menu
grbasket

greek basketball videos and live streamings
Menu Drawer Logo

Α2 ΑΝΔΡΩΝ | 11η αγωνιστική. Αποτελέσματα, βαθμολογία κι η επόμενη αγωνιστική





Επόμενη αγωνιστική






Α2 ΑΝΔΡΩΝ | 11η αγωνιστική. Αποτελέσματα, βαθμολογία κι η επόμενη αγωνιστική




Αναλυτικά τα αποτελέσματα:

ΟΦΗ-Λαύριο 76-66 (κεκλεισμένων των θυρών)
Διαιτητές: Πουρσανίδης Κ., Παντελίδης, Τζίμα (Μαγκανάς)
Δεκάλεπτα: 15-12, 37-28, 53-47, 76-66.
ΟΦΗ (Τακιανός): Μποχωρίδης 11, Σταμπουλής 13, Μαυρογιάννης 2, Στυλιανού 24, Λιανός 11, Κυρίτσης, Χάλαρης 15, Τρεπάλοβατς, Σκλήβας.
Λαύριο (Σερέλης): Δανάς 2, Μπρόζος 11, Χασάπης, Τσίρος 10, Μουρίκης, Σακελλαρίου 13, Παγώνης, Κεσκινίδης, Περράκης 6, Γιαννακόπουλος 20, Ψωμαδέρης, Μπένος 4.

Ερμής Λαγκαδά-Αετός 84-86 (κ.α. 74-74)
Διαιτητές: Σταματόπουλος, Τσώνος Μ., Γερακίνης (Τσούλης)
Δεκάλεπτα: 19-17, 38-35, 54-53, 74-74, (πρτ.) 84-86 .
Ερμής Λαγκαδά (Μύθου): Καϊκλής, Ελευθεριάδης, Θεοδωράκος 6, Ακεψιμαΐδης 4, Βουτσίτσεβιτς 21, Παρίτσης 7, Μπένας 23, Σαμαράς 2, Καλογιαννίδης 11, Μανούσος 10, Πιλκούδης.
Αετός (Κατσούνης): Θεοδωράκος, Μητσάκης 10, Κουκουνιάς 4, Μπασδέκης, Κόκκαλης 20, Βαρνάβας, Αράπης 10, Τοπάλης 3, Μιχόπουλος 4, Ροδοστόγλου 20, Πέτρουλας 7, Τζουγκαράκης 8.

Φίλιππος Βέροιας-Ηρακλής 63-65
Διαιτητές: Παφίλης, Ξενικάκης, Φακίτσας (Σαμάλης)
Δεκάλεπτα:: 16-14, 31-32, 46-41, 63-65.
Φίλιππος (Γκίμας): Λευκαδίτης 7, Πεχλιβάνος, Τριχόπουλος 2, Κασαμπαλής 9, Γκιουλέκας 12, Πλιούκας 12, Δεληγεώργης, Τραϊανός 6, Σιδηρόπουλος, Μαρτίνς 4, Πεταλωτής 11.
Ηρακλής (Δαμαλής): Σταματόγιαννης, Μιχάλογλου 7, Ονάσογλου 5, Γαρέζος, Χρυσόπουλος 5, Αράπης, Καραγκιολίδης 6, Κοθράς 6, Μήτσιαλος 2, Αποστολίδης 20, Δέσπος 14.

Καβάλα-Λιβαδειά 88-58
Διαιτητές: Πουρσανίδης Γ., Λόρτος, Θεοδώρου (Λαμπρίδης)
Δεκάλεπτα: 20-12, 43-31, 62-48, 88-58.
Καβάλα (Τζήμας): Κρστέφσκι 9, Καράμπουλας 22, Τότσιος 12, Καλαμπάκας 8, Κατσαρές 5, Καραποστόλου 17, Αγγελακόπουλος 3, Παπαρέγκας 5, Γκέλιος 2, Χαρισμίδης 2, Βελισσαρίου 3, Καλαϊτζίδης.
Λιβαδειά (Οικονόμου): Σπίγκος, Βουκαντίνοφ 13, Ιωακειμίδης, Τερματζίδης 6, Λιόντος, Βεσκούκης 9, Γκαγκαλούδης 6, Μαράντος, Σάκοτα 4, Σταύρου, Δημητριάδης 15, Γιανναλέτσος 5.

Εθνικός-Ψυχικό 63-67
Διαιτητές: Ψαριανός, Τσαρούχα, Αποστολίδης (Μαυρουδής)
Δεκάλεπτα: 21-20, 37-46, 51-52, 63-67
Εθνικός (Γούναρης): Παπαδιονυσίου, Δεμερτζής 15, Κουκάς 9, Τζιάλλας 8, Τσιότρας 6, Ζούμπος 3, Γκιζόγιαννης 11, Μαχαίρας 8, Βαβάτσικος, Αναγνωστόπουλος, Ψυλέας 3.
Ψυχικό (Ρεμεντέλας): Νίκου 8, Αχής, Περσίδης, Παπανικολάου 9, Δημάκος 22, Σκάνδαλος, Μάντζαρης 7, Κορωνίδης 11, Πάνου 6, Μαρμαρινός, Ματζιώρης 4.

Αρκαδικός-Παγκράτι 85-71
Διαιτητές: Παναγιώτου, Μπούσιας, Δημόπουλος (Γιοχαλής)
Δεκάλεπτα: 16-19, 40-29, 60-51, 85-71.
Αρκαδικός (Καστρίτης): Καραμαλέγκος 3, Νοέας 6, Καρύδας 13, Κοψαύτης 12, Χατζής 19, Αναστασάκης, Θανόπουλος 7, Τσέλος, Καλλινικίδης 10, Εζόμο 5, Τζόρτζεβιτς 10.
Παγκράτι (Καλαμπάκος): Λάκκας 1, Κοβάσεβιτς 5, Δέδες 3, Παππάς 4, Ψαρόπουλος 12, Παπαντωνάκος 8, Ράπτης 17, Κουτρούλιας 11, Ντιαλό 10, Φωτεινάκης, Γκέρος, Χατζηνικόλας.

*Ο αγώνας Ηλυσιακός-Δόξα Λευκάδας αναβλήθηκε λόγω αναμονής της απόφασης της Επιτροπής Επαγγελματικού Αθλητισμού.


http://www.basket.gr/index.php/eidhseis/2214-apotelesmata-a2-andron-11i-agonistiki