menu
grbasket

greek basketball videos and live streamings
Menu Drawer Logo

Το πρόγραμμα αγώνων της ΕΚΑΣΘ (Τετάρτη 05.10.2016)



ΤΕΤΑΡΤΗ 5 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2016

Β΄ ΦΑΣΗ ΚΥΠΕΛΛΟΥ ΑΝΔΡΩΝ-CAP

20:30 ΚΟΝΤΑΞΟΠΟΥΛΕΙΟ Δ.Α.Σ.Ω ~ ΒΕΛΛΕΡΕΦΟΝΤΗΣ ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ ΓΡ., ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ
Γραμματεία: Καλογιαννίδης, Σαραφοπούλου, Κούδας

21:30 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ ~ ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΑΛ. ΤΟΚΜΑΚΙΔΗΣ, ΜΑΡΚΟΥΣΗΣ
Γραμματεία: Ντάγκας, Τασιώνα, Προεστού

Α΄ κατ. ΓΥΝΑΙΚΩΝ :

21:30 ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ ~ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ. ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΜΠΑΧΤΣΕΒΑΝΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία: Διαμαντοπούλου Χ., Ζηδιανάκης, Ντουβαλέτης

21:45 ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ ΕΚΠ. ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ ~ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑΣ ΚΑΣΟΛΗΣ, ΧΑΤΖΗΣΑΒΒΙΔΟΥ
Γραμματεία: Διμπιτούζης Π., Διμπιτούζης Α., Συμεωνίδης

21:00 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ-ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ ~ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ. ΓΡΑΙΚΟΣ, ΤΣΑΝΤΑΛΗ
Γραμματεία: Δαουλτζής, Άντωγλου, Αστερνός

21:30 ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛ ~ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ Γ.Σ. ΚΟΥΤΣΟΥΜΑΡΗΣ, ΚΑΡΜΠΑ
Γραμματεία: Κουκουτζέλης, Μπάρμπας, Κεχαγιάς

21:45 ΠΕΡΑΙΑΣ ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ. ~ ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α.Σ. ΤΣΑΝΑΚΤΣΙΔΗΣ, ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΕΛΗΣ
Γραμματεία: Ντουβαλέτης, Ζηδιανάκης, Αρβανιτίδης

21:30 ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ ~ ΜΕΝΤ ΜΠΑΪΟΣ, ΚRKOBABIC
Γραμματεία: Καραμπουρνιώτη, Ακριτίδης, Ουσταμπασίδου

21:45 ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ ~ Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ ΚΑΡΚΑΛΕΤΣΗΣ, ΓΡΗΓΟΡΑΚΟΣ
Γραμματεία: Μιχαηλίδου, Κόντος, Κράντα

Γ2΄ κατ. ΑΝΔΡΩΝ :
21:15 Ε.Κ.Ο. ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΚΛ. ~ ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΛΕΥΘ-ΚΟΡΔ Γ.Σ. ΤΣΑΡΔΟΥΛΙΑΣ, ΚΑΤΣΑΒΕΛΗΣ
Γραμματεία: Τσακαλάκης, Τζήκα, Βαρυτιμίδης

21:45 ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ Α.Σ. ~ ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ ΧΑΤΖΙΔΟΥ, ΨΩΜΙΑΔΗΣ
Γραμματεία: Χατζέλης, Ανανιάδης, Μπεκιάρης

21:30 ΔΡΥΜΟΥ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤ.ΑΣ ~ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ Γ.Σ. ΚΑΜΗΛΑΡΗΣ, ΜΑΚΡΗΣ
Γραμματεία: Σαμαρά, Σαράφης, Τσιουμλέκης

Προκριματική φάση Κ/20 :
21:30 ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΠΣ ~ ΟΛΥΜΠΟΣ Α.Σ. ΠΛΑΤΕΛΑ, ΤΣΑΛΚΙΤΖΗΣ ΑΡ.
Γραμματεία: Ζαφειριάδου, Πισκιούλης

21:30 ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ. ~ ΑΡΗΣ ΑΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΔΙΚΤΑΠΑΝΙΔΗΣ
Γραμματεία: Χρηστίδης, Ηλιάσκος

21:30 ΑΔΕΝΔΡΟΥ ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΔΕΝ. ΑΜΣ ~ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝ.ΑΣ ΚΟΥΣΗΣ, ΓΑΒΡΙΔΗΣ
Γραμματεία: Κόνιαλη, Ποντίκη Α.

21:00 ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ ~ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚ. ΜΑΣ ΠΡΑΤΤΟΣ, ΚΑΣΑΠΙΔΗΣ
Γραμματεία: Δαγδηλέλη, Μπουρνάς

21:30 ΠΕΥΚΩΝ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑΣ ΑΣ ~ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ Ι., ΤΕΜΕΛΚΟΥ
Γραμματεία: Κολοκυθάς, Σακαλής

21:00 ΜΙΚΡΑΣ 1 Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ ~ ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ. ΣΕΛΕΒΟΣ, ΣΙΑΜΑΝΤΟΥΡΑΣ
Γραμματεία: Δρακοπούλου, Τουκμενίδου

Αποτελέσματα και βαθμολογίες όλων των κατηγοριών - ομίλων στο GameCenter