Το πρόγραμμα αγώνων της Κυριακής (16.10.2016) των Εθνικών κατηγοριών με αγώνες Β, Γ Ανδρών και Α1, Α2 Γυναικών












16/10/2016

Β ΑΝΔΡΩΝ 1ος ΟΜ

17.00 ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΑ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΤΡΙΤΩΝ ΑΟ Πόντας-Ορφανός Ιορ. (Πετράκης Μιχ.)

17.00 ΑΓ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Ν ΚΡΟΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΓΣ ΚΟΡΩΠΙ ΓΣ Μηλαπίδης-Τσαχάκης (Ντίνος)

17.00 Γ ΓΕΝΝΗΜΑΤΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΑΕΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ AO Παπαφωτίου-Χρηστίδης Ηλ. (Τζουβάρας)

17.00 ΑΠΟΛΛΩΝΑ ΑΠΟΛΛΩΝ Ν ΣΜΥΡΝΗΣ ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ ΓΣ Ελευθεριάδης-Φάκαρος (Παπαδόπουλος Στ.)

17.00 ΣΤ ΚΑΛΑΙΤΖΗΣ ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΑΣ ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ Μπούκας-Τσολάκος (Ζερδεβάς)

17.00 ΚΟΝΤΟΠΕΥΚΟΥ ΚΑΠ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ ΓΣ Ραχιώτης-Πολυχρόνης (Κορασίδης)

17.00 Δ ΒΙΚΕΛΑΣ ΚΗΦΙΣΙΑ ΑΕΝ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ Αναστασίου-Σπυρόπουλος (Ζώης)

17.00 ΜΑΝΔΡΑΣ ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ ΑΟ ΠΑΠΑΓΟΥ ΑΣ Θεοδωρόπουλος-Στρέμπας (Παππάς)


Β ΑΝΔΡΩΝ 1ος ΟΜ

16.00 ΔΑΚ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ ΜΕΣ ΓΣ ΠΟΛΥΓΥΡΟΣ ΑΟ Κοτσιμπός-Κωνσταντινίδου (Ρόζης)

17.00 ΔΑΚ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑ ΑΣ ΑΣΠΙΔΑ ΞΑΝΘΗΣ ΑΠΣ Ξέρας-Καρακώστας (Κηπουρίδης)

17.00 ΑΓΙΑΣ ΛΑΡ. ΕΡΜΗΣ ΑΓΙΑΣ ΓΣ ΑΓΡΙΝΙΟ ΑΟ Παπαδόπουλος Θ.-Παπαγεωργίου (Μπεκιάρης)

17.00 Μ ΤΣΙΚΙΝΑΣ ΧΑΝΘ ΠΕΥΚΟΧΩΡΙ ΕΥΡΩΠΗ ΑΣ Παγώνης-Πιτσίλκας Β. (Γκούμας)

17.00 ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΣΑΑΚ ΓΕΦΥΡΑ ΚΣ Τσιρτσιμάλης-Τσιομπάνος (Μήτσιου)

17.00 ΛΑΓΚΑΔΑ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ ΜΑΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΠΣ Σιμητόπουλος-Πετανίδου (Φωτιάδης)

17.00 ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑ ΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ ΑΠΣ Κοϊμτζόγλου-Γαζέτας (Κουσαϊτης)

20.00 ΣΙΔ.ΣΤΑΘΜΟΥ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΣΦΚ ΣΤΡΑΤΩΝΙ ΣΑ Παριανόπουλος-Ζαχαρής (Γιαμούζης)


Γ ΑΝΔΡΩΝ 1ος ΟΜ


17.00 ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΟ ΚΑΟΚ Μαγκαφάς-Ροδίτης (Ευστρατίου)

17.00 ΑΙΓΙΟΥ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΙΓΙΟΥ ΑΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ ΓΣ Νάστος-Ρίζος (Κωστής)

17.00 ΠΑΝ ΣΑΛΠΕΑΣ ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΑΟΦ ΚΑΛΑΜΑΤΑ ΣΚ Μαρίγλη-Χριστινάκης (Κουλούρης)

17.00 Κ ΑΧΑΙΑΣ ΑΧΑΓΙΑ ΑΟ 82 ΓΛΑΥΚΟΣ ΑΟ Κουτσοδήμος-Μαυρατζάς (Θεοδωρόπουλος)

17.00 ΠΑΝ ΑΛΕΞΙΩΤΙΣΣΑ ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ ΑΚΡΑΤΑΣ ΑΟ Ζιώγας-Καββαδάς (Παπαδόπουλος Γ.)

17.00 ΚΛ ΕΘΝ ΑΝΤΙΣΤ ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΕ ΕΡΜΙΟΝΗ ΑΟ Μπανασάκης-Ασημακάκη (Ζερβούδης)

17.00 ΠΕΥΚΗΣ ΠΕΥΚΗ ΑΟ ΙΚΑΡΟΣ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ ΑΟ Καλογερόπουλος Φ.-Τεφτίκης (Φαλούκας)
- ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ ΑΟ


Γ ΑΝΔΡΩΝ 2ος ΟΜ

10.30 Δ ΠΕΡΙΣΤΕΡΑΚΗΣ ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟΝ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΑΣΚ Ορφανός Εμμ.-Αργυρούδης

12.00 ΘΗΡΑΣ ΑΕ ΣΑΝΤΟΡΙΝΗΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕΩΝ ΑΣ Ντάνος-Χουγιάζος

17.00 ΚΛ ΒΑΚ ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΚΡΗΤΗΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ ΑΣ Καμήτσος-Κοτσίρης (Ευαγγελινός)

17.00 ΚΛ ΕΘΝ ΑΝΤΙΣΤ ΠΟΛΙΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΣ ΚΑΔΜΟΣ ΕΣ Καρπάνος-Γεράνιος (Αλετράς)

17.00 ΧΑΛΚΙΟΠΟΥΛΕΙΟ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΓΣ Καρακωνσταντόπουλος-Δελαγραμμάτικας (Χριστοδούλου)

17.30 ΔΑΚ ΝΙΚΑΙΑΣ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΓΝΟ ΠΕΝΤΕΛΗ ΑΕ Καλαϊτζάκης-Σκαλτσής (Μπουρνάς)

- ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ ΑΣ


Γ ΑΝΔΡΩΝ 3ος ΟΜ


17.00 ΔΑΚ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΜΓΣ ΜΕΛΙΚΗ ΓΑΣ Τσουμαχίδης-Παζόλης (Λαδόπουλος)

17.00 ΔΑΚ ΦΛΩΡΙΝΑΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ ΦΣΦ ΕΛΙΜΕΙΑΣ ΓΣ Παπαθανασίου-Τσανακτσίδης (Βόντζας)

17.00 ΦΑΡΣΑΛΩΝ ΦΑΡΣΑΛΩΝ ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ ΓΣ Κέτουλας-Δολγύρας (Μόρφης Στ.)

17.00 ΕΑΝΚ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΒΙΚΟΣ ΖΑΓΟΡΟΧΩΡΙΑ ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Κατωτικίδης-Παπανικολάου (Μπαταούλα)

17.00 ΠΟΛΥΚΑΣΤΡΟΥ ΚΙΛΚΙΣ ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ ΠΟΛΥΚΑΣΤΡΟΥ ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ Παπαδόπουλος Χ.-Καρκαλέτσης (Ελευθεριάδης)

17.00 ΔΑΚ ΚΟΖΑΝΗΣ ΔΙΟΣΚΟΥΡΟΙ ΚΟΖΑΝΗΣ ΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ ΦΟ Φούτζηλας-Εμμανουήλ (Πλεξίδας)

17.00 ΔΑΚ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑ ΠΣ ΝΙΚΟΠΟΛΗ ΠΡΕΒΕΖΑΣ ΣΚ Μελανίδης-Ντόκας (Αστρεινίδης)



Γ ΑΝΔΡΩΝ 4ος ΟΜ


18.00 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ ΑΣ Αγραφιώτης Ι.-Τζιομπάνος Γ. (Παραλικίδης)

18.00 ΔΑΚ ΠΟΤΑΜΟΥΔΙΩΝ ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΒΑΛΑΣ ΟΡΦΕΑΣ Ν ΣΚΟΠΟΥ ΣΕΡΡΩΝ Εκίζογλου-Καλέσης (Λιρίδης)

18.00 ΔΑΚ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ ΓΑΣ ΝΕΑ ΜΟΥΔΑΝΙΑ ΠΟ Κατρακάρης-Μπακάλης (Γκουρτζελίδης)

18.00 ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΘΕΣ ΝΕΑΠΟΛΗ ΣΑΠΚ ΖΕΦΥΡΟΣ 02 ΑΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΚΤΗΣ Γραικός-Μαλτέσιος (Κασαπίδης)

18.00 ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥΚΕΩΝ ΚΟΜΟΤΗΝΗ ΜΓΣ ΑΕ Σαρακενίδης-Χρυσάφης (Παπαδόπουλος Ν.)

18.00 ΔΑΚ ΣΕΡΡΩΝ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ ΑΟΚ ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ ΚΑΒΑΛΑΣ ΜΠΑΣ Πράττος-Σελεβός (Γιαβρής)

18.00 ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ ΜΑΣ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑ ΓΑΣ Τσούλης-Λουλουδιάδης (Παπαγεωργίου)


Α1 ΓΥΝΑΙΚΩΝ

12.00 ΠΑΟΚ ΠΑΟΚ ΚΥΑΝΑ ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥΚΕΩΝ (Γ) Τζίμα-Δαμίγος (Τζιομπάνος)

12.30 Ν ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ (Γ) ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΑΟ Ουσταμπασίδης-Φασόλης (Παπαγιαννόπουλος)

15.00 ΔΑΚ ΛΕΥΚΑΔΑΣ ΝΙΚΗ ΛΕΥΚΑΔΑΣ ΑΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΓΣ Καρακάσης-Λογοθέτης (Κανελλόπουλος)

16.45 ΚΛ ΑΓ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΔΑΦΝΗ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΟ ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΣ Γρίβα-Τσάτσης (Άκελ)


Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ 1ος ΟΜ

12.00 ΚΑΜΙΝΙΩΝ ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ ΠΑΛΙΑΣ ΚΟΚΚΙΝΙΑΣ ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΑΟ Χριστοδουλάκης-Κοτσώνης (Μίχας)

12.00 ΕΣΠΕΡΟΥ ΓΣ ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ (w) ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΟ Αυγερινός-Σιδερής (Σωτηριάδης)

12.30 Π ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΑΟ (Γ) ΔΡΟΜΕΙΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ Καλογριάς-Λαζόγκα (Δραμεσιώτης)

13.00 ΣΠΟΡΤΙΓΚ ΣΠΟΡΤΙΓΚ ΑΟ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ ΓΣ Πλιάκας-Κονταράτος (Λημνιάτης)

14.00 ΚΟΝΤΟΠΕΥΚΟΥ ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΓΣ ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ Μαυρέλης-Τσιμπούρης (Γολεγού)

- ΜΕΛΙΣΣΙΑ ΚΑΟ


Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ 2ος ΟΜ


12.00 Ν ΡΥΣΙΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν ΡΥΣΙΟΥ ΑΜΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΔΡΑΜΑΣ ΑΣ (Γ) Λαδάς-Γιαννούλης Αναστ. (Ανδρίτσος)

_ ΔΑΚ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΜΓΣ ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ Παπαθωμά-Γεωργούλης (Αχταρίδης)

13.00 ΧΡ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛ ΑΣΠΙΔΑ ΞΑΝΘΗΣ ΑΠΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΣ (Γ) Ζαχαριάδης-Λάλα (Σαλιχίδης)

13.30 ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΕΟ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΟΛΥΜΠΙΑ ΛΑΡΙΣΑΣ ΓΣ (Γ) Κολοκυθάς-Γιαννούλης Στ. (Καυχίτσας)

14.00 ΔΑΚ ΣΕΡΡΩΝ ΑΟ ΣΕΡΡΩΝ (Γ) ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ ΑΣ (Γ) Αγραφιώτης Γρ.-Τοκμακίδης (Γιαβρής)

14.00 Β’ ΔΑΚ Κατερίνης ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΣΦΚ ΠΥΛΑΙΑ ΑΕ Χατζηχαρίσης-Ιορδανίδης (Βάτσιος)