menu
grbasket

greek basketball videos and live streamings
Menu Drawer Logo

Το πρόγραμμα αγώνων της ΕΚΑΣΘ (Παρασκευή 30.09.2016)


ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 30 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ 2016

Β΄κατ. ΑΝΔΡΩΝ
21:45 ΙΩΝΙΑΣ ΕΛΛΑΝΙΟΣ ΖΕΥΣ ~ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ. ΣΙΤΑΡΙΔΗΣ, ΤΣΑΝΤΑΛΗ
Γραμματεία: Γιοβανούδα, Ζαφειριάδου, Σακαλής

21:30 ΔΡΥΜΟΥ ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ΑΣ ~ ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ Μ.Α.Ο. ΦΟΥΝΤΖΗΛΑΣ, ΚΑΣΟΛΗΣ
Γραμματεία: Γούτη, Μισιρλόγλου, Τσιουμλέκης

21:30 11ο Δημ.ΕΥΟΣΜΟΥ ΕΥΟΣΜΟΣ-ΔΟΞΑΣ ~ ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ ΔΑΜΙΓΟΣ, ΤΣΑΛΚΙΖΗΣ ΑΘ.
Γραμματεία: Χατζέλης, Σακάρογλου, Ηλιάσκος

20:30 ΑΔΕΝΔΡΟΥ ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΔΕΝ. ΑΜΣ ~ ΟΛΥΜΠΟΣ Α.Σ. ΓΡΑΙΚΟΣ, ΚΑΜΗΛΑΡΗΣ
Γραμματεία: Μπάρμπας, Ακριτίδης,Ουσταμπασίδου

21:00 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΕΛΠΙΔΑ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΣ. ~ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ-ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΜΟΣΧΑΣ
Γραμματεία: Λέκκα, Κατρακυλίδου, Αστερνός

21:00 ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΟΚ ~ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ ΚΑΡΚΑΛΕΤΣΗΣ, ΜΑΡΟΣ
Γραμματεία: Συμεωνίδης, Κράντα, Μιχαηλίδου

21:30 ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΣΥΚΕΩΝ ~ ΕΚΠ. ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ ΤΖΗΜΑ, ΚΟΥΤΣΟΥΜΑΡΗΣ
Γραμματεία: Λιούτσιας, Σαραφοπούλου, Κούδας

21:30 ΜΙΚΡΑΣ 1 Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ ~ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΓΑΖΕΤΑΣ, ΠΛΑΤΕΛΑ
Γραμματεία: Δήμας, Δρακοπούλου, Τουκμενίδου

21:30 ΠΥΛΑΙΑΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ ~ Α.Ο.Ε.Α. ΚΟΥΚΟΥΛΕΚΙΔΗΣ, ΚΑΣΑΠΙΔΗΣ
Γραμματεία: Τασιώνα, Αλεβιζάτος, Αδαμίδης

21:30 ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Α.Κ. ~ Ν. ΚΡΗΝΗ Α.Ε. ΤΟΚΜΑΚΙΔΗΣ, ΣΙΑΜΑΝΤΟΥΡΑΣ
Γραμματεία: Σαλιμπασόγλου, Γιαγλής, Λεονταρά

21:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΒΕΡΓΙΝΑ ~ ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ ΑΜΠΣ ΣΕΛΕΒΟΣ, ΛΟΛΙ
Γραμματεία: Βουδούρης, Μούστος, Κεχαγιά

21:45 ΘΕΡΜΗΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡ. ΜΑΣ ~ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ. ΘΕΟΔΩΡΟΥ, ΚΑΡΜΠΑ
Γραμματεία: Ιωαννίδης, Λαζόγλου, Κούλλιας

21:30 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗΣ ~ ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ ΠΕΤΑΝΙΔΟΥ Γ., ΚΑΤΣΙΑΝΗΣ
Γραμματεία: Σωτηριάδου, Πασχαλίδου, Κάτσης

20:30 ΕΠΑΝΩΜΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠΑΝ. ~ ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ ΤΣΟΥΛΗΣ, ΨΑΡΡΑΣ
Γραμματεία: Ντουβαλέτης, Ζηδιανάκης, Αρβανιτίδης

Γ1 ΄κατ. ΑΝΔΡΩΝ
21:45 ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΑΕ ~ ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ, ΤΕΜΕΛΚΟΥ
Γραμματεία: Μυσιρλή, Παραδείση, Αλεξανδρόπουλος

21:00 ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛ ~ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΗΛ. ΓΑΒΡΙΔΗΣ, ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Α.
Γραμματεία: Κεχαγιάς, Κωτσόβολος, Κόντος

21:30 ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ ~ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣ ΛΑΪΔΗΣ, ΚΟΥΣΗΣ
Γραμματεία: Ταρπάγκου Α., Ταρπάγκου Φ., Κολοκυθάς

21:30 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ. ~ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. ΓΡΗΓΟΡΑΣΚΟΣ, ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ Β.
Γραμματεία: Λεκίδης, Ιακωβίδου, Τζήκα

21:30 ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΑΕΣ ~ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ Α.ΠΟΛ.. ΔΙΚΤΑΠΑΝΙΔΗΣ, ΤΖΕΚΑΚΗΣ
Γραμματεία: Διαμαντοπούλου Α., Κωστανάκη, Καλπακίδου

21:30 ΛΑΓΚΑΔΑ ΛΑΓΚΑΔΑΣ ΑΣΚ ~ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΙΔΗΣ, ΚΑΤΣΑΒΕΛΗΣ
Γραμματεία: Σαμαρά, Νέδας, Σαράφης

21:20 ΦΟΙΝΙΚΑ ΒΟΣΠΟΡΟΣ ΓΑΣ ~ ΟΡΦΕΑΣ ΣΟΥΡ. ΜΠΣ ΣΤΟΥΜΠΟΣ, ΚΥΠΙΡΤΙΔΗΣ
Γραμματεία: Παπαθανασίου, Μπενάκη Ν., Βασιλείου

19:45 ΦΟΙΝΙΚΑ ΙΠΠΟΤΕΣ ΧΑΡ. Α.Σ. ~ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΣ ΚΑΛ. ΣΤΟΥΜΠΟΣ, ΚΥΠΙΡΤΙΔΗΣ
Γραμματεία: Παπαθανασίου, Τσιρακίδου, Μπέλλου

21:45 Μ.Ε.Ν.Τ. ΑΓ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΑΣ ~ ΠΟΡΦΥΡΙΑΚΟΣ ΑΣ ΜΑΚΡΗΣ, ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΕΛΗ
Γραμματεία: Λόλη, Καρατζιώτης, Κουκουβίνου

21:30 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ ~ ΠΛΑΤΕΙΑ Α.Σ. TZIOBANAKHΣ, ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ
Γραμματεία: Ευθυμίου Αλ., Ευθυμίου Γ, Ράμπαντι

Γ2 ΄κατ. ΑΝΔΡΩΝ

21:45 ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΩΡΑΙΟΚ. ~ ΜΥΘΟΙ 2007 ΧΑΛ. ΨΩΜΙΑΔΗΣ, ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία: Κουκουτζέλης, Μπεκιάρης, Ανανιάδης

21:30 ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΓΑΣ ~ ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΕΟΧ. ΑΕ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ, ΛΑΜΠΡΕΛΛΗΣ
Γραμματεία: Κόνιαλη, Ποντίκη Α., Κούρφαλη

21:30 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΓΣ ~ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΘΕΣ/NIΚΗΣ ΔΑΪΚΟΥΔΗΣ Β., ΜΙΜΗΚΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία: Τόλιου, Στεφανίδου, Φωστηρίδου

21:45 ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ΚΑΝΑΡΗΣ Α.Π.Σ. ~ ΑΕΤΟΣ ΜΑΣ ΤΣΑΛΚΙΤΖΗΣ ΑΡ., ΜΠΑΧΤΖΕΒΑΝΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία: Καλομιτσίνη, Καζαντζίδου, Μπούρνας

21:00 ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ ΒΙΚΤΩΡ ΑΜΣ ~ ΟΛΝΤ ΣΚΟΥΛ Α.Σ.Κ. ΜΠΑΪΟΣ, ΜΑΝΤΖΙΑΡΗΣ
Γραμματεία: Τερζίδης, Κιλαζίδου, Κωστοπούλου

21:30 25ο Δημ.Σχολείο ΚΕΝΤΑΥΡΟΙ ΑΚ ~ ΑΔΑΜΑΣΤΟΣ ΑΡΟΚ ΤΣΑΡΔΟΥΛΙΑΣ, ΤΕΓΟΣ
Γραμματεία: Μακαρώνης, Σφεϊκου, Κοέν

21:00 ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΙΚΑΡΟΣ ΣΥΚΕΩΝ ΑΣ ~ Π.Α.Ο.Δ. ΚΑΜΗΛΑΡΗΣ, ΣΠΥΡΙΑΔΗΣ
Γραμματεία: Πεταλωτή, Χαλκίδης, Μαρβάκης


Αποτελέσματα και βαθμολογίες όλων των κατηγοριών - ομίλων στο GameCenter