ΕΟΚ | Διαιτητές-Κομισάριοι Γ’ Εθνικής Ανδρών (8η αγων, 29-30/11)





Οι διαιτητές και κομισάριοι της 8ης αγωνιστικής της Γ’ Εθνικής Ανδρών, είναι:



1ος Όμιλος


Σάββατο 29 Νοεμβρίου

1ο ΚΓ Μάνδρας 17.30 Μανδραϊκός-Χαλάνδρι Χρηστίδης Π.-Φραγκούλη (Τζουβάρας)

Κυριακή 30 Νοεμβρίου

Κορίνθου 17.00 Απόλλων Αρχ. Κορ.-Κεραυνός Αιγίου Τσάτσης-Σπυρόπουλος Σπ. (Τρίγκα)

Π. Αλεξιώτισσας 17.00 Έσπερος-Ερμής Περάματος Κουτσοδήμος-Μαυρατζάς (Κωστής)

Ν. Περκίζας 17.00 Προμηθέας Χαλ.-Κρανίδι Λουκαράκης-Μαρίγλη (Ευστρατίου)

Τέντα 17.00 Ακάδημος-Νήαρ Ηστ Ζέρβας-Κανελλόπουλος (Πολιτόπουλος)

2ο Λ. Αμαρουσίου 14.00 Νίκη Αμαρουσίου-Ζάκυνθος Τσώνος Μ.-Βαλούρδος (Παπαδόπουλος Στ.)

Ν. Πεντέλης 17.00 Πεντέλη-Ένωση Ιλίου Πόντας-Τσολάκος (Παππάς)


2ος Όμιλος

Κυριακή 30 Νοεμβρίου

Αγ. Δημητρίου Ν. 17.00 Κρόνος Αγ. Δημ.-Κορωπί Καραβίτης-Δαρλαμήτσος (Παπαγιαννόπουλος)

Αιγάλεω 17.00 Διαγόρας Δρυοπ.-Σπόρτιγκ Τσαχάκης-Αργυρούδης (Σταματόπουλος)

Βενετόκλειο 17.00 Αρχάγγελος-Ιωνικός ΝΦ Σπυρόπουλος Α.-Χαϊνά (Βιτζηλαίος)

Ν. Αλικαρνασσού 17.00 Ηρόδοτος-Ακαδημία Γκαμήλη-Ουσταμπασίδης (Ευαγγελινός)

Θήβας 17.00 Κάδμος-Αιγάλεω Σοφιανόπουλος-Ρίζος (Χρήστου)

Β΄ Πεύκης 17.00 Πεύκη-Πόλις Καλλιθέας Σιώκας-Πλιάκας (Δημητριάδης)

Ν. Σμύρνης 17.00 Ίκαρος Ν. Σμύρνης-Εργοτέλης Καραλής-Μαντήλας (Σωτηριάδης)





3ος Όμιλος


Κυριακή 30 Νοεμβρίου

ΔΑΚ Κοζάνης 18.00 Διόσκουροι-Πρωτέας Γρ. Τζιοπάνος Ν.-Παπαδοπούλου Χρ. (Μπαταούλα)

Καστοριάς 18.00 Καστοριά-Μελίκη Κοϊμτζόγλου-Τσοκόλης (Πλεξίδας)

Σιάτιστας (Νέο) 17.00 Σιάτιστα-Βόνιτσα Καρακώστας-Δολγύρας (Μερτζάνης)

Βάκης Παρασκ. 18.00 Μεταμόρφωση Β.-Ηρακλής Κοζ. Δημάδης-Κατρακάρης (Μόρφη Γ.)

ΔΑΚ Αγρινίου 17.00 Αγρίνιο-Καρδίτσα Δημόπουλος-Τσακαλογιάννης (Μάρκου)

ΔΑΚ Έδεσσας 18.00 Πανεδεσσαϊκός-Λάρισα 1964 Μανιός-Μαραθιώτης (Δεπούδης)

Βόνιτσας 17.00 Αιόλος Αστακού-Νίκη Βόλου Καρακάσης-Κρεσταινίτης (Παπαδόπουλος Γ.)


4ος Όμιλος


Κυριακή 30 Νοεμβρίου

Ιωνίας Θ. 18.00 Ιωνικός Ιων.-Ευκαρπία Φουτζήλας-Γαζέτας (Παραλικίδης)

Νεάπολης θες. 18.00 Νεάπολη-Μακεδονικός Σιταρίδης-Δαμίγος (Βορεάδης)

Μαντουλίδη 18.00 Μαντουλίδης-Αγ. Βαρβάρα Μελανίδης-Ντόγκας (Σακελαρίου)

ΕΑΚ Σταυρούπολης 18.00 Σταυρούπολη-Πολύγυρος Παπαγερίδης-Ντούρας (Λαδένης)

Δήγα Δράμας 18.00 Τιτάνες Δράμας-Ίκαροι Σερρών Ρούκας-Κολοκυθάς (Λαμπρίδης)

ΔΑΚ Περαίας 18.00 Ακτή Ζέφυρος-Ορφέας Ν. Σκοπού Παπανικολάου-Παπαγεωργίου (Βαφείδης)


http://www.basket.gr/index.php/refs/2083-diaitites-komisarioi-g-ethnikis-andron-8i-agon-29-30-11