menu
grbasket

greek basketball videos and live streamings
Menu Drawer Logo

Γ ΑΝΔΡΩΝ 3ος ΟΜ | 4η αγωνιστική. Αποτελέσματα, βαθμολογία κι η επόμενη αγωνιστική







Γ ΑΝΔΡΩΝ 3ος ΟΜ | 4η αγωνιστική. Αποτελέσματα, βαθμολογία κι η επόμενη αγωνιστική


Αγρίνιο – Μεταμόρφωση Βόλου 70-56

Διαιτητές: Κωνσταντινίδου-Τσακαλογιάννης
Δεκάλεπτα: 21-14, 37-32, 49-42, 70-56
Αγρίνιο (Διαμαντάκος): Παναγιώτου 2, Τσατάλας 13, Σταμούλης, Σταμουλάκης 5 (1), Τσιρώνης 9, Μήτσου 6 (2), Γεωργούλας 10, Μακρής 9, Γκόβας 16 (1).
Μεταμόρφωση Β. (Μυριντζής): Καραγεώργος 15 (2), Ζήσης, Παπούλιας 14, Παρασκευάς 12 (1), Σκαμαγκάς, Τσιτσιγιάννης 2, Κότας, Γιωτόπουλος 8 (2), Διανέλος 5, Αγκρής.

Πανεδεσσαϊκός - Βόνιτσα 60-76

Διαιτητές: Μανιός-Μαραθιώτης
Δεκάλεπτα: 21-20, 34-35, 52-48, 60-76
Πανεδεσσαϊκός (Χασάπης): Καρνάβας 28, Χρήστου , Σπανός 5(1), Δημητρόπουλος 9, Τσάμης 2, Στρέπκος 7, Μαρκόπουλος 9(1), Λελούδας, Θεοδώρου, Τακατζόγλου, Κληντσάρης, Παζάρκας.
Βόνιτσα (Κοντογιάννης): Κακιούζης 8, Κοντογιάννης 12, Αρέθας 16, Πέρλης 19, Κόκκαρης, Μπουρσινός, Καραμπάς 9, Μάρης, Τσιτσώνης 6, Μανδαλάκης 6, Παπανελόπουλος, Μαζαράκης.

Νίκη Βόλου - Πρωτέας Γρεβενών 68-64

Διαιτητές: Καλέσης-Χατζηχαρίσης
Δεκάλεπτα: 15-14, 34-29, 54-45, 68-64
Νίκη Βόλου (Καραϊσκος): Τζίνης 7 (1), Κατσαλής 11 (3), Βασδέκης, Τσώλης 24 (2), Κετούλας 3, Τάσος 13, Τοκατλίδης 10.
Πρωτέας Γρεβενών (Χασιώτης): Ζαμπέτης 7(1), Γιαννάκης 11, Μουράτογλου 11,Ρίγκος 2, Κολοβός 2, Συλλάκος 4, Μαλιούρας 6, Πετρίδης 4, Τζήμας 17 (2), Παπαθεοδώρου.

Καστοριά - Ηρακλής Κοζάνης 73-64

Διαιτητές: Τζιοπάνος-Δαμίγος
Δεκάλεπτα: 15-13, 31-29, 57-45, 73-64
Καστοριά (Σούλιος): Δαραβίγκας 2, Παπαδημητρίου, Δίτσιος, Γυμνόπουλος 16, Αντωνιάδης 2, Καραμήτσος 9, Ντάλλης 17 (3), Τασιούδης 12 (1), Τεπετίδης 2, Πανταζής 2, Σταϊος 3 (1), Κόκουρας 8.
Ηρακλής Κοζ. (Τζιλίνης): Καρέντζος, Τσακμάκης 6, Γιαννουζάκος 16 (2), Πουλιώνης 2, Κέκελης 10 (2), Κόμαρης 2, Σιδέρης 3 (1), Αζής, Παπούλιας, Τσιλιγιάννης 2, Γιαννούλης 23.

Διόσκουροι Κοζάνης - Σιάτιστα 76-72

Διαιτητές: Νάκας-Ζιώγας
Δεκάλεπτα: 16-17, 41-36, 56-56, 76-72
Διόσκουροι Κοζ. (Χωλόπουλος): Σισμάνης 26 (2), Σκορδάρης 2, Ντόβας 6, Καρανώτας Σ. 12, Ζολώτας 14, Γκλιάνας 2, Μπάρμπας 4, Καρανώτας Τ. 8, Ανδρίτσος 2.
Σιάτιστα (Καλαμπούκας): Χιόνος 23 (4), Γράβας, Ρέππας Χ. 19 (2), Παπαθωμάς, Γεωργάκας, Ρέππας Ν. 3, Καλαμπούκας 2, Τζώνος Γ. Ι., Τζώνος Γ. Α. 16 (3), Στεργίου, Τσιαούσης 9 (1).

Αίολος Αστακού - Μελίκη 91-57

Διαιτητές: Καραλής-Μαυρατζάς
Δεκάλεπτα: 30-15, 60-29, 73-43, 91-57
Αίολος Αστακού (Βουρνάς): Καραγεώργος 2, Πανάρας 10 (1), Ψάλτου 6 (1), Σούλας 2, Θωνιάτης 8 (2), Κακλαμάνος 12 (2), Πάππος 11 (1), Χουλιάρας 6, Καλισώρας 14 (4), Θωμάς-Λυμπάρης 18, Δουρούκης 2.
Μελίκη (Ασλανίδης): Λιόλιος 9 (1), Μαυρίδης 10 (1), Δημητριάδης, Γιαννόπουλος, Παυλίδης, Καρατζάς, Παπαδόπουλος, Κοτσάμπασης 7 (1), Λέφας 9, Παραπούρας 18 (2), Τζουνόπουλος 2, Ρογγότης 2.

ΑΕΛ - Καρδίτσα 92-68

Διαιτητές: Δημάδης-Μυσιρλής
Δεκάλεπτα: 24-17, 49-27, 74-58, 92-68
AEΛ (Παπαδόπουλος): Βλαχούλης 6, Σαριμπαλίδης 2, Τσιλούλης 27 (4), Τσούτσος 11(1), Μηλιώνης 5 (1), Κονδυλόπουλος 3, Σταυρόπουλος 3 (1), Πολίτης 19 (3), Ψάλτου 16, Κόκκας
Καρδίτσα (Παππάς):Δεσπούλης 5 (1), Μπράχος, Θώδης 2, Τσιαμούρας 8(2), Παππάς Κ. 10 (2), Γεωργίου 16 (2), Μπραϊμιώτης, Παπαδόπουλος 13, Αντωνίου 14 (3), Κουρεπής .




http://www.basket.gr/index.php/eidhseis/1998-g-ethniki-ta-apotelesmata-tis-4is-agonistikis