menu
grbasket

greek basketball videos and live streamings
Menu Drawer Logo

Το πρόγραμμα αγώνων της ΕΚΑΣΘ (Παρασκευή 23.09.2016)


ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 23 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ 2016

Β΄κατ. ΑΝΔΡΩΝ


21:45 ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ. ~ ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΟΚ
ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ, ΤΕΜΕΛΚΟΥ
Γραμματεία: Μυσιρλή, Μιχαηλίδου, Κράντα

21:30 ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ ΕΚΠ. ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ ~ ΕΛΛΑΝΙΟΣ ΖΕΥΣ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ
Γραμματεία: Κωτσόβολος, Κολοκυθάς, Ηλιάσκος

21:45 ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ ~ ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ΑΣ
ΤΣΙΡΤΣΙΜΑΛΗΣ, ΜΑΡΟΣ
Γραμματεία: Παραδείση, Δαγδηλέλη, Αλεβιζάτος

21:30 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΟΛΥΜΠΟΣ Α.Σ. ~ ΕΥΟΣΜΟΣ-ΔΟΞΑ ΕΛΠ.
ΤΖΗΜΑ, ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ Δ.
Γραμματεία: Ιακωβίδου, Χρηστίδης, Βαρυτιμίδης

21:30 ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ ~ ΕΛΠΙΔΑ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ
 ΣΙΤΑΡΙΔΗΣ, ΔΙΚΤΑΠΑΝΙΔΗΣ
Γραμματεία: Γρούτα, Σαραφοπούλου, Κούδας

19:30 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΑΜΠΕΛ/ΠΟΙ ΜΕΝΕΜ. ~ ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΔΕΝ.
 ΦΟΥΝΤΖΗΛΑΣ, ΤΣΑΡΔΟΥΛΙΑΣ
Γραμματεία: Καλπακίδου, Ζαφειριάδου, Σακάρογλου

21:00 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ Μ.Α.Ο. ~ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΣΥΚΕΩΝ
ΦΟΥΝΤΖΗΛΑΣ, ΓΑΒΡΙΔΗΣ
Γραμματεία: Χατζέλης, Αστερνός, Αλεξανδρόπουλος

21:30 ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ ~ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠΑΝ.
ΤΖΙΟΠΑΝΟΣ Ν., ΚΟΥΤΣΟΥΡΙΔΗΣ
Γραμματεία: Ιωαννίδης, Λαζόγλου, Λεονταρά

21:30 ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ~ ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗΣ
ΘΕΟΔΩΡΟΥ, ΚΑΤΣΙΑΝΗΣ
Γραμματεία: Ζηδιανάκης, Μπουρνάς, Κωστοπούλου

21:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ ~ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡ. ΜΑΣ
ΔΑΜΙΓΟΣ, ΔΕΛΛΑΣ
Γραμματεία: Μπενάκη Ν., Μούστος, Κεχαγιά

21:30 ΜΙΚΡΑΣ 1 Α.Ο.Ε.Α. ~ Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ ΓΑΖΕΤΑΣ,
ΣΤΟΥΜΠΟΣ
Γραμματεία: Σωτηριάδου, Κούρφαλη, Κάτσης

21:30 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ Ν. ΚΡΗΝΗ Α.Ε. ~ ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ
ΠΕΤΑΝΙΔΟΥ Γ., ΤΣΑΛΚΙΤΖΗΣ ΑΡ.
Γραμματεία: Πασχαλίδου, Δρακοπούλου, Τουκμενίδου

21:00 ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ ΑΜΠΣ ~ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Α.Κ.
ΓΡΑΙΚΟΣ, ΚΟΥΤΣΟΥΜΑΡΗΣ
Γραμματεία: Τσιρακίδου, Μπέλλου, Σιωζόπουλος



Γ1 ΄κατ. ΑΝΔΡΩΝ


21:30 ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣ ~ ΠΑΟΚ ΚΥΜΙΝΩΝ
ΛΟΥΛΟΥΔΙΑΔΗΣ, ΜΠΑΪΟΣ
Γραμματεία: Ταρπάγκου Α., Ταρπάγκου Φ., Σακαλής

21:30 ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛΟΓΑΣ ~ ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛ
ΚΑΡΚΑΛΕΤΣΗΣ, ΨΩΜΙΑΔΗΣ
Γραμματεία: Κουκουτζέλης, Χαλκίδης, Συμεωνίδης

21:00 ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. ~ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ Μ.Γ.Σ.Σ.
ΤΟΚΜΑΚΙΔΗΣ, ΧΑΤΖΗΣΑΒΒΙΔΟΥ
Γραμματεία: Κόνιαλη, Ποντίκη Α., Μπάρμπας

21:00 ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ Α.ΠΟΛ.. ~ ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ Κ.ΚΡΙΝΤΗΡΑΣ
Γραμματεία: Καραμπουρνιώτη, Κατρακυλίδου, Τσακαλάκης

21:30 25ο Δημ.Σχολείο ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΘΕΣ ΑΣ ~ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΕΛΙΣ.
ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ, ΚΑΡΜΠΑ
Γραμματεία: Καλομιτσίνη, Κιλαζίδου, Βασιλείου

21:45 Μ.Ε.Ν.Τ. ΑΣΤΕΡΕΣ ΑΣ ~ ΑΓ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΑΣ
ΚΟΥΚΟΥΛΕΚΙΔΗΣ, ΣΙΑΜΑΝΤΟΥΡΑΣ
Γραμματεία: Καζαντζίδου, Καρατζιώτης, Κουκουβίνου

21:20 ΦΟΙΝΙΚΑ ΠΛΑΤΕΙΑ Α.Σ. ~ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔ.ΚΑΛ.
ΤΣΑΝΑΚΤΣΙΔΗΣ, ΜΑΡΚΟΥΣΗΣ
Γραμματεία: Τερζίδης, Δήμας, Βουλώνη

21:15 ΑΓΓΕΛΟΧΩΡΙΟΥ ΠΥΡΣΟΣ ΑΓ. ΤΡΙΑΔΑΣ ~ Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ
ΚΑΣ ΤΣΟΥΛΗΣ, ΨΑΡΡΑΣ
Γραμματεία: Καραγιάννη, Ευθυμίου, Αρβανιτίδης

21:30 ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΟΡΦΕΑΣ ΣΟΥΡ. ΜΠΣ ~ ΜΑΡΑΘΩΝ Α.Μ.Σ.
ΤΖΙΟΠΑΝΟΣ Γ., ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ
Γραμματεία: Διαμαντοπούλου Χ., Κωστής, Κοέν

20:00 ΘΕΡΜΗΣ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π.Ο. ~ ΙΠΠΟΤΕΣ ΧΑΡ. Α.Σ.
ΣΕΛΕΒΟΣ, ΔΟΥΒΗΣ
Γραμματεία: Τσολακίδης, Παπαθανασίου, Λιούτσιας



Γ2 ΄κατ. ΑΝΔΡΩΝ


21:30 ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ ΜΥΘΟΙ 2007 ΧΑΛ. ~ ΠΥΡΡΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΚΑΜΗΛΑΡΗΣ,ΤΣΑΝΤΑΛΗ
Γραμματεία: Δαουλτζής, Άντωγλου, Κεχαγιάς

21:30 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΛ. Α.Ο. ~ ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ Α.Σ.
ΛΟΛΙ, ΜΙΜΗΚΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία: Διμπιτούζης Α., Φωστηρίδου, Στεφανίδου

21:45 I.C.B.S. ICBS 2009 ~ Ε.ΔΗ.Λ.
ΚΑΣΟΛΗΣ, ΣΠΥΡΙΑΔΗΣ
Γραμματεία: Σαμαρά, Μπεκιάρης, Τσιουμλέκης

21:30 ΝΕΟΥ ΡΥΣΙΟΥ ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΤΑΓΑΡ. Α.Π.Σ. ~ ΒΕΛΛΕΡΕΦΟΝΤΗΣ ΑΣ
ΚΑΣΑΠΙΔΗΣ, ΜΟΣΧΑΣ
Γραμματεία: Γκανάλας, Σαλιμπασόγλου, Ράμπαντι

Αποτελέσματα και βαθμολογίες όλων των κατηγοριών - ομίλων στο GameCenter