata-6i-agonistiki