menu
grbasket

greek basketball videos and live streamings
Menu Drawer Logo

Γ 1ος ΟΜ ΑΝΔΡΩΝ | 2η αγωνιστική. Αποτελέσματα, βαθμολογία κι επόμενοι αγώνες





Γ 1ος ΟΜ ΑΝΔΡΩΝ | 2η αγωνιστική. Αποτελέσματα
ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΟ ΚΑΟΚ 69 82
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΙΓΙΟΥ ΑΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ ΓΣ 78 90
ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΑΟΦ ΚΑΛΑΜΑΤΑ ΣΚ 58 57
ΑΧΑΓΙΑ ΑΟ 82 ΓΛΑΥΚΟΣ ΑΟ 67 62
ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ ΑΚΡΑΤΑΣ ΑΟ 78 75
ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΕ ΕΡΜΙΟΝΗ ΑΟ 64 55
ΠΕΥΚΗ ΑΟ ΙΚΑΡΟΣ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ ΑΟ 74 84
- ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ ΑΟ


Άρης Πετρούπολης-ΚΑΟΚ 69-82
Δεκάλεπτα: 16-24, 33-49, 56-66, 69-82.
Διαιτητές: Μαγκαφάς, Ροδίτης
Άρης Πετρούπολης (Παπαδόπουλος): Κεφάλας, Βενιτουράκης, Δρακόπουλος 14 (2), Δρικόγιας, Κωνσταντίνου, Μπαζιώτης 13 (2), Μπούτρης 11 (2), Καμάρας 6, Σταύρος, Τασούλας 8, Μακρόπουλος 13, Βεντούρης 4.
ΚΑΟΚ (Γκόφας): Μαγκώνης, Κωνσταντίνου 8 (2), Σακελλαράκης 4, Κατσαμάκης 7 (1), Τσακιρίδης 13 (1), Κεφάλας 9 (1), Παβλίσεβιτς 16 (3), Μπακέας, Θωμόπουλος 2, Σταυρόπουλος 11 (3), Μακρής 12 (1).

Κεραυνός Αιγίου - Δάφνη Δαφνίου 78-90
Δεκάλεπτα: 18-23, 35-50, 58-69, 78-90.
Διαιτητές: Νάστος, Ρίζος
Κεραυνός Αιγίου (Καραγιάννης): Στογιάνοβιτς 15 (3), Δούρος 2, Χριστοδουλόπουλος 5 (1), Κάντας 3 (1), Φωτίου 16 (2), Ζύγας 2, Σούλης 2, Σκλάβος 22 (3), Κουκουλομάτης 2, Σκόνδρας 7 (1), Καραγιάννης 2.
Δάφνη Δαφνίου (Δεσποτάκης): Κωνσταντώνης 7 (1), Παλαντζάς 3 (1), Γκίνης 25 (5), Αθανασούλης 6, Μιχόπουλος 21 (5), Φιλιππόπουλος 10, Κορρές 3 (1), Τσελεμπής 7 (1), Θεοδοσίου 8 (2), Ρώης, Παπαδόπουλος, Μαυροειδής.

Πορφύρας - Καλαμάτα 58-57
Δεκάλεπτα: 12-13, 32-28, 49-52, 58-57
Διαιτητές: Μαρίγλη, Χριστινάκης
Πορφύρας (Παύλος): Σίμος 3 (1), Παλτόγλου 6, Κωνσταντίνου, Παπαφωτίου 1, Βούλγαρης 23 (1), Πρέκας, Ιορδάνου, Καλαμαράς 9 (3), Μπαρμπαρής 6, Οικονόμου 10 (1), Τρίγκας, Ντόκος.
Καλαμάτα (Γιαννακόπουλος): Μπάκας 13, Κίσσας 11 (3), Αντωνόπουλος, Τσικούρης 4, Μαγιντόμπε 9 (2), Γεωργανάς 5, Σκοπέτος, Λουρμπέας, Δελής 7, Κουτίβας 8

Αχαγιά 82 - Γλαύκος 67-62
Δεκάλεπτα: 15-12, 35-31, 50-44, 67-62
Διαιτητές: Κουτσοδήμος, Μαυρατζάς
Αχαγιά ’82 (Δεράος): Δαβάνης 13, Σταμόπουλος 9 (1), Λυκούδης 3 (1), Χαμηλός 11 (1), Μοσχοβάκης 11, Τσινόπουλος 7, Νικολόπουλος 8 (1), Γατσούλης 5 (1)
Γλαύκος (Πολυδωρόπουλος): Λαμπρόπουλος 20 (3), Λιούρδης 11,Σερέτης 7, Κάλλης 12, Αναγνωστόπουλος 7,Αδαμόπουλος 3, Παπακώστας 2.

Έσπερος ΑΟΠΑ - Ακράτα 78-75 (67-67 κ.α.)
Δεκάλεπτα: 22-24, 39-43, 59-54, 67-67, 78-75
Διαιτητές: Ζιώγας, Καββαδάς
Έσπερος ΑΟΠΑ (Γκοργκόλης): Οικονομόπουλος 14, Φραντζής 11, Πετρόπουλος 12, Λαμπρόπουλος 6, Θανόπουλος 15, Πελεκούδας 1, Λυμπέρης 17, Αγγελόπουλος 2, Αποστόλης,Ροκανάς.
Ακράτα(Ζίζηλας): Σαρικάς 13, Λάππας 17, Μαλνταβάνος Γ. 2, Μπιτσάκος 3,Μάλλης 3, Σακελλαρίου 2, Βεσκούκης 19, Πρέκας, Λάφης 10, Μαλνταβάνος Κ. 6, Ολύμπιος, Κατωπόδης.

Ίκαρος Καλλιθέας - Ερμιόνη 64-55
Δεκάλεπτα: 20-17, 33-32, 52-43, 64-55
Διαιτητές: Μπανασάκης, Ασημακάκη
Ίκαρος Καλλιθέας (Πανούλιας): Καράμπελας 2, Μπελίτσης 4, Βάρσος 9 (2), Οικονομάκης 5 (1), Ζεγκίνογλου 10,Αλεξανδρόπουλος 3 (1), Καλεμτζάκης 7, Τσατάς 2, Μπουργάνος, Αρναουτάκης 4, Σταθόπουλος 6 (1), Τζέμης 12.
Ερμιόνη (Καλαϊτζάκης): Ευστρατίου Π. 5 (1), Αγγελής 13 (3), Θωμάς 7, Γκολέμης, Βανδώρος, Δεβελέκος, Ευστρατίου Π. 18, Τζουμάκας, Διαμαντόπουλος 8, Πουλής 4.

Πεύκη - Ίκαρος Ν. Σμύρνης 74-84
Δεκάλεπτα: 17-24, 40-50, 58-65, 74-84
Διαιτητές: Καλογερόπουλος Φ., Τεφτίκης
Πεύκη (Ζερβουλάκος): Τσιούμπρης, Τσάκος, Κυριαζόπουλος 3, Τσαμπρής 18 (2), Μελάς 14 (2), Συμεώπουλος 12 (1), Πολύζος, Τάγαρης 15, Πλουτέτσκι , Κεχρής, Κουκάκης 12 (2).
Ίκαρος Ν. Σμύρνης (Παπαδάτος): Μελισσουργός, Παπαδάκης 2, Βελιζιώτης 9 (1), Γραμματικός 18 (3), Βούζας 7, Δαρμογιάννης 7, Δορκοφίκης 15 (1), Μιχαλόπουλος 14, Καννάς 12 (1).


Αποτελέσματα και βαθμολογίες όλων των κατηγοριών - ομίλων στο GameCenter