menu
grbasket

greek basketball videos and live streamings
Menu Drawer Logo

ΕΚΑΣΘ | Όλα τ' αποτελέσματα των αγώνων του ΚΥΠΕΛΛΟΥ ΑΝΔΡΩΝ. Δείτε τα ζευγάρια της β' και γ' φάσης που σχηματίστηκαν ως 19.09.2016






Όλα τ' αποτελέσματα των αγώνων του ΚΥΠΕΛΛΟΥ ΑΝΔΡΩΝ. Δείτε τα ζευγάρια της β' και γ' φάσης που σχηματίστηκαν ως 19.09.2016

1η Φάση
ΠΑΟΚ ΚΥΜΙΝΩΝ ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ ΑΣ 73-64
ΑΣΤΕΡΕΣ ΑΣ ΑΓ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΕΟΧΩΡΟΥΔΑΣ ΑΕ 60-39
ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ ΑΠΟ ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ ΦΣ 88 -40
ΛΑΧΑΝΑ ΕΔ ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΑΕΣ 53- 46
ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙΣΤΡΙΑΣ ΠΑΣ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΓΑΣ 51- 71
ΟΡΦΕΑΣ ΠΛΑΓΙΑΡΙΟΥ ΜΠΣ ΠΛΑΤΕΙΑ ΑΣ 55- 66
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥ ΕΑΣ ΔΑΙΔΑΛΟΣ ΑΝΩ ΠΟΛΗΣ ΑΣ 58- 39
ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ ΑΣ 72- 50
ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ ΑΛΙΓΑΤΟΡΕΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΑΣ 49- 45
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΑΓΣ ΟΛΝΤ ΣΚΟΥΛ ΑΣΚ 81- 41
ΑΡΙΩΝ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ ΑΠΟ ΠΑΟΔ 40- 61
ΠΥΡΣΟΣ ΑΓ ΤΡΙΑΔΑΣ ΑΣ ΚΑΝΑΡΗΣ ΑΠΣ 49- 53
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν ΡΥΣΙΟΥ ΑΜΣ ΑΡΙΩΝ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 49- 74
ΕΑΑΘ ΒΕΛΛΕΡΕΦΟΝΤΗΣ ΑΣ 56 -71
ΤΑ ΚΑΜΙΝΙΚΙΑ ΑΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗΣ ΑΟ 36 -60
ΕΛΒΕΤΙΑ 2005 ΟΚΘ ΔΕΗ ΠΑΣΠ
ΜΑΡΚΟΣ ΜΠΟΤΣΑΡΗΣ ΜΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΛΚΟΥΤΖΑ 53 -45
ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΑΟ ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΕΛΙΣ ΑΜΣ 58 -49
ΚΟΛΛΕΓΙΟ DEI ΑΟ ΑΤΛΑΣ ΑΟΚ 73- 44
ΜΥΘΟΙ 2007 ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ ΑΣ ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ ΑΕΣΝ 63 -72
ΜΑΚΕΔΩΝ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΑΓ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 47 -70
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ ΑΓΧΙΑΛΟΥ ΜΑΣ 79- 71
ΑΚΑΔ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΠΕΥΚΩΝ ΑΣ ΝΕΜΕΣΙΣ ΑΕΣ 76 -37
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΓΣ ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΑΕ 59 -72
ΒΟΣΠΟΡΟΣ ΓΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΑΝΩ ΠΟΛΗΣ 96 -105
ΔΟΞΑ ΑΣΣΗΡΟΥ ΠΑΣ ΙΠΠΟΤΕΣ ΧΑΡΙΛΑΟΥ ΑΣ 62 -60
ΠΥΡΡΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 37 -60
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΑΣ ΟΡΦΕΑΣ ΣΟΥΡΩΤΗΣ ΜΠΣ 69 -62
ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΗΛΙΟΥΠ ΑΟΚ ΛΑΓΚΑΔΑΣ ΑΣΚ 54 -58
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΣΥΚΕΩΝ ΕΑΣ ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ ΠΟ 77 -54

2η Φάση
Ν ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΣΣΗΡΟΥ ΠΑΣ
ΠΛΑΤΕΙΑ ΑΣ ΕΥΟΣΜΟΣ ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΟΣ
ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ ΜΑΠΟ
ΕΛΛΑΝΙΟΣ ΖΕΥΣ ΠΑΕΣΠΦΑ ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΜΓΣΣ
ΑΚΑΔ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΠΕΥΚΩΝ ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ
ΜΕΝΤ ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΣ 59 -62
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓΙΑΡΙΟΥ ΑΜΣ ΑΓ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΚ
ΒΕΛΛΕΡΕΦΟΝΤΗΣ ΑΣ ΔΑΣΩ
ΒΑΟ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
ΠΑΟΚ ΚΥΜΙΝΩΝ ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΣ (ΕΦ)
ΛΑΧΑΝΑ ΕΔ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ ΜΑΣ
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΑΓΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΕΠΑΝΟΜΗΣ ΑΕΣ
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ ΑΡΙΩΝ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥ ΕΑΣ
ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ ΠΑΥΛΟΥ ΑΜΣ
ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΔΕΝΔΡΟΥ ΑΜΣ ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ ΑΕΣΝ
ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ ΑΠΟ ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ
ΜΑΡΚΟΣ ΜΠΟΤΣΑΡΗΣ ΜΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ AE
ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΑΕ ΑΡΕΤΣΟΥΣ AO
ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ -
ΒΕΡΓΙΝΑ ΑΜΠΣΤΜΘ ΠΑΟΔ
ΝΕΑ ΚΡΗΝΗ ΑΕ ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΑΚΑΔ ΚΑΛΑΘΟΣΦΑΙΡΙΣΗΣ 80 -62
ΑΣΤΕΡΕΣ ΑΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΟΧΟΥ ΜΓΣ
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣ 77 -47
ΚΟΛΛΕΓΙΟ DEI ΑΟ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΣΥΚΕΩΝ ΕΑΣ
ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΑΝΩ ΠΟΛΗΣ
ΚΑΝΑΡΗΣ ΑΠΣ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΑΣ
ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΓΑΣ ΛΑΓΚΑΔΑΣ ΑΣΚ
ΝΕΑΠΟΛΗ ΣΑΠΚ (ΕΦ) ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗΣ ΑΟ

3η Φάση
- -
ΝΕΑ ΚΡΗΝΗ ΑΕ ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΣ
- -
- -
- -
- -
- -
- -
- -
- -
- -
- -
- -
- -
- -
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ -

Αποτελέσματα και βαθμολογίες όλων των κατηγοριών - ομίλων στο GameCenter