menu
grbasket

greek basketball videos and live streamings
Menu Drawer Logo

ΕΚΑΣΘ | Το πρόγραμμα αγώνων της Κυριακής ( 02.10.2016)


KYΡIAKH 2 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2016

Β΄ ΦΑΣΗ ΚΥΠΕΛΛΟΥ ΑΝΔΡΩΝ-CAP
15:30 Μ.Ε.Ν.Τ. ΚΟΛΛΕΓΙΟ DEI A.O. ~ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΣΥΚΕΩΝ ΤΣΑΝΑΚΤΣΙΔΗΣ, ΜΑΛΤΕΣΙΟΣ
Γραμματεία: Καζαντζίδου, Κιλαζίδου, Λιούτσιας



Γ1΄ κατ. ΑΝΔΡΩΝ :
19:30 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ Μ.Γ.Σ.Σ. ~ Δ.Ε.Η. Π.Α.Σ.Π. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΜΑΤΖΙΑΡΗΣ
Γραμματεία: Καραμπουρνιώτη, Γαλάνη, Αστερνός

17:30 ΣΟΧΟΥ ΕΘΝ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΟΧ. ΜΓΣ ~ Μ. ΜΠΟΤΣΑΡΗΣ ΜΑΣ ΚΑΣΟΛΗΣ, ΧΑΤΖΙΔΟΥ
Γραμματεία: Δαουλτζής, Άντωγλου

18:30 ΘΕΡΜΗΣ Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ ~ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ. ΚΟΥΚΟΥΛΕΚΙΔΗΣ, ΚΑΣΑΠΙΔΗΣ Δ.
Γραμματεία: Ιωαννίδης, Λαζόγλου, Λεονταρά


Γ2΄ κατ. ΑΝΔΡΩΝ :
20:00 ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ ~ ΕΥΡΙΠΟΣ Α.Σ. ΩΡΑΙΟΚ. ΜΑΡΟΣ, ΚΟΥΤΣΟΥΡΙΔΗΣ
Γραμματεία: Κόνιαλη, Μπάρμπας, Κεχαγιάς

21:00 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ Π.Ο. ~ ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΛ. Α.Ο. ΤΖΙΟΠΑΝΟΣ Γ., ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ
Γραμματεία: Παραδείση, Γαλάνη, Αλεξανδρόπουλος

19:30 25ο Δημ.Σχολείο ΤΟΥΜΠΑΣ Α.Σ.Κ. ~ ΑΓΧΙΑΛΟΥ ΜΑΣ ΜΠΑΪΟΣ, ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Κ
Γραμματεία: Τσολακίδης, Καρατζιώτης, Κουκουβίνου

14:00 ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛ. ~ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜ. ΛΟΛΙ, ΚΑΤΣΑΒΕΛΗΣ
Γραμματεία: Σακελλαρίου, Τσακαλάκης, Ζαφειριάδου

21:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΑΡΙΩΝ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ ~ ΛΕΟΝΤΕΣ Α.Σ.Κ. ΜΑΡΚΟΥΣΗΣ, ΔΙΒΟΛΗ ΕΛΕΝΗ
Γραμματεία: Δήμας, Παπαδόπουλος Μ., Κεχαγιά

18:00 ΠΕΡΑΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ ~ ΑΓ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΑΛ. Α.Ε. ΔΕΛΛΑΣ, ΨΑΡΡΑΣ
Γραμματεία: Ευθυμίου Αλ., Καραγιάννη, Βασιλείου

15:00 ΜΙΚΡΑΣ 1 ΒΕΛΛΕΡΕΦΟΝΤΗΣ ΑΣ ~ Ε.Α.Α.Θ. ΤΕΜΕΛΚΟΥ, ΤΣΑΛΚΙΤΖΗΣ ΑΡ.
Γραμματεία: Σωτηριάδου, Πασχαλίδου, Δρακοπούλου

19:30 ΜΙΚΡΑΣ 1 ΝΕΣΤΩΡ ΑΜΣ ~ ΑΛΛΙΓΑΤΟΡΕΣ ΚΑΛ. ΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ, ΚΑΡΜΠΑ
Γραμματεία: Μπενάκη Ν., Βουλώνη, Σταματογιάννης


Προκριματική φάση ΠΑΙΔΩΝ :
14:30 ΠΕΥΚΩΝ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑΣ ΑΣ ~ ΠΑΟΚ ΑΣ ΣΕΛΕΒΟΣ, ΣΠΥΡΙΑΔΗΣ
Γραμματεία: Γιοβανούδα, Σακαλής

13:30 ΜΙΚΡΑΣ 1 Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ ~ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛ ΜΓΣ ΠΡΑΤΤΟΣ, ΚΑΤΣΙΑΝΗΣ
Γραμματεία: Κωστής, Κοέν

15:30 ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ ~ ΧΑΝΘ ΚΑΜΗΛΑΡΗΣ, ΜΗΤΣΙΜΠΟΝΑΣ
Γραμματεία: Ζαφειριάδου, Κατρακυλίδου

18:30 ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ ~ ΑΡΗΣ ΑΣ ΓΡΑΙΚΟΣ, ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ Δ.
 Γραμματεία: Αλεβιζάτος, Μπουρνάς

16:30 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ ~ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ. ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ ΓΡ., ΓΡΗΓΟΡΑΣΚΟΣ
Γραμματεία: Σαλιμπασόγλου, Γιαγλής

20:00 ΙΩΝΙΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝ.ΑΣ ~ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚ. ΛΟΥΛΟΥΔΙΑΔΗΣ, ΔΙΚΤΑΠΑΝΙΔΗΣ
Γραμματεία: Κουκουτζέλης, Διμπιτούζης Π.

18:00 ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ ΗΡΑΚΛΗΣ Γ.Σ. ~ Β.Α.Ο. ΤΟΚΜΑΚΙΔΗΣ, ΑΓΓΕΛΙΔΗΣ
Γραμματεία: Κωστοπούλου, Κούλλιας

16:15 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ. ~ ΟΛΥΜΠΟΣ Α.Σ. ΜΙΜΗΚΟΠΟΥΛΟΣ, ΤΡΑΚΑΣ
Γραμματεία: Ιακωβίδου, Τζήκα

10:30 ΓΕΦΥΡΑΣ ΓΕΦΥΡΑΣ Κ.Σ. ~ ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛ ΤΣΑΡΔΟΥΛΙΑΣ, ΠΑΜΠΟΥΚΟΓΛΟΥ
Γραμματεία: Ποντίκη Α., Κόνιαλη

12:30 ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΟΚ ~ ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΔΕΝ. ΤΖΕΚΑΚΗΣ, ΤΖΙΑΜΠΑΖΗΣ
Γραμματεία: Κόνιαλη, Ποντίκη Α.

10:00 ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. ~ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ ΓΑΣ ΛΑΪΔΗΣ, ΨΩΜΙΑΔΗΣ
Γραμματεία: Μπάρμπας, Σακάρογλου

12:00 ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΓΑΣ ~ ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ ΔΑΪΚΟΥΔΗΣ Β., ΔΑΪΚΟΥΔΗΣ Κ
Γραμματεία: Κούρφαλη, Κεχαγιάς

20:00 ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΠΣ ~ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ Α.Σ. ΓΑΒΡΙΔΗΣ, ΚΥΡΙΤΣΗΣ
Γραμματεία: Χρηστίδης, Χατζέλης

20:30 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ. ~ ΑΕΤΟΙ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Α.Σ. ΘΕΟΛΟΓΗΣ, ΠΑΡΑΣΤΑΤΙΔΟΥ
Γραμματεία: Χαλκίδης, Στεφανίδου

15:00 ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛΟΓΑΣ ~ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ. ΛΑΣΠΑ, ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛ
Γραμματεία: Ταρπάγκου Φ., Καλπακίδου

17:30 11ο Δημ.ΕΥΟΣΜΟΥ ΕΥΟΣΜΟΣ-ΔΟΞΑΣ ~ Α.Ο.Ε.Α. ΓΑΒΡΙΔΗΣ, ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία: Συμεωνίδης, Μιχαηλίδου

18:30 ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ ~ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣ ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ Β., ΚΑΡΑΒΑΣ
Γραμματεία: Κούδας, Γρούτα

15:30 ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Δ.Α.Σ.Ω. ~ ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΛ. Α.Ο. ΜΑΚΡΗΣ, ΤΕΓΟΣ
Γραμματεία: Ανανιάδης, Μπεκιάρης

15:00 ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ ~ ICBS 2009 ΤΣΟΥΛΗΣ, ΗΛΙΑΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ
Γραμματεία: Ταρπάγκου Α., Κολοκυθάς

14:15 ΛΑΓΚΑΔΑ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚ. ΜΑΣ ~ ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ΑΣ ΚΑΣΟΛΗΣ, ΒΟΥΡΒΟΥΤΣΙΩΤΗΣ
Γραμματεία: Νέδας, Σαράφης

10:00 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗΣ ~ ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ ΚΟΥΤΣΟΥΜΑΡΗΣ, ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία: Σαλιμπασόγλου, Ράμπαντι

15:30 ΠΥΛΑΙΑΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ ~ ΒΙΚΤΩΡ ΑΜΣ ΣΤΟΥΜΠΟΣ, ΚΑΝΕΛΙΔΗΣ
Γραμματεία: Ουσταμπασίδου, Μαρβάκη Σ.

18:00 ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ΚΑΝΑΡΗΣ Α.Π.Σ. ~ ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ. ΣΙΑΜΑΝΤΟΥΡΑΣ, ΚΑΡΑΜΕΣΙΝΗΣ
Γραμματεία: Δαγδηλέλη, Μπέλλου

17:30 Μ.Ε.Ν.Τ. ΜΕΝΤ ~ ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΣΑΑΚ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ, ΜΗΡΤΣΙΟΣ
Γραμματεία: Κιλαζίδου, Λιούτσιας

15:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ ΑΣ ~ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΔΙΒΟΛΗ ΕΛΠ., ΜΠΑΖΑΚΑΣ
Γραμματεία: Γιαγλής, Σαλιμπασόγλου

16:00 ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. ~ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ, ΜΟΣΧΑΣ
Γραμματεία: Διαμαντοπούλου Χ., Ζηδιανάκης

18:30 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΒΕΡΓΙΝΑ ~ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΕΠΑΝ. ΚRKOBABIC, ΑΡΑΠΟΓΛΟΥ
Γραμματεία: Δήμας, Παπαδόπουλος Μ.

15:30 ΠΕΡΑΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ ~ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ ΜΠΑΧΤΣΕΒΑΝΟΠΟΥΛΟΣ, ΜΠΟΝΟΣ
Γραμματεία: Ευθυμίου Αλ., Βασιλείου

12:00 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ ~ ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ. ΤΖΙΟΒΑΝΝΑΚΗΣ, ΜΟΣΧΑΣ
Γραμματεία: Παπαθανασίου, Ντουβαλέτης


Αποτελέσματα και βαθμολογίες όλων των κατηγοριών - ομίλων στο GameCenter