ΕΚΑΣΘ | Το πρόγραμμα αγώνων του Σαββάτου ( 24.09.2016)



ΣΑΒΒΑΤΟ 24 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ 2016

Γ1΄ κατ. ΑΝΔΡΩΝ :
21:00 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ Δ.Ε.Η. Π.Α.Σ.Π. ~ ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΑΕΣ ΣΤΟΥΜΠΟΣ, ΜΑΡΟΣ
Γραμματεία: Κωστανάκη, Παραδείση, Καλπακίδου

Γ2΄ κατ. ΑΝΔΡΩΝ :
21:00 ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΔΑΙΔΑΛΟΣ Α.Π. Α.Σ. ~ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ Γ.Σ. ΚΡΙΝΤΗΡΑΣ, ΤΖΕΚΑΚΗΣ
Γραμματεία: Λέκκα, Διμπιτούζης Α., Διμπιτούζης Π

21:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΑΓ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΑΛ. ~ ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ ΑΣ ΓΡΗΓΟΡΑΣΚΟΣ, ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛ.
Γραμματεία: Τσολακίδης, Μπενάκη Ν., Παπαδόπουλος Μ.

Προκριματική φάση ΕΦΗΒΩΝ :
19:15 ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ ΗΡΑΚΛΗΣ Γ.Σ. ~ ΠΑΟΚ ΑΣ ΣΙΤΑΡΙΔΗΣ, ΔΑΜΙΓΟΣ
Γραμματεία: Καλογιαννίδης, Συμεωνίδης

18:30 ΜΙΚΡΑΣ 1 Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ ~ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ. ΓΡΗΓΟΡΑΣΚΟΣ, ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛ.
Γραμματεία: Βουλώνη, Βασιλείου

15:30 ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ ~ ΧΑΝΘ ΤΣΑΝΤΑΛΗ, ΚΟΜΝΗΝΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία: Κατρακυλίδου, Σαραφοπούλου

20:00 ΜΙΚΡΑΣ 1 ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ ~ ΑΡΗΣ ΑΣ ΦΟΥΝΤΖΗΛΑΣ, ΤΖΙΟΠΑΝΟΣ Ν.
Γραμματεία: Βασιλείου, Βουλώνη

18:00 ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ ΜΑΣ ΕΥΑΓΓ.ΜΑΝΤ/ΛΙΔΗΣ ~ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ. ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ, ΣΙΑΜΑΝΤΟΥΡΑΣ
νέο Γραμματεία: Τσιρακίδου, Μπέλλου

17:00 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ ~ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝ.ΑΣ ΚΑΤΣΙΑΝΗΣ, ΔΟΥΒΗΣ
Γραμματεία: Κωστής, Κοέν

20:30 ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΣΑΑΚ ~ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕΥΚΩΝ ΚΥΠΙΡΤΙΔΗΣ, ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία: Σαλιμπασόγλου, Γιαγλής

 15:30 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ. ~ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. ΚΑΣΑΠΙΔΗΣ, ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ
Γραμματεία: Δρακοπούλου, Τουκμενίδου

20:00 ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΠΣ ~ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΛΑΣΠΑ
Γραμματεία: Χατζέλης, Πισκιούλης

16:30 ΣΙΝΔΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ ~ ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΕΟΧΩΡ. ΔΙΚΤΑΠΑΝΙΔΗΣ, ΜΙΜΗΚΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία: Κεχαγιάς, Μπάρμπας

16:15 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ. ~ ΓΕΦΥΡΑΣ Κ.Σ. ΨΩΜΙΑΔΗΣ, ΤΡΑΚΑΣ
Γραμματεία: Τόλιου, Βαρυτιμίδης

15:00 ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΓΑΣ ~ ΟΛΥΜΠΟΣ Α.Σ. ΚΟΥΣΗΣ, ΤΖΙΑΜΠΑΖΗΣ
 Γραμματεία: Κόνιαλη, Ποντίκη Α.

17:00 11ο Δημ.ΕΥΟΣΜΟΥ ΕΥΟΣΜΟΣ-ΔΟΞΑ ΕΛΠ. ~ ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕΣ ΜΠΑΪΟΣ, ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ Β.
Γραμματεία: Ηλιάσκος, Αλεξανδρόπουλος

20:30 ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Ο.Ε.Α. ~ ΕΛΠΙΔΑ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΣ. ΜΑΡΟΣ, ΚΥΡΙΤΣΗΣ
Γραμματεία: Ιακωβίδου, Χαλκίδης

17:30 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΑΜΠΕΛ/ΠΟΙ-ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ ~ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛΟΓΑΣ ΨΩΜΙΑΔΗΣ, ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία: Γρούτα, Κούδας

18:00 Β.Α.Ο. Β.Α.Ο. ~ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚ. ΜΑΣ ΜΑΡΟΣ, ΚΥΡΙΤΣΗΣ
Γραμματεία: Μιχαηλίδου, Κράντα

21:00 ΚΟΝΤΑΞΟΠΟΥΛΕΙΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚ ~ ICBS 2009 ΚΑΣΟΛΗΣ, ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία: Ανανιάδης, Μπεκιάρης

18:45 ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ. ~ Δ.Α.Σ.Ω. ΚΑΣΟΛΗΣ, ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία: Καραμπουρνιώτη, Τσακαλάκης

18:30 ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ ΗΦΑΙΣΤΟΣ Α.Σ. ~ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣ ΣΠΥΡΙΑΔΗΣ, ΜΠΑΧΤΣΕΒΑΝΟΠΟΥΛΟΣ
 Γραμματεία: Καζαντζίδου, Λιούτσιας

15:30 Μ.Ε.Ν.Τ. Μ.Ε.Ν.Τ. ~ ΜΑΚΑΜΠΗ ΓΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ, ΣΙΑΜΑΝΤΟΥΡΑΣ
Γραμματεία: Κιλαζίδου, Κωστοπούλου

20:00 ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ ~ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΕ ΛΟΛΙ, ΚΑΤΣΑΒΕΛΗΣ
Γραμματεία: Κολοκυθάς, Σακαλής

21:30 ΜΙΚΡΑΣ 1 Ε.Α.Α.Θ. ~ ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ ΦΟΥΝΤΖΗΛΑΣ, ΤΖΙΟΠΑΝΟΣ Ν.
Γραμματεία: Ράμπαντι, Κάτσης

19:30 ΠΥΛΑΙΑΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ ~ ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗΣ ΜΑΡΚΟΥΣΗΣ, ΜΑΝΤΖΙΑΡΗΣ
Γραμματεία: Καρατζιώτης, Κουκουβίνου

17:30 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛ ΜΓΣ ~ ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ ΚΑΣΑΠΙΔΗΣ, ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ
Γραμματεία: Τουκμενίδου, Δρακοπούλου

19:00 ΕΠΑΝΩΜΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠΑΝ. ~ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π.Ο. ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ, ΨΑΡΑΣ
Γραμματεία: Ζηδιανάκης, Ντουβαλέτης

15:00 ΘΕΡΜΗΣ Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ ~ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ, ΨΑΡΑΣ
Γραμματεία: Ιωαννίδης, Λαζόγλου

14:00 ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ ~ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ ΚΑΤΣΙΑΝΗΣ, ΔΟΥΒΗΣ
Γραμματεία: Διαμαντοπούλου Χ., Αρβανιτίδης


Προκριματική φάση ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ :

19:00 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Ε.Ο.Σ. ~ ΑΡΗΣ ΑΣ ΔΙΚΤΑΠΑΝΙΔΗΣ, ΜΙΜΗΚΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία: Φωστηρίδου, Στεφανίδου

10:30 ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ ΕΚΠ. ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ ~ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. ΚΟΥΣΗΣ, ΤΖΙΑΜΠΑΖΗΣ
Γραμματεία: Δαουλτζής, Άντωγλου

11:00 ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕΣ ~ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ. ΧΑΤΖΗΣΑΒΒΙΔΟΥ, ΜΑΓΗ
Γραμματεία: Κατρακυλίδου, Κωτσόβολος

18:30 ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α.Σ. ~ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ ΜΟΣΧΑΣ, ΛΑΜΠΡΕΛΛΗΣ
Παλιό Γραμματεία: Γκανάλας, Ράμπαντι

18:45 ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ. ~ Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ ΤΕΓΟΣ, ΔΙΒΟΛΗ ΕΛΕΝΗ
Γραμματεία: Τερζίδης, Αστερνός