menu
grbasket

greek basketball videos and live streamings
Menu Drawer Logo

Γ ΑΝΔΡΩΝ 3ος ΟΜ | 6η αγωνιστική. Αποτελέσματα, βαθμολογία κι οι επόμενοι αγώνες






Επόμενη αγωνιστική






Γ ΑΝΔΡΩΝ 3ος ΟΜ | 6η αγωνιστική. Αποτελέσματα, βαθμολογία κι οι επόμενοι αγώνες


Νίκη Βόλου - Λάρισα 76-100
Δεκάλεπτα: 18-27, 42-51, 54-74, 76-100
Διαιτητές: Ξέρας - Καρακώστας
Νίκη Βόλου (Καραΐσκος): Τζίνης 23 (2), Κατσαλής 10 (2), Οικονόμου, Μαστοράκης, Καραθανάσης 1, Τσώλης 9, Λατσίνογλου, Κέτουλας 2, Τάσσος 21, Τοκατλίδης 10.
Λάρισα (Παπαδόπουλος): Βλαχούλης 2, Τέλιος 2, Σαριμπαλίδης 22 (6), Τσιλούλης 7 (1), Τσούτσος 22 (3), Μηλιώνης 16 (3), Κονδυλόπουλος 2, Σταυρόπουλος, Μπλιάτζας, Πολίτης 13 (3), Ψάλτου 14, Κόκκας.

Πανεδεσσαϊκός - Πρωτέας Γρεβενών 67-80
Δεκάλεπτα: 15-15, 37-28, 47-49, 67-80
Διαιτητές: Τριανταφυλλίδης-Αγραφιώτης
Πανεδεσσαϊκός (Χασάπης): Καρνάβας 18, Χρήστου 9 (3), Σπανός 7 (1), Κλιμιτσάρης 6, Δημητρόπουλος 10 (1), Τσάμης 3 (1), Μακρόπουλος 6 (1), Θεοδώρου 2, Τακατζόγλου 2, Στρέπκος 4.
Πρωτέας Γρεβενών (Χασιώτης): Ζαμπέτης 13 (1), Γιαννάκης 7 (1), Μουράτογλου 28 (2), Ρίγκος 1, Κολοβός 2, Χειλάκος, Μαλιούρας 13, Πετρίδης 2, Τζίμας 14, Παπαθεοδώρου.

Αίολος Αστακού - Καρδίτσα 78-70
Δεκάλεπτα : 25-22, 48-42, 62-57, 78-70
Διαιτητές: Ρίζος-Πετρόπουλος
Αιόλος Αστακού (Βουρνάς): Πανάρας 17 (2), Σταμόπουλος 2, Ψάλτου 2, Θωνιάτης 19, Κακλαμάνος 4, Πάππος 6 (1), Χουλιάρας 5 (1), Καλισώρας 5 (1), Λυμπάρης 18
Καρδίτσα (Παππάς): Δεσπούλης 5 (1), Γεωργίου 17 (1), Θώδης, Τσαμούρας 12 (4), Παπαϊωάννου 6, Μπραϊμιώτης, Κομποδιέτας 5 (1), Βούλγαρης, Παπαδόπουλος 18, Αντωνίου 7 (1), Παππάς Γ.

Καστοριά - Μεταμόρφωση Βόλου 83-54
Δεκάλεπτα: 19-17, 42-30, 61-49, 83-54
Διαιτητές: Κοϊμτζόγλου-Πετανίδου
Καστοριά (Σούλιος): Δαραβίγκας 15 (1), Λέκκος 2, Δίτσιος, Γυμνόπουλος 6, Αντωνιάδης 6 (1), Τεπετίδης 4, Ντάλης 16 (4), Τασιούδης 11, Πανταζής 5, Σταϊος 5 (1), Τζήλλας, Κόκουρας 15.
Μεταμόρφωση Βόλου (Μυριντζής): Καραγεώργος 2, Ζήσης 3, Δαλαγκάρης, Νάνης 14 (2), Παρασκευάς 15, Σκαμαγκάς 6, Τσιτσιγιάννης 3 (1), Παλάσκας, Γιωτόπουλος 10, Διανέλος 1, Αγκρής.

Διόσκουροι Κοζάνης - Βόνιτσα 73-65
Δεκάλεπτα: 19-16, 43-35, 61-49, 73-65
Διαιτητές: Γαζέτας-Μαραθιώτης
Διόσκουροι Κοζάνης (Χωλόπουλος): Σταυρίδης, Σισμάνης 10 (1), Σκορδάρης 8 (2), Ντόβας 19 (5), Καρανώτας Στάνισλαβ 11, Γκλιάνας 4, Μπάρμπας, Καρανώτας Τηλέμαχος 14, Ανδρίτσος 7.
Βόνιτσα (Κοντογιάννης): Κακιούζης 16 (2), Κοντογιάννης 10, Αρίθας 16 (3), Κόκκαρης, Περλής 3 (1), Καραμπάς 8 (2), Μαρής, Μανδαλάκης 12 (1).

Αγρίνιο - Μελίκη 76-63
Δεκάλεπτα: 14-15, 31-31, 57-65, 76-63
Διαιτητές: Κουτσοδήμος-Νάστος
Αγρίνιο (Διαμαντάκος): Τσατάλας 11, Σταμούλης, Πατσέας, Σταμουλάκης, Τσιρώνης 8, Μήτσου 22 (4), Γεωργούλας 5, Μακρής 12, Γκόβας 18 (2).
Μελίκη (Ασλανίδης): Λιόλιος 6, Μαυρίδης 21 (2), Δημητριάδης 8 (2), Γιαννόπουλος, Παυλίδης 2, Καρατζάς, Κοτσαμπάσης 12 (1), Λέφας 2, Παραπούρας 12 (1), Παπαδόπουλος, Ρογγότης.

Σιάτιστα - Ηρακλής Κοζάνης 62-69
Δεκάλεπτα: 15-14, 27-36, 43-54, 62-69
Διαιτητές: Μαντήλας-Ζιώγας
Σιάτιστα (Καλαμπούκας): Γεωργάκας , Χιόνος 10 (1), Γράβας 9 (1), Ρέππας Χ. 2. Παπαθωμάς 1, Ρέππας Ν. 16 (2), Καλαμπούκας 1, Τζώνος 8 (2), Σερέφας, Τσιαούσης 15, Στεργίου.
Ηρακλής Κοζάνης (Τζιλίνης): Τσακμάκης 7 (1), Πουλιώνης 1, Σιδέρης 5 (1), Κέκελης 25 (6), Αζής 2, Παπούλιας 16, Γιαννουζάκος 13, Γιδάρης, Τσιλιγιάννης.


http://www.basket.gr/index.php/eidhseis/2048-g-ethniki-apotelesmata-6i-agonistiki