menu
grbasket

greek basketball videos and live streamings
Menu Drawer Logo

ΕΟΚ | Διαιτητές-Κομισάριοι Γ’ Εθνικής Ανδρών (6η αγωνιστική, 16/11)





Οι διαιτητές και κομισάριοι των αναμετρήσεων της 6ης αγωνιστικής της Γ’ Εθνικής Ανδρών είναι:

Κυριακή 16 Νοεμβρίου

1ος Όμιλος

1ο ΚΓ Μάνδρας 17.00 Μανδραϊκός-Κεραυνός Αιγίου Γιαννακουδάκης-Μπανασάκης (Ευστρατίου)
2ο Λύκ. Αμαρουσίου 17.00 Νίκη Αμαρουσίου-Ερμής Περάματος Καρακωσταντόπουλος-Ορφανός (Φαλούκας)
Κορίνθου 18.00 Απόλλων Αρχ. Κορ.-Κρανίδι Ισιγόνης-Παπαδημητρόπουλος (Πετρόπουλος)
Π. Αλεξιώτισσας 17.00 Έσπερος-Ακάδημος Σταθόπουλος-Ντίσιος (Θεοδοσόπουλος)
Ν.Περκίζας 17.00 Προμηθέας Χαλ. –Νήαρ Ηστ Σπυρόπουλος Σπ.-Γιακείμη (Ζερδεβάς)
Ν.Πεντέλης 14.00 Πεντέλη-Ζάκυνθος Σπυρόπουλος Α.-Ντάνος (Πολιτόπουλος)
Β’ Κλ. Ιλίου 17.00 Ένωση Ιλίου-Χαλάνδρι Μπούκας-Μαγγουνής (Παπαδόπουλος Κ)

2ος Όμιλος

Β’ Πεύκης 17.00 Πεύκη-Κορωπί Κάρδαρης-Καλογερόπουλος Λ (Μπουρνάς)
Θήβας 17.00 Κάδμος-Σπόρτιγκ Μακρής-Βαλούρδος (Βασιλείου)
Αγ. Δημητρίου Ν. 17.00 Κρόνος Αγ. Δημ.-Ιωνικός ΝΦ Αντωνόπουλος-Φασόλης (Μίχας)
Αιγάλεω 17.00 Διαγόρας Δρυοπ.-Ηρόδοτος Φάκαρος-Μαυρατζάς (Τζουβάρας)
Βενετόκλειο 17.00 Αρχάγγελος-Ακαδημία Καλ. Φραγκούλη-ΤΣσολάκος (Κουνελές)
Ν. Σμύρνης 17.00 Ίκαρος Ν. Σμ.-Αιγάλεω Αντωνίου-Ουσταμπασίδης (Πετρίδης)
Λίντο 13.00 Εργοτέλης-Πόλις Καλλιθέας Σοφιανόπουλος-Κανελλόπουλος (Γιαννακουδάκης)

3ος Όμιλος

ΔΑΚ Έδεσσας 18.00 Πανεδεσσαϊκός-Πρωτέας Γρ. Τριανταφυλλίδης-Αγραφιώτης (Ελευθεριάδης)
ΔΑΚ Αγρινίου 17.00 Αγρίνιο-Μελίκη Κουτσοδήμος-Νάστος (κωστής)
ΔΑΚ Κοζάνης 17.00 Διόσκουροι-Βόνιτσα Γαζέτας-Μαραθιώτης (Κηπουρίδης)
Καστοριάς 18.00 Καστοριά-Μεταμόρφωση Βόλου Κοϊμτζόγλου-Πετανίδου (Βόντζας)
Σιάτιστας (Νέο) 18.00 Σιάτιστα-Ηρακλής Κοζ. Μαντήλας-Ζιώγας (Μερτζάνης)
Βόνιτσας 17.00 Αίολος Αστακού-Καρδίτσα Ρίζος-Πετρόπουλος (Ρόζης)
Ν. Ιωνίας Μαγν. 18.00 Νίκη Βόλου-Λάρισα 1964 Ξέρας-Καρακώστας (Μόρφη Γ)

4ος Όμιλος

ΕΑΚ Σταυρούπολης 18.00 Σταυρούπολη-Ευκαρπία Τζιβελεκίδου-Δαμίγος (Παπαδόπουλος Ν)
Ελευθερούπολης 18.00 Ελευθερούπολη-Μακεδονικός Μελανίδης -Ντόγκας (Ασλανίδης)
Ιωνίας Θ. 18.00 Ιωνικός Ιωνίας-Μαντουλίδης Τσιρτσιμάλης-Γρεκός (Λαδόπουλος)
Νεάπολης Θ. 18.00 Νεάπολη-Αγ. Βαρβάρα Κατωτικίδης-Σαρακενίδης (Βορεάδης)
ΔΑΚ Περαίας 18.00 Ακτή Ζέφυρος-Πολύγυρος Κοντογιάννης-Κετούλας (Τζιοπάνος)
Ν. Σκοπού Σερρών 18.00 Ορφέας Ν. Σκοπού-Ίκαροι Σερρών Κατρακάρης-Μπακάλης (Δραγκίογλου)