ΕΚΑΣΘ | Το πρόγραμμα αγώνων της Κυριακής ( 09.10.2016)





KYΡIAKH 9 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2016

Γ1΄ κατ. ΑΝΔΡΩΝ :

21:00 ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΗΛ. ΑΟΚ ~ ΠΑΟΚ ΚΥΜΙΝΩΝ ΤΣΑΡΔΟΥΛΙΑΣ, ΚΙΛΙΠΙΡΗΣ
Γραμματεία: Ιακωβίδου, Δαουλτζής, Άντωγλου
21:45 ΠΕΥΚΩΝ ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΑΣ ~ ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛ ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ ΓΡ., ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ Δ
Γραμματεία: Ταρπάγκου Φ., Ταρπάγκου Α., Σακαλής
19:30 25ο Δημ.Σχολείο ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗΣ Α.Ο. ~ ΔΟΞΑ ΑΣΣ. ΠΑΣ ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ ΓΡ., ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ Δ
Γραμματεία: Καζαντζίδου, Παραδείση, Αστερνός
15:30 Μ.Ε.Ν.Τ. ΚΟΛΛΕΓΙΟ DEI A.O. ~ ΛΑΓΚΑΔΑΣ ΑΣΚ ΠΛΑΤΕΛΑ, ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Κ.
Γραμματεία: Κοκκινά, Μυσιρλή, Λιούτσιας
19:00 ΣΤΑΥΡΟΥ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑΣ ~ ΠΕΡΑ ΑΣ ΛΑΪΔΗΣ, ΨΩΜΙΑΔΗΣ
Γραμματεία: Ελευθεράκου, Ντούλια, Παπαδόπουλος Κ.
21:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΠΟΡΦΥΡΙΑΚΟΣ ΑΣ ~ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΛ. ΣΕΛΕΒΟΣ, ΚΑΡΑΓΚΙΑΒΟΥΡΙΔΗΣ
Γραμματεία: Παπαθανασίου, Βουλώνη, Κεχαγιά
19:20 ΦΟΙΝΙΚΑ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΣ ΚΑΛ. ~ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ. ΚΑΤΣΙΑΝΗΣ, ΚΑΣΑΠΙΔΗΣ
Γραμματεία: Μπενάκη Α., Τουκμενίδου, Αρβανιτίδης


Γ2΄ κατ. ΑΝΔΡΩΝ :
21:00 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΘΕΣ/NIΚΗΣ ~ ΜΑΚΕΔΩΝ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΚΑΜΗΛΑΡΗΣ, ΔΙΚΤΑΠΑΝΙΔΗΣ
Γραμματεία: Κωστανάκη, Γαλάνη, Βαρυτιμίδης
21:20 ΦΟΙΝΙΚΑ Π.Α.Ο.Δ. ~ ΑΕΤΟΣ ΜΑΣ ΚΑΤΣΙΑΝΗΣ, ΚΑΣΑΠΙΔΗΣ
Γραμματεία: Μπενάκη Ν., Κοέν, Αρβανιτίδης
14:00 ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΑΓΧΙΑΛΟΥ ΜΑΣ ~ ΙΚΑΡΟΣ ΣΥΚΕΩΝ ΑΣ ΚΑΡΜΠΑ, ΤΟΤΣΙΚΑ
Γραμματεία: Σακελλαρίου, Τσακαλάκης, Ζαφειριάδου
19:45 ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΜΕΤΕΩΡΙΤΕΣ ΑΜΠΣ ~ ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ Α.Σ. ΤΣΑΝΤΑΛΗ, ΤΖΙΑΜΠΑΖΗΣ
Γραμματεία: Καραμπουρνιώτη, Κουκουτζέλης, Συμεωνίδης
15:00 ΜΙΚΡΑΣ 1 ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α.Σ. ~ ΑΛΛΙΓΑΤΟΡΕΣ ΚΑΛ. ΑΣ ΣΤΟΥΜΠΟΣ, ΚΟΥΤΣΟΥΡΙΔΗΣ
Γραμματεία: Σωτηριάδου, Ιωαννίδης, Παπαδόπουλος Μ.
15:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 Ε.Α.Α.Θ. ~ ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ ΑΣ ΤΣΑΛΚΙΤΖΗΣ ΑΡ., ΛΟΛΙ
Γραμματεία: Πασχαλίδου, Βασιλείου, Ράμπαντι
19:30 ΜΙΚΡΑΣ 1 ΝΕΣΤΩΡ ΑΜΣ ~ ΒΕΛΛΕΡΕΦΟΝΤΗΣ ΑΣ ΜΠΑΧΤΣΕΒΑΝΟΠΟΥΛΟΣ, ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ Β.
Γραμματεία: Καρατζιώτης, Δήμας, Κουκουβίνου


Προκριματική φάση ΠΑΙΔΩΝ :
18:00 Π.Α.Ο.Κ. ΠΑΟΚ ΑΣ ~ ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ, ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ
Γραμματεία: Κοέν, Κούλλιας
16:30 ΜΙΚΡΑΣ 2 Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ. ~ ΗΡΑΚΛΗΣ Γ.Σ. ΤΣΑΛΚΙΤΖΗΣ ΑΡ., ΛΟΛΙ
Γραμματεία: Βασιλείου, Ράμπαντι
13:30 ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ ~ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝ.ΑΣ ΚΥΠΙΡΤΙΔΗΣ, ΔΗΜΟΥ
Γραμματεία: Ζηδιανάκης, Διαμαντοπούλου Χ
20:00 Β.Α.Ο. Β.Α.Ο. ~ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ ΤΣΑΛΚΙΤΖΗΣ ΑΘ., ΧΑΤΖΙΔΟΥ
Γραμματεία: Κατρακυλίδου, Γιοβανούδα
15:30 ΚΟΝΤΑΞΟΠΟΥΛΕΙΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚ. ~ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑΣ ΑΣ ΛΑΪΔΗΣ, ΨΩΜΙΑΔΗΣ
Γραμματεία: Σαμαρά, Τσιουμλέκης
19:00 Χ.Α.Ν.Θ. Χ.Α.Ν.Θ. ~ Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ ΔΕΛΛΑΣ, ΓΡΗΓΟΡΑΣΚΟΣ
Γραμματεία: Κούρφαλη, Δαγδηλέλη
16:00 Α.Α.Μ.Θ. ΑΡΗΣ ΑΣ ~ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ ΔΕΛΛΑΣ, ΓΡΗΓΟΡΑΣΚΟΣ
Γραμματεία: Ποντίκη Α., Κουκουβίνου
12:00 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛ ΜΓΣ ~ ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ ΣΠΥΡΙΑΔΗΣ, ΚΟΜΝΗΝΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία: Σαλιμπασόγλου, Γιαγλής
13:00 ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛ ~ ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΟΚ ΜΠΑΪΟΣ, ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛ.
Γραμματεία: Κόνιαλη, Μπάρμπας
12:00 ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ ΓΑΣ ~ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΓΑΣ ΜΑΚΡΗΣ, ΛΑΜΠΡΕΛΛΗΣ
Γραμματεία: Αλταντζίδου, Κούρφαλη
11:00 ΑΔΕΝΔΡΟΥ ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΔΕΝ. ~ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. ΜΠΑΪΟΣ, ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛ.
Γραμματεία: Μπάρμπας, Κόνιαλη
14:45 ΣΙΝΔΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ ~ ΟΛΥΜΠΟΣ Α.Σ. ΜΑΚΡΗΣ, ΛΑΜΠΡΕΛΛΗΣ
Γραμματεία: Διμπιτούζης Π., Διμπιτούζης Α.
15:30 ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Ο.Ε.Α. ~ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΚΑΡΜΠΑ, ΤΟΤΣΙΚΑ
Γραμματεία: Τσακαλάκης, Ζαφειριάδου
15:00 ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΑΕΤΟΙ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Α.Σ. ~ ΕΛΠΙΔΑ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΣ. ΚΟΥΣΗΣ, ΠΑΡΑΣΤΑΤΙΔΟΥ
Γραμματεία: Κωτσόβολος, Ουσταμπασίδου
14:30 ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ. ~ ΕΥΟΣΜΟΣ-ΔΟΞΑΣ ΓΑΥΡΙΔΗΣ, ΤΖΕΚΑΚΗΣ
Γραμματεία: Κούδας, Γρούτα
15:00 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ Α.Σ. ~ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ. ΧΑΤΖΗΣΑΒΒΙΔΟΥ, ΤΡΑΚΑΣ
Γραμματεία: Χατζέλης, Χρηστίδης
11:30 ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ΑΣ ~ Δ.Α.Σ.Ω. ΚΑΤΣΑΒΕΛΗΣ, ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία: Ανανιάδης, Μπεκιάρης
14:30 I.C.B.S. ICBS 2009 ~ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚ. ΜΑΣ ΚΑΣΟΛΗΣ, ΜΑΓΗ
Γραμματεία: Μπεκιάρης, Ανανιάδης
17:30 11ο Δημ.ΕΥΟΣΜΟΥ ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΛ. Α.Ο. ~ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ ΧΑΤΖΗΣΑΒΒΙΔΟΥ, ΤΡΑΚΑΣ
Γραμματεία: Τόλιου, Γαλάνη Π.
11:00 ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ ΕΚΠ. ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ ~ ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ ΚΑΣΟΛΗΣ, ΜΑΓΗ
Γραμματεία: Καλπακίδου, Μιχαηλίδου
14:00 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ. ~ ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΣΑΑΚ ΣΠΥΡΙΑΔΗΣ, ΚΟΜΝΗΝΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία: Γιαγλής, Σαλιμπασόγλου
17:30 Μ.Ε.Ν.Τ. ΜΕΝΤ ~ ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗΣ KRKOBABIC, ΔΙΒΟΛΗ ΕΛΠΙΔΑ
Γραμματεία: Μυσιρλή, Λιούτσιας
15:30 ΠΥΛΑΙΑΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ ~ ΚΑΝΑΡΗΣ Α.Π.Σ. KRKOBABIC, ΔΙΒΟΛΗ ΕΛΠΙΔΑ
Γραμματεία: Δρακοπούλου, Κωστοπούλου
13:30 ΜΙΚΡΑΣ 1 ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ ~ ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ ΤΕΜΕΛΚΟΥ, ΘΕΟΛΟΓΗΣ
Γραμματεία: Ιωαννίδης, Παπαδόπουλος Μ
20:00 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ ~ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ ΨΑΡΡΑΣ, ΤΕΓΟΣ
Γραμματεία: Ευθυμίου Α., Κοέν
15:30 ΠΕΡΑΙΑΣ ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ. ~ ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ ΑΣ ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ, ΜΟΣΧΑΣ
Γραμματεία: Καραγιάννη, Ντουβαλέτης
13:00 ΕΠΑΝΩΜΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ~ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ ΨΑΡΡΑΣ, ΜΠΑΖΑΚΑΣ
Γραμματεία: Ευθυμίου Α., Κοέν
18:30 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ~ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ ΣΕΛΕΒΟΣ, ΚΑΡΑΓΚΙΑΒΟΥΡΙΔΗΣ
Γραμματεία: Βασιλείου, Ράμπαντι
13:15 ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ ~ ΒΕΡΓΙΝΑ ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ, ΜΟΣΧΑΣ
Γραμματεία: Καραγιάννη, Ντουβαλέτης


Προκριματική φάση ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ :
09:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΜΙΚΤΗ ΕΚΑΣΘ ~ ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α.Σ. ΑΓΓΕΛΙΔΗΣ, ΑΡΑΠΟΓΛΟΥ
Γραμματεία: Σιουμάλα, Σκαλιστής



ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ








Η ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΩΝ ΥΠΕΝΘΥΜΙΖΕΙ ΣΤΟΥΣ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ & ΒΟΗΘ.ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ ΤΗΝ ΥΠΟΧΡΕΩΣΗ ΤΟΥΣ ΝΑ ΑΝΑΓΡΑΦΟΥΝ ΣΤΟ Φ.Α. ΤΙΣ ΧΡΟΝΟΛΟΓΙΕΣ ΓΕΝΝΗΣΗΣ ΤΩΝ ΑΘΛΗΤΩΝ-ΤΡΙΩΝ ΣΤΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ ΠΟΥ ΒΑΣΕΙ ΤΩΝ ΠΡΟΚΗΡΥΞΕΩΝ ΑΠΑΙΤΕΙΤΑΙ:



1. ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ ΚΑΙ ΣΤΟ ΚΥΠΕΛΛΟ ΑΝΔΡΩΝ ΓΙΑ ΝΑ ΔΗΛΩΣΕΙ ΜΙΑ ΟΜΑΔΑ ΔΩΔΕΚΑ (12) ΑΘΛΗΤΕΣ ΟΙ ΔΥΟ (2) ΑΘΛΗΤΕΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΓΕΝΝΗΜΕΝΟΙ ΤΟ 1996 & ΝΕΩΤΕΡΟΙ & ΤΟ ΕΤΟΣ ΓΕΝΝΗΣΗΣ ΤΟΥΣ ΝΑ ΑΝΑΓΡΑΦΕΤΑΙ ΥΠΟΧΡΕΩΤΙΚΑ ΣΤΟ Φ.Α.


2. ΣΤΑ ΗΛΙΚΙΑΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ ΝΑ ΑΝΑΓΡΑΦΟΝΤΑΙ ΟΙ ΗΛΙΚΙΕΣ ΟΛΩΝ ΤΩΝ ΑΘΛΗΤΩΝ & ΑΘΛΗΤΡΙΩΝ:


-- ΕΦΗΒΩΝ ΓΕΝΝΗΜΕΝΟΙ 1999, 2000 & ΜΟΝΟΝ 4 ΝΕΩΤΕΡΟΙ.


-- ΠΑΙΔΩΝ ΓΕΝΝΗΜΕΝΟΙ 2001 & ΝΕΩΤΕΡΟΙ.


-- Κ / 20 ΓΕΝΝΗΜΕΝΟΙ 1997,1998 & ΜΟΝΟΝ 5 1999 ή 2000.


-- ΝΕΑΝΙΔΕΣ ΓΕΝΝΗΜΕΝΕΣ 1999, 2000 & ΜΟΝΟΝ 4 2001 & ΝΕΩΤΕΡΕΣ.





-- ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ ΓΕΝΝΗΜΕΝΕΣ


2001 & ΝΕΩΤΕΡΕΣ.