menu
grbasket

greek basketball videos and live streamings
Menu Drawer Logo

ΕΚΑΣΘ | Το πρόγραμμα της Κυριακής (16.10.2016) με αγώνες Β, Γ1 Ανδρών, Εφήβων Παίδων και Κορασίδων



Tο πρόγραμμα αγώνων της ΕΚΑΣΘ όπως ανακοινώθηκε στο ekasth.gr για

KYΡIAKH 16 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2016


B΄ κατ. ΑΝΔΡΩΝ :
19:30 ΜΙΚΡΑΣ 1 Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΣ. ~ ΑΕ Ν.ΚΡΗΝΗΣ ΚΟΥΚΟΥΛΕΚΙΔΗΣ, ΚΟΥΤΣΟΥΡΙΔΗΣ
Γραμματεία: Σωτηριάδου, Αρβανιτίδης, Παπαδόπουλος Μ


Γ1΄ κατ. ΑΝΔΡΩΝ :
19:30 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ Μ.Γ.Σ.Σ. ~ ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΑΕΣ ΚΟΥΣΗΣ, KRKOBABIC
Γραμματεία: Μέρμιγκας, Κουκουτζέλης, Αστερνός

18:00 ΣΤΑΥΡΟΥ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑΣ ~ ΕΛΒΕΤΙΑ 2005 ΟΚΘ ΣΤΟΥΜΠΟΣ, ΔΙΒΟΛΗ ΕΛΕΝΗ
Γραμματεία: Ελευθεράκου, Ντεράκη, Ντούλια

19:20 ΦΟΙΝΙΚΑ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΣ ΚΑΛ. ~ Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ, ΣΙΑΜΑΝΤΟΥΡΑΣ
Γραμματεία: Μπενάκη Ν., Δήμας, Βουλώνη


Γ2΄ κατ. ΑΝΔΡΩΝ :
21:00 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ Π.Ο ~ ΜΕΤΕΩΡΙΤΕΣ ΑΜΠΣ ΚΟΥΣΗΣ, KRKOBABIC
Γραμματεία: Λεκίδης, Κούδας, Γρούτα

14:00 ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛ. ~ ΒΙΚΤΩΡ ΑΜΣ ΨΩΜΙΑΔΗΣ, ΛΑΣΠΑ
Γραμματεία: Σακελλαρίου, Καραμπουρνιώτη, Ακριτίδης

21:20 ΦΟΙΝΙΚΑ Π.Α.Ο.Δ. ~ ΚΑΝΑΡΗΣ Α.Π.Σ. ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ, ΣΙΑΜΑΝΤΟΥΡΑΣ
Γραμματεία: Μπεκάρη Α., Παπαθανασίου, Βουλώνη

21:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΑΡΙΩΝ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ ~ ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΤΑΓΑΡ. ΜΠΑΪΟΣ, ΣΠΥΡΙΑΔΗΣ
Γραμματεία: Σιουμάλα, Σαλιμπασόγλου, Ράμπαντι

18:00 ΠΕΡΑΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ ~ Ε.Α.Α.Θ. ΔΕΛΛΑΣ, ΨΑΡΡΑΣ
Γραμματεία: Ευθυμίου Γ., Ευθυμίου Α., Λιούτσιας

15:00 ΜΙΚΡΑΣ 1 ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α.Σ. ~ ΝΕΣΤΩΡ ΑΜΣ ΛΟΛΙ, ΔΙΒΟΛΗ ΕΛΠΙΔΑ
Γραμματεία: Κοκκινά, Τερζίδης, Κούλλιας


EΦΗΒΩΝ :
20:30 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ Α.Σ ~ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν.ΡΥΣ. ΚΑΤΣΙΑΝΗΣ, ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ
Γραμματεία: Ανανιάδης, Παπαδόπουλος Κ.


ΠΑΙΔΩΝ :
15:30 ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ ~ Β.Α.Ο. ΚΑΤΣΑΒΕΛΗΣ, ΜΗΤΣΙΜΠΟΝΑΣ
Γραμματεία: Ουσταμπασίδου, Ακριτίδης

21:00 ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ ~ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ. ΠΛΑΤΕΛΑ, ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ Β.
νέο Γραμματεία: Ντουβαλέτης, Ζηδιανάκης

18:00 ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ ΗΡΑΚΛΗΣ Γ.Σ. ~ ΠΑΟΚ ΑΣ ΣΙΤΑΡΙΔΗΣ, ΤΣΑΛΚΙΤΖΗΣ ΑΘ
Γραμματεία: Μπουρνάς, Τουκμενίδου

14:30 ΠΕΥΚΩΝ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑΣ ~ Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ ΛΑΜΠΡΕΛΛΗΣ, ΠΑΡΑΣΤΙΤΙΔΟΥ
Γραμματεία: Ταρπάγκου Α., Κολοκυθάς

13:30 ΜΙΚΡΑΣ 1 Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ ~ ΑΡΗΣ ΑΣ ΛΟΛΙ, ΘΕΟΛΟΓΗΣ
Γραμματεία: Βουδούρης, Κεχαγιά

15:30 ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ ~ ΧΑΝΘ ΚΑΣΑΠΙΔΗΣ, ΒΛΑΣΤΟΣ
Γραμματεία: Ιωαννίδης, Λεονταρά

20:00 ΙΩΝΙΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝ.ΑΣ ~ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ.
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ Κ., ΒΟΥΡΒΟΥΤΣΙΩΤΗΣ
Γραμματεία: Ηλιάσκος, Χρηστίδης

16:30 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ ~ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚ.
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΕΛΗΣ, ΜΠΑΖΑΚΑΣ
Γραμματεία: Καζαντζίδου, Κουκουβίνου

12:00 ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΟΚ ~ ΓΕΦΥΡΑΣ Κ.Σ. ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ, ΤΕΓΟΣ
Γραμματεία: Κόνιαλη, Κεχαγιάς

10:00 ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. ~ ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛ ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ, ΤΕΓΟΣ
Γραμματεία: Κόνιαλη, Μπάρμπας

12:00 ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΓΑΣ ~ ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΔΕΝ.
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΤΖΕΚΑΚΗΣ
Γραμματεία: Αλταντζίδου, Κούρφαλη

16:15 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΟΛΥΜΠΟΣ Α.Σ. ~ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ ΓΑΣ ΚΙΛΙΠΙΡΗΣ, ΜΑΓΗ
Γραμματεία: Σακάρογλου, Παραδείση

18:00 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ. ~ ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ ΚΙΛΙΠΙΡΗΣ, ΜΑΓΗ
Γραμματεία: Παραδείση, Σακάρογλου

17:30 11ο Δημ.ΕΥΟΣΜΟΥ ΕΥΟΣΜΟΣ-ΔΟΞΑΣ ~ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛΟΓΑΣ ΤΣΑΝΤΑΛΗ, ΜΙΜΗΚΟΣ
Γραμματεία: Στεφανίδου, Φωστηρίδου

16:00 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΕΛΠΙΔΑ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΣ. ~ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ Α.Σ. ΚΑΜΗΛΑΡΗΣ, ΤΖΙΑΜΠΑΖΗΣ
Γραμματεία: Ιακωβίδου, Πισκιούλης

19:00 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ. ~ Α.Ο.Ε.Α. ΚΑΜΗΛΑΡΗΣ, ΤΖΙΑΜΠΑΖΗΣ
Γραμματεία: Φωστηρίδου, Στεφανίδου

20:00 ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΠΣ ~ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ. ΤΣΑΝΤΑΛΗ, ΠΑΜΠΟΥΚΟΓΛΟΥ
Γραμματεία: Διμπιτούζης Α., Τσακαλάκης

18:30 ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ ~ ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ΑΣ ΧΑΤΖΙΔΟΥ, ΜΗΡΤΣΙΟΣ
Γραμματεία: Κράντα, Κατρακυλίδου

15:00 ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣ ~ ΕΚΠ. ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ ΜΙΜΗΚΟΠΟΥΛΟΣ, ΣΠΑΝΟΣ
Γραμματεία: Ταρπάγκου Φ., Σακαλής

14:15 ΛΑΓΚΑΔΑ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚ. ΜΑΣ ~ ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ ΚΑΣΟΛΗΣ, ΤΡΑΚΑΣ
Γραμματεία: Γούτη, Μισιρλόγλου

15:30 ΚΟΝΤΑΞΟΠΟΥΛΕΙΟ Δ.Α.Σ.Ω. ~ ICBS 2009 ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ, ΜΟΣΧΑΣ
Γραμματεία: Μπεκιάρης, Τσιουμλέκης

14:30 ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΣΑΑΚ ~ ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ ΠΕΤΡΟΓΙΑΝΝΑΚΗ, ΚΑΝΕΛΙΔΗΣ
Γραμματεία: Μούστος, Σταματογιάννης

12:00 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ. ~ ΜΕΝΤ ΓΡΗΓΟΡΑΣΚΟΣ, ΑΝΤΩΝΕΛΟΥ
Γραμματεία: Πασχαλίδου, Βασιλείου

15:30 ΠΥΛΑΙΑΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ ~ ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗΣ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΑΡΑΠΟΓΛΟΥ
Γραμματεία: Κιλαζίδου, Προεστού

18:00 ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ΚΑΝΑΡΗΣ Α.Π.Σ. ~ ΒΙΚΤΩΡ ΑΜΣ ΜΠΑΧΤΣΕΒΑΝΟΠΟΥΛΟΣ, ΑΖΑΣ
Γραμματεία: Μπέλλου, Τσιρακίδου

13:30 ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ ~ ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ. ΔΗΜΟΥ, ΤΟΠΑΛΙΔΗΣ
Γραμματεία: Κωστής, Κοέν

15:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ ΑΣ ~ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΕΛΗΣ, ΜΠΑΖΑΚΑΣ
Γραμματεία: Καζαντζίδου, Κουκουβίνου

14:00 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ ~ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ
ΜΠΑΧΤΣΕΒΑΝΟΠΟΥΛΟΣ, ΜΠΟΝΟΣ
Γραμματεία: Λαζόγλου, Χατζέλης

18:30 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ~ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ.
ΣΠΥΡΙΑΔΗΣ, ΚΟΜΝΗΝΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία: Σαλιμπασόγλου, Ράμπαντι

15:30 ΠΕΡΑΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ ~ ΒΕΡΓΙΝΑ ΨΑΡΡΑΣ, ΚΑΡΑΒΑΣ
Γραμματεία: Ευθυμίου Α., Λιούτσιας


ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ :
9:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΜΙΚΤΗ ΕΚΑΣΘ ~ Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ ΚΟΥΤΣΟΥΜΑΡΗΣ, ΤΟΤΣΙΚΑ
Γραμματεία: Γκανάλας, Σκαλιστής

11:00 ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ ΕΚΠ. ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ ~ ΑΡΗΣ ΑΣ ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ, ΜΟΣΧΑΣ
Γραμματεία: Καλογιαννίδης, Ζαφειριάδου Ν

17:00 ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. ~ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ. ΓΑΒΡΙΔΗΣ, ΤΡΑΚΑΣ
Γραμματεία: Γαλάνη Π., Βαρυτιμίδης


Αποτελέσματα και βαθμολογίες όλων των κατηγοριών - ομίλων στο GameCenter