menu
grbasket

greek basketball videos and live streamings
Menu Drawer Logo

EOK | Κύπελλο Γυναικών: Αποτελέσματα Α’ Φάσης (1η μέρα). Το πρόγραμμα αγώνων της Κυριακής (18.09.16) και τα ζευγάρια της επόμενης αγωνιστικής



1ος Όμιλος

ΚΑΟ Μελισσίων-ΟΚΑ Αρκάδι Ρέθ. 58-49

Διαιτητές: Δολγύρας, Τσιμπούρης

Δεκάλεπτα: 14-16, 35-29, 51-38, 58-49

ΜΕΛΙΣΣΙΑ (Μάλαμα - Οικονόμου): Καραβέλη 6, Τζουγκράκη 6, Δούρου 10 (1), Κοιλιαρίδη 15 (3), Παπαδρόσου, Ζακυνθινού 6 (1), Χριστακοπούλου 3 (1), Νικολέτου, Καλημέρη 12.

ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ (Πλευράκης): Κουλούρη Μ. 3, Ρήτα, Μούκα 12 (1), Κουλούρη Στ. 18 (4), Μιχελιδάκη 1, Καζά 6, Παναγιωτάκη, Μαρκοπούλου, Παναρετάκη 9 (3).

Αγ. Παρασκευή-Πήγασος Κρεμ. 81-50

Διαιτητες: Καρλάνος, Γεράνιος

Δεκάλεπτα: 24-7, 48-26, 63-38, 81-50

ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (Αναγνωστόπουλος): Μακρυνίκα 11, Γκάνια 5(1), Καμμένου 14(2), Κοντογιάννη 7(1), Κλείτσα 4, Ψωμά, Πολιτοπούλου 10(2), Τριχά 2, Πετυχάκη 8, Αμίτσι 2, Κούκη 13, Καράμπελα 5.

ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ (Κωνσταντινίδης): Ορφανού, Καραμπατζάκη 19(2), Βελούδου 7, Σιγάλα 6, Σουλούνη 1, Μπούζα 4, Χαλικιά 7, Κούβελη 6(2), Παυλίδη.

2ος Όμιλος

Σταυρούπολη-Πυλαία 56-72

Διαιτητές: Παπαδόπουλος Χ.-Αγραφιώτης Γ.

Δεκάλεπτα: 10-19, 28-39, 38-52, 56-72

ΕΟ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ (Μπαξεβάνος): Μυγδαλιά 5, Σαμαρά 6(2), Αντωνιάδου, Πολύχρου 4(1), Χατζηαράπη 10(1), Τσαμπάκου 3, Κωστανάκη 12(2), Κανέλογλου 1, Τσαντάκη 11(1), Αλ-Μπακρί, Πεχλιβανίδου 4.

ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ (Λίτσου-Γιάνναρος): Πετρίδου 11(2), Γρηγοριάδου 2, Κοκκίνου 12, Βατσιτσίδου 11(1), Ζιβώνη 2, Καρατζά 10, Γαλιτσιάνου 15(2), Τζήμου 9, Κουλουμπή.

Το αυριανό πρόγραμμα:

Μοσχάτου 12.00 Ελευθερία Μοσχ.-Κυρίαρχοι Π.Κ.

Τρίπολης 13.00 ΣΔΥ Τρίπολης-Φάρος Κερ.

Α’ Ηλιούπολης 12.00 ΓΣ Ηλιούπολης-Άρης Πετρούπολης

Σπόρτιγκ 13.00 ΑΟ Σπόρτιγκ-Ίκαρος Καλ.

2ος Όμιλος

ΔΑΚ Σερρών 14.00 ΑΟ Σερρών-Απόλλων Καλ.

Ιβανώφειο 14.00 Ηρακλής-Τιτάνες Δράμας

ΕΑΝΚ Ιωαννίνων 14.00 ΠΑΣ Γιάννινα-Πιερικός Αρχέλαος

ΕΑΚ Βόλου 12.00 Ολυμπιακός Β.-Ασπίς 2001 Ξάνθης

Νεάπολης Λάρ. 14.00 Ολύμπια ΓΣ Λάρισας-Αναγέννηση Ν.Ρ.


basket.gr