menu
grbasket

greek basketball videos and live streamings
Menu Drawer Logo

Γ ΑΝΔΡΩΝ 3ος ΟΜ | 7η αγωνιστική. Αποτελέσματα, βαθμολογία κι οι επόμενοι αγώνες




Επόμενη αγωνιστική




Γ ΑΝΔΡΩΝ 3ος ΟΜ | 7η αγωνιστική. Αποτελέσματα, βαθμολογία κι οι επόμενοι αγώνες



Πρωτέας Γρεβενών - Αγρίνιο 60-67
Δεκάλεπτα: 21-20, 31-29, 46-51, 60-67
Διαιτητές: Παζόλης-Κοντογιάννης
Πρωτέας Γρ. (Χασιώτης): Ζαμπέτης 11 (1), Γιαννάκης 4, Μουράτογλου 8, Ρίγκος 11, Κλωνάρας, Συλλάκος, Μαλιούρας 10, Πετρίδης 2, Τζήμας 14 (2).
Αγρίνιο(Διαμαντάκος): Τσατάλας 7, Πατσέας, Σταμουλάκης 7 (1), Τσιρώνης 2, Μήτσου 7, Γεωργούλας 16 (2), Μακρής 11, Γκόβας 17 (2).


Μελίκη-Διόσκουροι Κοζάνης 86-82
Δεκάλεπτα: 23-14, 41-42, 64-63, 86-82
Διαιτητές: Τσοκόλης-Εμμανουήλ
Μελίκη ( Ασλανίδης): Λιόλιος 14, Μαυρίδης 32 (2), Δημητριάδης 3 (1), Κοτσάμπασης 16 (2), Λέφας 7, Παραπούρας 13 (1) Τζουνόπουλος 1, Γιαννόπουλος, Καρατζάς.
Διόσκουροι Κοζάνης (Χωλόπουλος): Σταυρίδης, Σισμάνης 4, Σκορδάρης 11, Ντόβας 30 (3), Γκοβεδάρος, Καρανώτας Σ. 14, Μπάρμπας 2, Ζολώτας 5, Καρανώτας Τα 7 Ανδρίτσος 9 (1).

Βόνιτσα-Καστοριά 111-116 (100-100 κ.α. )
Δεκάλεπτα: 31-20, 52-43, 78-66, 100-100(κ.α.), 111-116
Διαιτητές: Σοφιανόπουλος-Κουτσοδήμος
Βόνιτσα (Κοντογιάννης): Κακιούζης 14(2), Κοντογιάννης 9, Αρέθας 16, Περλής 9 (1), Καραμπάς 18(4), Μάρης, Τσιτσώνης 3 (1), Μανδαλάκης 42 (4), Μπουρσινός, Παπανελόπουλος.
Καστοριά (Σούλιος): Δαραβίγκας 24 (4), Λέκος, Βίτσιος, Γυμνόπουλος 11 (1), Καραμήτσος 12, Ντάλης 13 (1), Τασιούδης 9, Σταϊος 3 (1), Κόκουρας 4, Αντωνιάδης 16 (2), Τεπετίδης 22 (3), Πανταζής 2.

Μεταμόρφωση Βόλου - Σιάτιστα 76-84
Δεκάλεπτα: 20-25, 34-45, 59-60, 76-84
Διαιτητές: Παπαγεωργίου-Μυσιρλής
Μεταμόρφωση Βόλου (Μυριντζής): Καραγιώργος Θ. 5 (1), Παπούλιας 16, Νάνης 21 (1), Παρασκευάς 21 (2), Σκαμαγκάς 3(1), Παλάσκας , Γιωτόπουλος 10 (2).
Σιάτιστα (Καλαμπούκας): Γράβας 21 (4), Ρέππας Χ. 11, Στεργίου, Ρέππας Ν. 24 (1), Καλαμπούκας, Τζώνος 21 (2), Σερέφας, Τσιαούσης 7, Κατσιάνης

Ηρακλής Κοζάνης-Νίκη Βόλου 70-62
Δεκάλεπτα: 16-21, 32-34, 44-41, 70-62
Διαιτητές: Σιταρίδης-Μαραθιώτης
Ηρακλής Κοζάνης (Τζιλίνης): Γίδαρης, Τσακμάκης 3, Σιδέρης 12 (2), Πουλιώνης, Δούμας , Κόμαρης 8, Κέκελης 10 (3), Αζής 3 (1), Παπούλιας 14, Τσιλιγιάννης , Γιαννουζάκος 20 (4).
Νίκη Βόλου (Καραϊσκος): Ταζίνης 22 (3), Οικονόμου 3 (1), Καραθανάσης, Μπίζιος, Τσώλης 12 (1), Τάσος 11, Κετούλας 7, Τοκατλίδης 7


Καρδίτσα - Πανεδεσσαϊκός 76-63
Δεκάλεπτα: 22-19, 42-33, 59-47, 76-63
Διαιτητές: Τσούλης-Τριανταφυλλίδης
Καρδίτσα (Παππάς-Φόρος): Δεσπούλης 6, Θώδης, Τσιαμούρας 10 (1), Παπαϊωάννου 6, Παππάς Κ. 19 (1), Κομποδιέτας 2, Βούλγαρης 3 (1), Παπαδόπουλος 17, Αντωνίου 5 (1), Μπραϊμιώτης 2, Κουρέπης 6.
Πανεδεσσαϊκός (Αναστασιάδης): Καρνάβας 17, Τακατζόγλου, Σπανός 4, Κλιμιτσάρης, Δημητρόπουλος 22 (3), Μάρκου, Τσάμης 7, Μαρκόπουλος 9 (2), Παζάρκας, Θεοδώρου 4.


Λάρισα 1964 - Αίολος Αστακού 89-72
Δεκάλεπτα: 22-27, 43-41, 68-60, 89-72
Διαιτητές: Λαζαρίδης-Τζίμα
Λάρισα 1964 (Παπαδόπουλος): Βλαχούλης 6 (2), Τέλιος 2, Σαριμπαλίδης 9 (1), Τσιλούλης 17 (3), Τσούτσος 17 (3), Μηλιώνης, Κονδυλόπουλος, Σταυρόπουλος 1, Πολίτης 11 (2), Ψάλτου 16, Κόκας 10.
Αίολος Αστακού (Βουρνάς): Καραγεώργος, Πανάρας 7 (1), Ψάλτου 5 (1), Θωνιάτης 11 (1), Κακλαμάνος 27 (6), Πάππος 2, Χουλιάρας 2, Καλισώρας 2, Λυμπάρης 16 (1), Δουρούκης


http://www.basket.gr/index.php/eidhseis/2070-g-ethniki-apotelesmata-7i-agonistiki