menu
grbasket

greek basketball videos and live streamings
Menu Drawer Logo

Γ ΑΝΔΡΩΝ 3ος ΟΜ | 8η αγωνιστική. Αποτελέσματα, βαθμολογία κι οι επόμενοι αγώνες




Επόμενη αγωνιστική




Γ ΑΝΔΡΩΝ 3ος ΟΜ | 8η αγωνιστική. Αποτελέσματα, βαθμολογία κι οι επόμενοι αγώνες




Αίολος Αστακού-Νίκη Βόλου 96-73
Δεκάλεπτα: 35-16, 49-42, 71-54, 96-73
Διαιτητές: Καρακάσης, Κρεσταινίτης
Αίολος Αστακού (Βουρνάς): Καραγεώργος, Πανάρας 19 (5), Σταμουλόπουλος, Ψάλτου 12 (2), Σούρλας, Κακλαμάνος 37 (6), Πάππος 11 (1), Χουλιάρας, Καλισώρας 6 (2), Ψωμάς-Λυμπάρης 9, Δουρούκης 2.
Νίκη Βόλου (Καραΐσκος): Τζίνης 11 (1), Οικονόμου, Καραθανάσης, Μαστοράκης 2, Τσώλης 19 (2), Τοκατλίδης 13 (1), Κέτουλας 2, Τάσσος.

Αγρίνιο - Καρδίτσα 70-51
Δεκάλεπτα: 13-11, 27-25, 45-37, 70-51
Διαιτητές: Δημόπουλος-Τσακαλογιάννης
Αγρίνιο (Διαμαντάκος): Παναγιώτου, Τσατάλας 16 (1), Σταμούλης, Σταμουλάκης 2, Τσιρώνης 5, Μήτσιου 9, Γεωργούλας 14 (2), Μακρής 12, Γκόβας 12 (1).
Καρδίτσα (Παππάς): Δεσπούλης 7 (1), Γεωργίου, Θόδης, Τσαμούρας 2, Παπαϊωάννου 3 (1), Παππάς Κ. 8, Κομποδιέτας 12 (3), Παπαδόπουλος 17, Αντωνίου 2, Μπραϊμιώτης, Κουρέτης, Βούλγαρης.

Καστοριά-Μελίκη 85-60
Δεκάλεπτα: 23-22, 42-29, 67-47, 85-60
Διαιτητές: Κοϊμτζόγλου-Τσοκόλης
Καστοριά (Σούλιος): Δαραβίγκας 1, Λέκκος, Δίτσιος, Γυμνόπουλος 25 (2), Αντωνιάδης 15 (2), Καραμήτσος 4, Ντάλης 5 (1), Τασιούδης 6, Τεπετίδης 10 (2), Σταϊος, Πανταζής 9, Κόκουρας 10.
Μελίκη (Ασλανίδης): Λιόλιος 9 (1), Μαυρίδης 15, Δημητριάδης 6 (1), Γιαννόπουλος, Γκόγκας, Κοτσάμπασης 2, Λέφας 8, Παραπούρας 14 (3), Τζουνόπουλος 4, Ρογγότης 2, Κωνσταντίτσης, Κουτσιαμπασόπουλος.

Διόσκουροι Κοζάνης-Πρωτέας Γρεβενών 64-72
Δεκάλεπτα: 14-27, 31-44, 53-55, 64-72.
Διαιτητές: Τζιοπάνος Ν.-Παπαδοπούλου Χρ.
Διόσκουροι . (Χωλόπουλος): Σισμάνης 6 (1), Σκορδάρης 2, Ντόβας 10 (1), Γκοβεδάρος 3 (1), Καρανώτας Στ. 20, Ζολώτας, Γκλιάνας 2, Μπάρμπας 16 (4), Καρανώτας Τ. 3, Ανδρίτσος 2.
Πρωτέας Γρ. (Χασιώτης): Ζαμπέτης 9 (1), Γιαννάκης 10 (2), Μουράτογλου 14 (2), Ρίγκος 3, Συλλάκος, Τσιμίδης, Μαλιούρας 23, Πετρίδης 3 (1), Τζήμας 10 (2), Χαντάβας.


Μεταμόρφωση Βόλου-Ηρακλής Κοζάνης 73-78
Δεκάλεπτα: 14-22, 40-40, 54-61, 73-78
Διαιτητές: Δημάδης-Κατρακάρης
Μεταμόρφωση Βόλου. (Μυριντζής):Καραγιώργος 16 (2), Ζήσης 2, Παπούλιας, Νάνης 24 (2), Παρασκευάς 9 (1), Τσιτσιγιάννης 4, Παλάσκας 2, Διανέλος 2, Γιωτόπουλος 14 (2),
Ηρακλής Κοζάνης (Τζιλίνης):Σιδέρης 6, Τσακμάκης 11, Γιαννουζάκος 23 (4), Κέκελης 6 (1), Δούμας, Πουλιώνης, Παπούλιας 9, Τσιλιγιάννης, Γιαννούλης 23, Βαρδάκας, Καλαϊτζής.

Πανεδεσσαϊκός-ΑΕΛ 45-94
Δεκάλεπτα: 15-27, 24-48, 34-70, 45-94
Διαιτητές: Μανιός-Μαραθιώτης
Πανεδεσσαϊκός (Mήτσης): Καρνάβας 16, Τακατζόγλου, Σπανός 7 (1), Κλιμιτσάρης, Δημητρόπουλος 7, Μάρκου, Χρήστου, Τσάμης 1, Στρέπκος 1, Μακρόπουλος 3, Παζάρκας, Θεοδώρου 10.
ΑΕΛ (Παπαδόπουλος):Βλαχούλης 9 (1), Τέλιος 4, Σαριμπαλίδης 3 (1), Τσιλούλης 18, Τσούτσος 16, Μηλιώνης 19 (5), Κονδυλόπουλος 5 (1), Σταυρόπουλος, Μπλιάτζας 8, Πολίτης 3 (1), Ψάλτου 7, Κόκκας 2.


http://www.basket.gr/index.php/eidhseis/2095-g-ethniki-ta-apotelesmata-tis-8is-agonistikis