ΕΚΑΣΘ | Την Κυριακή 1 Φεβρουαρίου 2015 θα πραγματοποιηθεί η καθιερωμένη εκδήλωση Κοπής της Πίττας




Μέσα σε γιορταστική ατμόσφαιρα και παρουσία πολιτικών και αθλητικών αρχών, εκπροσώπων των Σωματείων, Διαιτητών, Βοηθών Διαιτητών, Γυμνασιάρχων, Προπονητών, αθλητών-τριών, θα πραγματοποιηθεί η καθιερωμένη εκδήλωση Κοπής της Πίττας της ΕΚΑΣΘ, την Κυριακή 1 Φεβρουαρίου 2015και ώρα 11.30, στο Αμφιθέατρο του Πανεπιστημίου Μακεδονίας, Εγνατίας 156.
Επειδή ονομαστικές προσκλήσεις δεν θα σταλούν, καλούνται όλοι οι φίλοι του Μπάσκετ, να παρευρεθούν στην γιορτή αυτή του αθλήματος.
Kατά την διάρκεια της εκδήλωσης, θα απονεμηθούν τιμητικές διακρίσεις, για την προσφορά τους στο άθλημα στους παρακάτω αναφερόμενους:
ΒΕΖΥΡΤΖΗ ΝΙΚΟ (πρώην πρόεδρο Α.Σ. ΠΑΟΚ)
ΤΣΙΤΟΥΡΑ ΓΙΩΡΓΟ (παλαίμαχο αθλητή του ΑΡΗ)
ΜΠΑΖΙΟ ΣΤΡΑΤΟ (παλαίμαχο αθλητή του ΠΑΟΚ)
ΜΠΟΓΑΤΣΙΩΤΗ ΚΩΣΤΑ (παλαίμαχο αθλητή του ΗΡΑΚΛΗ)
ΣΑΡΕΓΚΟΥ ΠΟΛΥ (παλαίμαχη αθλήτρια της ΜΕΝΤ)
ΠΑΡΑΓΟΝΤΕΣ Ε.ΚΑ.Σ.Θ.
ΚΟΣΜΙΔΗ ΓΙΩΡΓΟ - ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΝΑΝΑ
ΤΣΑΛΩΝΗ ΓΙΑΝΝΗ
ΚΑΛΟΤΕΡΑΚΗ ΦΑΙΔΩΝ
Προπονητής: ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ ΜΟΥΡΑΤΙΔΗΣ
Διαιτητής: ΚΩΣΤΑΣ ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ
Κριτής: ΑΡΗΣ ΚΟΥΔΑΣ
Δημοσιογράφος: ΑΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΚΗΣ


Έπαθλα, θα απονεμηθούν στις ομάδες της πόλης μας:
ΜΑΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ – Για την κατάκτηση του Πρωταθλήματος Παίδων 2013/14 και
ΑΣ ΑΡΗΣ - Για την κατάκτηση του Πρωταθλήματος Κορασίδων 2013/14

ΒΡΑΒΕΙΑ ΗΘΟΥΣ θα απονεμηθούνστα Σωματεία που δεν χρεώθηκαν καμία τεχνική ποινή κατά τη διάρκεια του Πρωταθλήματος που μετείχαν, καθώς και στους προπονητές αυτών, επιδεικνύοντας το υψηλότερο αθλητικό φρόνημα :
ΑΚΘ ΑΣΤΕΡΙΑ – ΠΑΙΔΩΝ
Α.Σ. ΑΡΗΣ - ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

Έπαθλα θα απονεμηθούν και στα παρακάτω Σωματεία για άνοδο στις Εθνικές Κατηγορίες για την Αγ. Περ. 2014/15:
Για την άνοδο στην Β΄ Εθν. Κατηγορία Ανδρών: Σ.Α.Α.Κ. ΑΝΑΤΟΛΙΑ
Για την άνοδο στην Γ΄ Εθν. Κατηγορία Ανδρών: Κ.Α.Ο.Σ. και Σ.Α.Π.Κ. ΝΕΑΠΟΛΗΣ
Για την άνοδο στην Α1 Εθν. Κατηγορία Γυναικών: ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΚΕΩΝ
Για την άνοδο στην Α2 Εθν. Κατηγορία Γυναικών: Ε.Ο. ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ

Επίσης, θα τιμηθούν με επαίνους οι αριστούχοι μαθητές-τριες αθλητές- αθλήτριες Σωματείων της Δύναμής της, που κατάφεραν να συνδυάσουν την καλαθοσφαιρική τους ενασχόληση, με την άριστη σχολική τους επίδοση, σύμφωνα με τη παρακάτω κατάσταση:






AΡΙΣΤΟΥΧΟΙ  ΜΑΘΗΤΕΣ-ΤΡΙΕΣ -ΑΘΛΗΤΕΣ-ΤΡΙΕΣ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ  ΤΗΣ  ΕΚΑΣΘ

ΓΙΑ ΤΗΝ  ΣΧΟΛ. ΠΕΡΙΟΔΟ 2013/2014

Γ΄   Λ Υ Κ Ε Ι Ο Υ

1

ΑΝΔΡΕΑΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΜΑΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ

2

ΕΥΘΥΜΙΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ

Α.Σ. ΖΕΦΥΡΟΣ 2002

3

ΖΙΑΜΠΡΑΣ ΡΟΥΣΗΣ

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν.Ρ.

4

ΚΟΥΓΙΟΥΜΤΖΟΓΛΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν.Ρ.

5

ΜΑΡΚΟΥΛΑΚΗ ΑΝΝΑ

ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ

6

ΣΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ

ΜΑΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ

7

ΤΣΑΚΙΡΗ ΑΝΝΑ

ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ

Β΄   Λ Υ Κ Ε Ι Ο Υ

1

ΓΕΡΟΜΑΡΚΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν.Ρ.

2

ΖΑΙΚΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ

3

ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ

ΧΑΝΘ

4

ΜΟΣΧΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΒΕΡΓΙΝΑ

5

ΝΙΚΟΛΑΙΔΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν.Ρ.

6

ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΥ - ΔΗΜΗΤΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕΥΚΩΝ

7

ΠΑΠΠΑΣ ΦΩΤΙΟΣ

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν.Ρ.

8

ΣΙΟΥΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΚΑΟΣ

Α΄    Λ Υ Κ Ε Ι Ο Υ

1

ΒΑΙΝΤΕΡΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΜΑΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ

2

ΓΚΑΤΖΟΓΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ

3

ΔΕΜΠΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

ΕΚΠ. ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ

4

ΙΓΓΛΕΖΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

Α.Σ. ΑΡΗΣ

5

ΙΤΙΜΟΥΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ

ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ

6

ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ

ΓΑΛΑΞΙΑΣ Α.Μ.Ο.

7

ΚΑΛΑΦΑΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

ΧΑΝΘ

8

ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

Α.Σ. ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ

9

ΚΑΤΣΙΚΗ ΣΕΛΙΑ  ΓΕΩΡΓΙΑ

ΜΑΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ

10

ΚΑΤΣΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΦΟΙΒΟΣ

ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΣ

11

ΚΑΤΣΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΙΑΣΩΝ

ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΣ

12

ΚΕΡΑΜΙΔΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ

ΜΑΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ

13

ΚΟΣΜΑΣ ΜΙΧΑΗΛ

Γ.Σ. ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

14

ΚΡΑΓΙΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

ΕΚΠ. ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ

15

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ

ΜΑΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ

16

ΠΑΠΠΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ

17

ΠΑΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ

ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ

18

ΠΟΤΟΥΠΝΗ ΒΙΚΤΩΡΙΑ

ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ

19

ΡΑΠΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΕΟΧΩΡΟΥΔΑΣ

20

ΣΑΒΒΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ

ΜΑΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ

21

ΤΖΙΟΤΖΙΟΥ ΤΑΤΙΑΝΗ

ΑΣ ΑΡΗΣ

22

ΤΣΑΠΑΔΙΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ

23

ΧΑΤΖΗΔΗΜΟΥΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

Α.Σ. ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ

Γ΄    Γ Υ Μ Ν Α Σ Ι Ο Υ

1

ΑΓΓΕΛΙΔΗΣ ΘΟΔΩΡΟΣ

ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΣ

2

ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ

ΝΕΑ ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ

3

ΒΡΗ ΜΑΚΡΙΝΑ

ΖΕΦΥΡΟΣ 02

4

ΓΑΒΡΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

Ε.Κ. ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ

5

ΓΚΑΤΖΟΥΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΣ

6

ΓΟΥΣΤΕΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ

7

ΔΕΛΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

ΕΚΠ. ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ

8

ΖΙΑΝΑ ΑΘΑΝΑΣΙΑ

ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ

9

ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ

ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ

10

ΘΩΜΑΡΕΙΣ ΜΑΡΙΑ

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν.Ρ.

11

ΙΩΣΗΦ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ

ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΣ

12

ΚΑΛΑΙΤΖΗΣ - ΧΗΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΕΚΠ. ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ

13

ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν.Ρ.

14

ΚΟΥΡΟΓΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

ΑΣ ΠΑΟΚ

15

ΚΟΥΤΟΥΞΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΠΗΓΑΣΟΣ 24

16

ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΑΣ ΠΑΟΚ

17

ΛΑΜΠΡΙΝΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ

ΕΚΠ. ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ

18

ΜΑΚΡΙΔΟΥ ΑΘΗΝΑ

ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ

19

ΜΑΛΙΓΚΟΥΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

Α.Ε. ΠΥΛΑΙΑΣ

20

ΜΑΣΛΑΡΙΝΟΥ ΑΝΘΗ

ΝΕΑ ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ

21

ΜΠΟΜΠΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟ

ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ

22

ΜΩΡΕΤΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ

ΖΕΦΥΡΟΣ 02

23

ΝΤΙΚΟΥΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΜΑΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ

24

ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΜΙΧΑΗΛ

ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ

25

ΠΑΝΤΕΛΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ

26

ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ

27

ΠΑΥΛΙΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ - ΧΡΗΣΤΟΣ

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚ.

28

ΠΕΙΤΣΙΝΗΣ ΠΕΤΡΟΣ

ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚ

29

ΣΑΡΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΘΕΟΧΑΡΗΣ

ΕΚΠ. ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ

30

ΣΙΓΟΥΡΤΖΙΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ

ΕΚΠ. ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ

31

ΣΙΚΑΛΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ - ΜΑΡΙΑ

Α.Σ ΑΡΗΣ

32

ΣΙΦΝΑΙΟΥ ΕΛΕΝΗ

ΜΑΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ

33

ΣΤΑΥΡΑΚΙΔΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ

Ε.Κ. ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ

34

ΣΥΜΕΩΝΙΔΗΣ ΑΒΡΡΑΜ

ΒΕΡΓΙΝΑ

35

ΣΩΤΗΡΙΟΥ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ

ΠΗΓΑΣΟΣ 24

36

ΤΕΡΖΙΔΟΥ ΑΓΑΠΗ

ΝΕΑ ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ

37

ΤΖΑΡΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

ΖΕΦΥΡΟΣ 02

38

ΤΣΑΚΙΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΣ

39

ΤΣΑΚΙΡΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ

40

ΤΣΑΠΟΓΑ ΙΩΑΝΝΑ

ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ

41

ΤΣΙΚΑΡΑΣ ΜΕΝΕΛΑΟΣ

ΜΑΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ

42

ΤΣΙΠΙΝΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ

ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚ

43

ΤΣΟΛΑΚΟΒΙΤΣ ΣΑΡΑ

ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ

44

ΦΑΚΟΥΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ

45

ΦΑΣΟΥΛΑ ΦΩΤΕΙΝΗ

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν.Ρ.

46

ΦΑΦΑΣ ΚΙΜΩΝΑΣ

ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ

47

ΦΩΤΟΠΟΥΛΟ ΘΕΟΦΑΝΗ

ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ

48

ΧΑΣΙΩΤΗΣ ΖΗΣΗΣ

ΜΑΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ

49

ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΒΕΡΓΙΝΑ

50

ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ

ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ

51

ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ

ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ

52

ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

ΕΚΠ. ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ

Β΄    Γ Υ Μ Ν Α Σ Ι Ο Υ

1

ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΥΛΟΣ ΝΕΟΚΛΗΣ

ΠΗΓΑΣΟΣ 24

2

ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΠΑΝΤΕΛΗΣ

ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ

3

ΑΛΕΞΑΝΔΡΙΔΟΥ ΕΙΡΗΝΗ ΟΛΓΑ

ΖΕΦΥΡΟΣ 02

4

ΑΣΤΕΡΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ

5

ΒΑΡΣΑΜΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

ΒΕΡΓΙΝΑ

6

ΒΑΤΑΚΑ ΒΙΚΤΩΡΙΑ

ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ

7

ΓΕΚΤΙΔΟΥ ΦΡΕΙΔΕΡΙΚΗ

ΝΕΑ ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ

8

ΓΙΑΝΝΑΚΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ

Ε.Κ. ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ

9

ΓΚΑΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ

10

ΓΚΟΛΕΜΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚ

11

ΓΟΥΝΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΦΩΤΙΟΣ

ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ

12

ΓΡΗΓΟΡΟΥΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ

13

ΔΑΛΤΖΗΣ ΘΩΜΑΣ

ΕΚΠ. ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ

14

ΔΕΛΛΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

ΑΣ ΠΑΟΚ

15

ΔΟΥΛΓΕΡΙΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ

Ε.Κ. ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ

16

ΕΡΜΕΙΔΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ

17

ΕΦΡΑΙΜΙΔΗΣ ΦΟΙΒΟΣ

ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓΙΑΡΙΟΥ

18

ΖΗΚΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

Ε.Κ. ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ

19

ΘΩΜΑ ΜΑΡΙΑ

ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ

20

ΙΓΓΛΕΖΟΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ-ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ

21

ΚΑΚΑΤΕΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

Α.Σ. ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ

22

ΚΑΠΛΑΝΗΣ ΜΑΡΙΟΣ

ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚ

23

ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ

ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ

24

ΚΕΙΣΙΔΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ

ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΟΥ

25

ΚΕΠΑΠΤΖΟΓΛΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΜΑΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ

26

ΚΛΩΝΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

Ε.Κ. ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ

27

ΚΟΥΚΟΥΡΙΚΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΑΣ

28

ΚΥΡΑΤΖΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ

ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚ

29

ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΝΑ

Α.Σ. ΑΡΗΣ

30

ΚΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ

Α.Σ. ΙΩΝΙΚΟΣ

31

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ

ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚ

32

ΛΙΟΓΚΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΑΣ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ

33

ΜΑΙΔΑΤΣΗ ΜΥΡΣΙΝΗ

ΜΑΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ

34

ΜΑΛΙΑΚΑ ΕΛΕΝΗ

ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ

35

ΜΑΤΖΙΡΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟ

ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ

36

ΜΕΝΕΞΕΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΕΟΧΩΡΟΥΔΑΣ

37

ΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ

Ε.Ο. ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ

38

ΜΗΤΣΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΑΣ ΠΑΟΚ

39

ΜΠΑΛΑΜΠΟΥΓΙΟΥΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΔΕΝΔΡΟΥ

40

ΜΠΟΥΝΤΟΥΚΑ ΡΩΞΑΝΗ

Α.Σ. ΑΡΗΣ

41

ΜΠΟΥΤΣΙΚΑΣ ΠΑΡΑΣΧΟΣ

ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΟΥ

42

ΝΕΦΕΛΟΥΔΗ ΕΥΜΟΡΦΙΑ - ΜΑΡΙΑ

ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ

43

ΟΥΖΟΥΝΗ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ

ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ

44

ΠΑΓΚΑΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ - ΧΑΤΖΗΑΝΤΩΝΙΟΥ

Α.Ε. ΠΥΛΑΙΑΣ

45

ΠΑΝΤΕΛΙΔΟΥ ΜΑΡΙΝΑ

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν.Ρ.

46

ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ

Ε.Κ. ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ

47

ΠΑΠΑΕΥΑΓΓΕΛΟΥ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ

Α.Σ. ΑΡΗΣ

48

ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚ

49

ΠΑΡΔΑΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚ

50

ΠΑΤΣΙΚΑ ΧΡΥΣΑΝΘΗ

ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ

51

ΠΑΥΛΙΙΔΟΥ ΕΥΑΝΘΙΑ

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν.Ρ.

52

ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΥ ΙΣΙΔΩΡΑ

ΜΑΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ

53

ΠΡΟΕΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ

ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓΙΑΡΙΟΥ

54

ΡΑΚΙΤΖΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ

ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ

55

ΣΑΒΒΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

ΜΑΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ

56

ΣΑΝΔΡΑΜΝΗΣ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ

ΑΣ ΠΑΟΚ

57

ΣΙΜΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΥΛΟΣ

ΕΚΠ. ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ

58

ΣΠΑΝΟΥΔΗ ΑΝΝΑ

ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ

59

ΤΕΡΖΗΣ ΜΑΡΙΟΣ

ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΑΣ

60

ΤΖΗΚΑΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ

ΧΑΝΘ

61

ΤΖΙΜΑΝΗ ΔΑΝΑΗ

ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ

62

ΤΣΑΛΗ ΟΥΡΑΝΙΑ

ΖΕΦΥΡΟΣ 02

63

ΤΣΑΜΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΜΑΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ

64

ΤΣΕΡΓΑΣ ΗΛΙΑ

ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ

65

ΦΥΛΛΑΣ ΝΙΚΗΤΑΣ

ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΟΥ

66

ΧΑΤΖΗΜΠΟΖΙΝΗΣ ΑΝΕΣΤΗΣ

Ε.Κ. ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ

67

ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΣΑΒΒΑΣ

Α.Σ. ΑΡΗΣ

68

ΧΡΥΣΟΧΟΟΥ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ

ΠΗΓΑΣΟΣ 24

69

ΧΩΛΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ

ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ

Α΄    Γ Υ Μ Ν Α Σ Ι Ο Υ

1

ΑΛΤΙΠΑΡΜΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΑΣ ΠΑΟΚ

2

ΑΝΘΟΜΕΛΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΑΣ ΠΑΟΚ

3

ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ ΚΟΣΜΑΣ

ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚ

4

ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

Π.Σ. ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ

5

ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ

ΕΚΠ. ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ

6

ΒΛΑΣΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΧΑΝΘ

7

ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

ΒΕΡΓΙΝΑ

8

ΒΟΥΡΒΟΥΛΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΕΚΠ. ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ

9

ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ

ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚ

10

ΓΚΑΒΕΖΟΥ ΟΥΡΑΝΙΑ

ΜΑΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ

11

ΓΚΡΙΤΖΑΛΗ ΣΟΦΙΑ

ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ

12

ΔΑΙΜΟΝΑΚΟΥ ΜΑΡΙΑΝΘΗ

ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΣ

13

ΔΙΣΕΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ

14

ΖΟΥΜΠΟΥΡΙΔΟΥ ΙΩΑΝΝΑ

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν.Ρ.

15

ΚΑΛΟΥΔΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

Α.Σ. ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ

16

ΚΟΣΜΙΔΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ

ΑΣ ΠΑΟΚ

17

ΚΟΤΡΩΤΣΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΑΣ ΑΡΗΣ

18

ΚΟΥΛΙΟΥΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ

19

ΚΟΥΤΚΟΥΔΑΚΗ ΑΝΝΑ

ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ

20

ΚΟΥΤΣΙΩΝΑΣ ΗΛΙΑΣ

ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ

21

ΚΡΕΖΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ

22

ΚΩΝΣΤΑΣ ΗΛΙΑΣ

ΒΕΡΓΙΝΑ

23

ΚΩΣΤΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ

ΕΚΠ. ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ

24

ΚΩΦΟΚΟΤΣΙΟΥ ΜΕΛΙΝΑ

ΜΑΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ

25

ΛΙΑΝΙΔΗΣ ΘΟΔΩΡΟΣ

ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ

26

ΛΥΠΙΡΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ

ICBS 2009

27

ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ - ΠΑΡΗΣ

ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ

28

ΜΕΡΜΗΓΚΑΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ

Β.Α.Ο.

29

ΜΟΣΧΟΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ

30

ΜΠΙΤΣΑΚΤΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΜΑΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ

31

ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ ΣΟΦΟΚΛΗΣ

ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚ

32

ΝΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ

ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ

33

ΝΤΟΥΠΤΣΟΓΛΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

ΑΣ ΠΑΟΚ

34

ΟΥΖΟΥΝΗ ΜΑΡΙΑ

ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ

35

ΠΑΝΤΕΛΙΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ

ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ

36

ΠΑΝΤΩΤΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν.Ρ.

37

ΠΑΠΑΔΟΠΟΛΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ

Α.Ο.Ε.Κ.

38

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν.Ρ.

39

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ

ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ

40

ΠΑΠΑΡΙΖΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ

ΑΣ ΠΑΟΚ

41

ΠΡΑΤΣΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

ΧΑΝΘ

42

ΡΟΥΣΟΜΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΖΕΦΥΡΟΣ 2000

43

ΣΑΒΒΙΔΗΣ ΗΛΙΑΣ

Ε.Κ. ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ

44

ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ

ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ

45

ΣΦΕΤΣΙΟΣ ΘΩΜΑΣ

Α.Ο.Ε.Κ.

46

ΣΩΤΗΡΙΟΥ ΝΕΣΤΟΡΑΣ

ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΣ

47

ΤΑΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν.Ρ.

48

ΤΖΕΜΙΝΤΙΜΠΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ

ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓΙΑΡΙΟΥ

49

ΤΟΥΜΠΟΥΛΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ

Ε.Κ. ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ

50

ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ

51

ΤΣΟΛΑΚΙΔΟΥ ΑΡΕΤΗ

ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΣ

52

ΦΡΑΓΓΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ

ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ

53

ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ

ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ

54

ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚ

55

ΧΑΤΖΗΦΩΤΕΙΝΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ

ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓΙΑΡΙΟΥ

56

ΧΡΙΣΤΟΓΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΧΑΝΘ

57

ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ

ΕΚΠ. ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ

ΑΡΙΣΤΟΥΧΟΙ ΑΘΛΗΤΕΣ ΜΕ ΒΑΘΜΟ ‘’20’’

1

ΚΛΩΝΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ

Ε.Κ. ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ

20

2

ΕΥΤΑΞΙΑΣ ΔΗΜHΤΡΙΟΣ

Α.Ο.Ε.Κ.

20

3

ΖΕΡΒΑ ΕΛΒΙΡΑ

Α.Σ. ΠΑΟΚ

20

4

ΡΟΖΑΝΙΤΗ ΑΝΤΩΝΙΑ

ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ

20

5

ΣΕΡΕΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ

20

6

ΤΣΙΓΚΑ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ

20

7

ΤΣΙΛΙΦΩΝΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ

ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ

20

8

ΓΚΥΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚ

20