menu
grbasket

greek basketball videos and live streamings
Menu Drawer Logo

ΕΟΚ | Διαιτητές-Κομισάριοι Γ’ Εθνικής Ανδρών (16/10)






Οι διαιτητές και κομισάριοι της Γ’ Εθνικής Ανδρών, είναι:

1ος Όμιλος, 2η αγωνιστική


Πετρούπολης 17.00 Άρης Πετρούπολης-Κόρινθος Μαγκαφάς-Ροδίτης (Ευστρατίου)

Αιγίου 17.00 Κεραυνός Αιγίου-Δάφνη Δαφνίου Νάστος-Ρίζος (Κωστής)

Π. Σαλπέας 17.00 Πορφύρας-Καλαμάτα Μαρίγλη-Χριστινάκης (Κουλούρης)

Κ. Αχαϊας 17.00 Αχαγιά 82-Γλαύκος Κουτσοδήμος-Μαυρατζάς (Θεοδωρόπουλος)

Π. Αλεξιώτισσας 17.00 Έσπερος Π.-Ακράτα Ζιώγας-Καββαδάς (Παπαδόπουλος Γ.)

Εσπέρου 17.00 Ίκαρος Καλλιθέας-Ερμιόνη Μπανασάκης-Ασημακάκη (Ζερβούδης)

Πεύκης 17.00 Πεύκη-Ίκαρος Ν. Σμύρνης Καλογερόπουλος Φ.-Τεφτίκης (Φαλούκας)

2ος Όμιλος, 1η αγωνιστική

Θήρας 12.00 Σαντορίνη-Διαγόρας Δρυοπιδέων Ντάνος-Χουγιάζος

Δ. Περιστεράκης 10.30 Πανναξιακός-Ιπποκράτης Ορφανός Εμμ.-Αργυρούδης

Βαρδινογιάννειο 17.00 ΟΦΗ-Νίκη Αμαρουσίου Καμήτσος-Κοτσίρης (Ευαγγελινός)

ΔΑΚ Νίκαιας 17.30 Άρης Νίκαιας-Πεντέλη Καλαϊτζάκης-Σκαλτσής (Μπουρνάς)

Εθν. Αντίστασης 17.00 Πόλις Καλλιθέας-Κάδμος Καρπάνος-Γεράνιος (Αλετράς)

Χαλκιοπούλειο 17.00 Έσπερος Λαμίας-Προμηθέας Χαλ. Καρακωνσταντόπουλος-Δελαγραμμάτικας (Χριστοδούλου)

3ος Όμιλος, 1η αγωνιστική

ΔΑΚ Καλαμαριάς 17.00 Απόλλων Καλ.-Μελίκη Τσουμαχίδης-Παζόλης (Λαδόπουλος)

ΔΑΚ Φλώρινας 17.00 Αριστοτέλης Φλ.-Ελιμεία Παπαθανασίου-Τσανακτσίδης (Βόντζας)

Φαρσάλων 17.00 Φάρσαλα-Τιτάνες Παλαμά Κέτουλας-Δολγύρας (Μόρφης Στ.)

ΕΑΝΚ Ιωαννίνων 17.00 Βίκος Ζ.-Ιωάννινα Κατωτικίδης-Παπανικολάου (Μπαταούλα)

Πολυκάστρου 17.00 Εύαθλος-Αιγινιακός Παπαδόπουλος Χ.-Καρκαλέτσης (Ελευθεριάδης)

ΔΑΚ Κοζάνης 17.00 Διόσκουροι-Πρωτέας Γρεβενών Φούτζηλας-Εμμανουήλ (Πλεξίδας)

ΔΑΚ Ευκαρπίας 17.00 Ευκαρπία-Νικόπολη Πρέβεζας Μελανίδης-Ντόκας (Αστρεινίδης)

4ος Όμιλος, 1η αγωνιστική

Μακεδονικού 18.00 Μακεδονικός-Ιωνικός Ιωνίας Αγραφιώτης Ι.-Τζιομπάνος Γ. (Παραλικίδης)

ΔΑΚ Ποταμουδιών 18.00 Αστέρας Καβ.-Ορφέας Ν. Σκοπού Εκίζογλου-Καλέσης (Λιρίδης)

ΔΑΚ Κομοτηνής 18.00 Κομοτηνή-Ν. Μουδανιά Κατρακάρης-Μπακάλης (Γκουρτζελίδης)

Νεάπολης Θ. 18.00 Νεάπολη-Ακτή Ζέφυρος 02 Γραικός-Μαλτέσιος (Κασαπίδης)

Επταπυργίου 18.00 Παναθλητικός-ΜΓΣ Κομοτηνή Σαρακενίδης-Χρυσάφης (Παπαδόπουλος Ν.)

ΔΑΚ Σερρών 18.00 Ίκαροι Σερρών-Αγ. Βαρβάρα Πεντ. Πράττος-Σελεβός (Γιαβρής)

Μαντουλίδη 18.00 Μαντουλίδης-Χαλκηδόνα Τσούλης-Λουλουδιάδης (Παπαγεωργίου)

Αποτελέσματα και βαθμολογίες όλων των κατηγοριών - ομίλων στο GameCenter