ΕΟΚ | Διαιτητές-Κομισάριοι Γ’ Εθνικής Ανδρών (9/11, 5η αγων.)










Οι διαιτητές και κομισάριοι της 5ης αγωνιστικής της Γ’ Εθνικής Ανδρών είναι:


Κυριακή 9 Νοεμβρίου


1ος Όμιλος

Αιγίου 17.00 Κεραυνός Αιγ.-Πεντέλη Κυριακόπουλος-Ζιώγας (Κωστής)

Περάματος 17.00 Ερμής-Μανδραϊκός Φραγκούλη-Αργυρούδη (Παππάς)

Ερμιόνης 17.00 Κρανίδι-Νίκη Αμαρουσίου Καρπάνος-Κανελλόπουλος (Ζάρκος)

Τέντα 17.00 Ακάδημος-Απόλλων Αρχ. Κορ. Σιώκας-Γαρίνη (Γιαλικάρης)

Β’ Πεύκης 16.30 Προμηθέας Χαλ.-Έσπερος Μακρής-Κώτσου (Δημητριάδης)

Νήαρ Ηστ (κθ) 17.00 Νήαρ Ηστ-Χαλάνδρι Γιακείμη-Τσολάκος (Κουλούρης)

Παναγούλας 13.00 Ζάκυνθος-Ένωση Ιλίου Μαντήλας-Σταθόπουλος (Νικολόπουλος Ν)


2ος Όμιλος

Γ. Παπασιδερης 17.00 Κορωπί-Ίκαρος Ν. Σμύρνης Αναγνώστου-Πλιάκας (Λημνιάτης)

Σπόρτιγκ 17.00 Σπόρτιγκ-Πεύκη Μηλαπίδης-Γρίβα (Παπαγιαννόπουλος)

Ζ.Αλεξάνδρου 17.00 Ιωνικός ΝΦ-Κάδμος Χριστινάκης-Καρανικόλα (Παπαδόπουλος Στ.)

Ν.Αλικαρνασσού 17.00 Ηρόδοτος-Κρόνος Αγ. Δημ. Κωνσταντινίδου-Τσακαλογιάννης (Μπορμπαντωνάκης)

Βενετόκλειο 15.00 Αρχάγγελος-Διαγόρας Δρ. Σπυρόπουλος Α-Ντάνος (Βιτζηλαίος)

Μ.Μερκούρη 17.00 Ακαδημία Καλ.-Πόλις Καλλιθέας Σοφιανόπουλος-Κουτσοδήμος (Τζωρτζάκης)

Αιγάλεω 17.00 Αιγάλεω-Εργοτέλης Καρακάσης-Κρεσταινίτης (Πετράκης)


3ος Όμιλος

ΔΑΚ Γρεβενών 17.00 Πρωτέας Γρ.-Αίολος Αστακού Μαραθιώτης-Κουκουλεκίδης (Πλεξίδας)

ΔΑΚ Μελίκης 18.00 Μελίκη-Πανεδεσσαϊκός Μουτζούρης-Εμμανουήλ (Καλότσης)

ΔΑΚ Βόνιτσας 17.00 Βόνιτσα-Αγρίνιο Τσιαπλής-Τσιρόγλου (Κανελλόπουλος)

Βάκης Παρασκευόπουλος 18.00 Μεταμόρφωση Β.-Διόσκουροι Κοζ. Ελευθεριάδης-Μελανίδης (Μόρφη)

Νέο Σιάτιστας 18.00 Σιάτιστα-Καστοριά Δημάδης-Μυσιρλής (Μπαταούλα)

ΔΑΚ Κοζάνης 18.00 Ηρακλής Κοζ.-Λάρισα 1964 Τσιρτσιμάλης-Φουτζήλας (Κηπουρίδης)

Καρδίτσας 18.00 Καρδίτσα-Νίκη Βόλου Ντόγκας-Χατζηχαρίσης (Μανάσης)


4ος Όμιλος

Ευκαρπίας 18.00 Ευκαρπία-Τιτάνες Δράμας Παργιανόπουλος-Κοντογιάννης (Αστρεινίδης)

Μακεδονικού 18.00 Μακεδονικός-Σταυρούπολη Τσοκόλης-Γαζέτας (Μήτσιου)

Μαντουλίδη 18.00 Μαντουλίδης-Ελευθερούπολη Κατωτικίδης-Παπανικολάου (Τσιομπάνος)

Νεάπολης Θες. 18.00 Νεάπολη-Ιωνικός Ιων. Πετανίδου-Αγραφιώτης (Τοζακίδης)

Ποταμουδιών 18.00 Αγ. Βαρβάρα Πεν.-Ίκαροι Σερρών Παπαγερίδης-Ρούκας (Ασλανίδης)

Πολύγυρου 18.00 Πολύγυρος-Ορφέας Ν. Σκοπού Μανιός-Τσούλης (Κυριάκης)



http://www.basket.gr/index.php/refs/2012-diaitites-komisarioi-g-ethnikis-andron-9-11-5i-agon