menu
grbasket

greek basketball videos and live streamings
Menu Drawer Logo

ΕΟΚ | Διαιτητές-Κομισάριοι Γ’ Εθνικής Ανδρών (7η αγων., 22-23/11)






Οι διαιτητές και κομισάριοι της 7ης αγωνιστικής της Γ’ Εθνικής Ανδρών είναι:


1ος Όμιλος

Κυριακή 23 Νοεμβρίου

Αιγίου 17.00 Κεραυνός Αιγ.-Νίκη Αμαρουσίου Λιότσος-Ζιώγας (Μάρκου)

Περάματος 17.00 Ερμής Περάματος-Απόλλων Αρχ. Κορ. Βαλούρδος-Χατζημάρκος (Αλέτρας)

Ερμιόνης 17.00 Κρανίδι-Έσπερος Παυλόπουλος-Γρίβα (Κόκκορης)

Τέντα 17.00 Ακάδημος-Προμηθέας Χαλ. Κωνσταντινίδου-Τσακαλογιάννης (Πολιτόπουλος)

Νήαρ Ηστ (κθ) 17.00 Νήαρ Ηστ-Ένωση Ιλίου Διμπινούδης-Χρηστίδης Ηλ. (Μπουρνάς)

Παναγούλας 13.00 Ζάκυνθος-Μανδραϊκός Καραλής-Ζέρβας (Πίγκας)

Ν.Περκίζας 17.00 Χαλάνδρι-Πεντέλη Χρηστίδης Ηλ.-Καλογερόπουλος Φ. (Παπαδόπουλος Στ.)



2ος Όμιλος

Σάββατο 22 Νοεμβρίου

Ν. Αλικαρνασσού 20.00 Ηρόδοτος-Αρχάγγελος Σιώκας-Φασόλης (Σαϊτάκης)

Κυριακή 23 Νοεμβρίου

Γ. Παπασιδέρης 17.00 Κορωπί-Κάδμος Κυριακόπουλος-Καρακάσης (Ντάβαρης)

Σπόρτιγκ 17.00 Σπόρτιγκ-Κρόνος Αγ. Δημ. Πιτσίλκας Β.-Σπυρόπουλος Σπ. (Παπαδόπουλος Κ)

Ζ. Αλεξάνδρου 17.00 Ιωνικός ΝΦ-Διαγόρας Δρυοπ. Φραγκούλη-Αναστασίου (Λημνιάτης)

Μ.Μερκούρη 17.00 Ακαδημία-Εργοτέλης Τσάτσης-Γαρίνη (Ναλετάκης Ι)

Αιγάλεω 17.00 Αιγάλεω-Πεύκη Χρηστίδης Π-Τσολάκος (Ευστρατίου)

Εθν. Αντίστασης 17.00 Πόλις Καλλιθέας-Ίκαρος Ν. Σμύρνης Αναγνώστου-Μαγκουνής (Ζερδεβάς)



3ος Όμιλος


Κυριακή 23 Νοεμβρίου

ΔΑΚ Γρεβενών 17.00 Πρωτέας Γρεβ.-Αγρίνιο Παζόλης-Κοντογιάννης (Κηπουρίδης)

ΔΑΚ Μελίκης 18.00 Μελίκη-Διόσκουροι Κοζ. Τσοκόλης-Εμμανουήλ (Κοντόζης)

ΔΑΚ Βόνιτσας 17.00 Βόνιτσα-Καστοριά Σοφιανόπουλος-Κουτσοδήμος (Κανελλόπουλος)

Βάκης Παρασκ. 18.00 Μεταμόρφωση Β.- Σιάτιστα Παπαγεωργίου-Μυσιρλής (Τσιργούλας)

ΔΑΚ Κοζάνης 18.00 Ηρακλής Κοζ.-Νίκη Βόλου Σιταρίδης-Μαραθιώτης (Πλεξίδας)

Καρδίτσας 18.00 Καρδίτσα-Πανεδεσσαϊκός Τσούλης-Τριανταφυλλίδης (Τέγα)

Αλκαζάρ 17.00 Λάρισα 1964-Αίολος Αστακού Λαζαρίδης-Τζίμα (Βαρνάς)



4ος Όμιλος


Κυριακή 23 Νοεμβρίου

Ευκαρπίας 18.00 Ευκαρπία-Ελευθερούπολη Καρακώστας-Κετούλας (Τζιοπάνος)

Μακεδονικού 18.00 Μακεδονικός-Ιωνικός Ιων. Κοϊμτζόγλου-Γαζέτας (Αστρεινίδης)

Μαντουλίδη 18.00 Μαντουλίδης-Νεάπολη Μανιός-Αγραφιώτης (Φωτιάδης)

Παταμουδιών 18.00 Αγ. Βαρβάρα-Ορφέας Ν. Σκοπού Τσιρτσιμάλης-Ρούκας (Μπαγκλατζής)

Πολύγυρου 18.00 Πολύγυρος-Τιτάνες Δράμας Σιμητόπουλος-Τζιοπάνος (Παραλικίδης)

ΔΑΚ Σερρών 18.00 Ίκαροι Σερρών-Ακτή Ζέφυρος Κατρακάρης-Μπακάλης (Δραγκιογλου)


http://www.basket.gr/index.php/refs/2058-diaitites-komisarioi-g-ethnikis-andron-7i-agon-22-23-11