menu
grbasket

greek basketball videos and live streamings
Menu Drawer Logo

ΕΚΑΣΘ | Το πρόγραμμα αγώνων του Σαββάτου (01.10.2016)


ΣΑΒΒΑΤΟ 1 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2016

Γ1΄ κατ. ΑΝΔΡΩΝ :
21:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔ. ΚΑΛ. ~ ΑΣΤΕΡΕΣ ΑΣ ΠΛΑΤΕΛΑ, ΚΑΤΣΙΑΝΗΣ
Γραμματεία: Δήμας, Παπαθανασίου, Ράμπαντι



Γ2΄ κατ. ΑΝΔΡΩΝ :
21:00 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΜΑΚΕΔΩΝ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ~ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤ.ΑΣ ΜΑΡΟΣ, ΜΑΚΡΗΣ
Γραμματεία: Σακελλαρίου, Γαλάνη, Ζαφειριάδου

19:30 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΚΑΜΙΝΙΚΙΑ Α.Σ. ~ ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α.Σ. ΚΟΥΤΣΟΥΜΑΡΗΣ, ΔΙΒΟΛΗ ΕΛΕΝΗ
Γραμματεία: Παπαθανασίου, Δήμας, Ράμπαντι

Προκριματική φάση ΕΦΗΒΩΝ :
18:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ. ~ ΗΡΑΚΛΗΣ Γ.Σ. ΜΑΛΤΕΣΙΟΣ, ΚΟΥΤΣΟΥΡΙΔΗΣ
Γραμματεία: Κούλλιας, Βασιλείου

12:00 Π.Α.Ο.Κ. ΠΑΟΚ ΑΣ ~ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ ΔΑΜΙΓΟΣ, ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ Ι.,
Γραμματεία: Βουδούρης, Παπαδόπουλος Μ.

18:30 ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ. ~ ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ ΤΣΟΚΟΛΗΣ, ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Χ.
Γραμματεία: Δρακοπούλου, Τουκμενίδου

20:00 Χ.Α.Ν.Θ. ΧΑΝΘ ~ Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ ΠΡΑΤΤΟΣ, ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ
Γραμματεία: Κωστής, Κοέν

19:30 Α.Α.Μ.Θ. ΑΡΗΣ ΑΣ ~ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ ΚΟΥΚΟΥΛΕΚΙΔΗΣ, ΑΓΓΕΛΙΔΗΣ
Γραμματεία: Δαγδηλέλη, Λιούτσιας

20:00 ΙΩΝΙΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝ.ΑΣ ~ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΠΣ ΤΣΑΛΚΙΤΖΗΣ ΑΡ/, ΜΠΑΧΤΣΕΒΑΝΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία: Μπάρμπας, Κεχαγιάς

20:00 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ Α.Σ. ~ ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ. ΔΙΚΤΑΠΑΝΙΔΗΣ., ΜΑΝΤΖΙΑΡΗΣ
Γραμματεία: Δαουλτζής, Άντωγλου

17:30 ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. ~ ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΣΑΑΚ ΤΣΑΡΔΟΥΛΙΑΣ, ΜΠΑΧΤΣΕΒΑΝΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία: Κόνιαλη, Ποντίκη Α,

21:30 ΠΕΥΚΩΝ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΑΣ ~ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ ΧΑΤΖΙΔΟΥ, ΛΑΜΠΡΕΛΛΗΣ
Γραμματεία: Ταρπάγκου Φ., Κολοκυθάς

16:30 ΣΙΝΔΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ ~ ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΟΚ ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ ΓΡ., ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ Β
Γραμματεία: Διμπιτούζης Π., Διμπιτούζης Α

16:15 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΟΛΥΜΠΟΣ Α.Σ. ~ ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ. ΚΟΥΣΗΣ, ΜΑΓΗ
Γραμματεία: Ιακωβίδου, Τζήκα

19:00 ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΕΟΧ. ΑΕ ~ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΓΑΣ ΛΑΪΔΗΣ, ΚΑΤΣΑΒΕΛΗΣ
Γραμματεία: Ανανιάδης, Τσιουμλέκης

16:00 ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛΟΓΑΣ ~ ΕΥΟΣΜΟΣ-ΔΟΞΑΣ ΨΩΜΙΑΔΗΣ, ΤΕΓΟΣ
Γραμματεία: Καλπακίδου, Καραμπουρνιώτη

17:30 11ο Δημ.ΕΥΟΣΜΟΥ ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΛ. Α.Ο. ~ Α.Ο.Ε.Α. ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ, ΔΙΚΤΑΠΑΝΙΔΗΣ
Γραμματεία: Χατζέλης, Ηλιάσκος

17:30 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ-ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ ~ ΕΛΠΙΔΑ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΣ. ΚΑΜΗΛΑΡΗΣ, ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Α.
Γραμματεία: Συμεωνίδης, Μιχαηλίδου

14:30 I.C.B.S. ICBS 2009 ~ Β.Α.Ο. ΚΑΜΗΛΑΡΗΣ, ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Α.
Γραμματεία: Σακάρογλου, Γούτη

16:00 ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Δ.Α.Σ.Ω. ~ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚ. ΛΑΪΔΗΣ, ΚΑΤΣΑΒΕΛΗΣ
Γραμματεία: Μπάρμπας, Ανανιάδης

18:00 ΣΤΑΥΡΟΥ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑΣ ~ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚ. ΜΑΣ ΔΕΛΛΑΣ, ΜΟΣΧΑΣ
Γραμματεία: Ντεράκη, Παπαδόπουλος Κ.

20:30 ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ ~ ΗΦΑΙΣΤΟΣ Α.Σ. ΚΑΣΑΠΙΔΗΣ Δ., ΔΑΪΚΟΥΔΗΣ Κ
Γραμματεία: Ακριτίδης, Ουσταμπασίδου

14:30 ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΕ ~ ΜΕΝΤ ΓΡΗΓΟΡΑΣΚΟΣ, ΛΑΜΠΡΕΛΛΗΣ
Γραμματεία: Κιλαζίδου, Κωστοπούλου

20:00 ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ ~ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣ ΓΑΒΡΙΔΗΣ, ΔΑΪΚΟΥΔΗΣ Β
Γραμματεία: Ταρπάγκου Αρ., Σακαλής

15:30 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗΣ ~ Ε.Α.Α.Θ. ΣΠΥΡΙΑΔΗΣ, ΛΟΛΙ
Γραμματεία: Σταματογιάννης, Κεχαγιά

19:30 ΠΥΛΑΙΑΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ ~ ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ ΤΖΙΟΠΑΝΟΣ Γ., ΔΙΒΟΛΗ ΕΛΠΙΔΑ
Γραμματεία: Καζαντζίδου, Κάτσης

16:30 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ~ ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ, ΑΓΓΕΛΙΔΗΣ
Γραμματεία: Κούλλιας, Βασιλείου

15:00 ΘΕΡΜΗΣ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π.Ο. ~ ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ. ΚΑΡΜΠΑ, ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΕΛΗΣ
Γραμματεία: Λαζόγλου, Ιωαννίδης

16:00 ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. ~ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠΑΝ. ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ, ΔΟΥΒΗΣ
Γραμματεία: Ζηδιανάκης, Ντουβαλέτης

15:30 ΠΕΡΑΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ ~ Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ ΜΠΑΪΟΣ, ΨΑΡΡΑΣ
Γραμματεία: Καραγιάννη, Αρβανιτίδης

Προκριματική φάση ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ :
19:15 ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ ΗΡΑΚΛΗΣ Γ.Σ. ~ ΕΚΠ. ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ ΤΣΑΛΚΙΤΖΗΣ ΑΘ., ΒΛΑΣΤΟΣ
Γραμματεία: Μπέλλου, Τσιρακίδου

15:30 ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. ~ ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕΣ ΚΑΣΟΛΗΣ, ΠΑΡΑΣΤΑΤΙΔΟΥ
Γραμματεία: Ποντίκη Α., Κόνιαλη

18:45 ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ. ~ Ε.Ο.Σ. ΜΙΜΗΚΟΠΟΥΛΟΣ, ΛΑΣΠΑ
Γραμματεία: Γρούτα, Κούδας

18:30 ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α.Σ. ~ Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ ΣΤΟΥΜΠΟΣ, ΚΑΡΑΜΕΣΙΝΗΣ
Παλιό Γραμματεία: Ιωαννίδης, Λαζόγλου

15:30 Μ.Ε.Ν.Τ. Μ.Ε.Ν.Τ. ~ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ. ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ, ΜΠΟΝΟΣ
Γραμματεία: Καρατζιώτης, Κουκουβίνου