menu
grbasket

greek basketball videos and live streamings
Menu Drawer Logo

Α2 Γυναικών 2ος ΟΜ 1η αγωνιστική Αποτελέσματα, βαθμολογία κι επόμενοι αγώνες




Α2 Γυναικών 2ος ΟΜ 1η αγωνιστική Αποτελέσματα
ΕΟ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΟΛΥΜΠΙΑ ΛΑΡΙΣΑΣ ΓΣ 49 55
ΑΟ ΣΕΡΡΩΝ  ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ ΑΣ  33 75
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν ΡΥΣΙΟΥ ΑΜΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΔΡΑΜΑΣ ΑΣ  48 56
ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΣΦΚ ΠΥΛΑΙΑ ΑΕ 37 47
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΜΓΣ ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 60 35
ΑΣΠΙΔΑ ΞΑΝΘΗΣ ΑΠΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΣ 48 62



ΑΟ Σερρών – Ολυμπιακός Β. 33-75

Διαιτητές: Αγραφιώτης Γρ., Τοκμακίδης
Δεκάλεπτα: 6-23, 19-45, 26-60, 33-75
ΑΟ ΣΕΡΡΩΝ(Δώδος): Τόγα 7(1), Τζιαμπάζη 11 (3), Μαραγκού 2, Λαδοπούλου Κ. 1, Νασιάκου 6, Βλάχμπεη 2, Μπακιρτζίδου Κ. 4, Αγγειοπλάστη, Χατζηπαύλου, Λαδοπούλου Ζ., Στεφανίδου.
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ (Καπουρνιώτης): Κυριατζίδου 13 (2), Ντελή 2, Παγκαλίδου 2, Ταντουρόφσκα 17 (3), Σουλτάνη 4, Νούλα 6, Αγαγιώτη 8 (1), Δημητριάδου 10 (1), Ζήτη 1, Αγκάνη 4, Διαμαντοπούλου 4, Κοτσιάφτη 4.

Πιερικός Αρχέλαος – ΑΕ Πυλαίας 37-47
Διαιτητές: Χατζηχαρίσης, Ιορδανίδης
Δεκάλεπτα: 7-8, 15-19, 29-35, 37-47
ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ: Δαβιτίδου 2, Ζουγκουρίδου 5, Φλώρου 4, Παπανικολάου, Μπαγκλαρίδου 4, Μαλεζά, Κωτούλα 12.
ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ (Λίτσου): Μητράγκα, Πετρίδου 3(1), Γρηγοριάδου, Κοκκίνου 8, Βατσιτσίδου 11(1), Ζιβώνη, Καρατζά 4, Νικολαϊδου 2, Γαλιτσιάνου 14(3), Τζήμου 6.

Σταυρούπολη – Ολύμπια Λ. 49-55
Διαιτητές: Κολοκυθάς, Γιαννούλης Στ.
Δεκάλεπτα: 17-15, 28-31, 32-40, 49-55
ΕΟ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ (Μπαξεβάνος): Μυγδαλιά 4, Σαμαρά 14(2), Αντωνιάδου, Πολύχρου 15(5), Τσαμπάκου 12, Κωστανάκη, Κανέλογλου 2, Πετρίδου 2, Τσανταλη, Πεχλιβανίδου.
ΟΛΥΜΠΙΑ ΛΑΡΙΣΑΣ (Λόφτι): Γιαλιατσάτου 13, Σουλιώτη 10(1), Κυριτσάκα 12(1), Λιάσκου, Σκαρλή, Μαγδαλιανίδου, Κουτσουνούρη 18(2), Καλλίδη 2.

Απόλλων Καλαμαριάς –ΠΑΣ Γιάννινα 60-35
Διαιτητές: Παπαθωμά, Γεωργούλης
Δεκάλεπτα: 10-12, 28-18, 47-27, 60-35
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ (Γκογκάκης-Καρακασίδου): Σταμπή 7, Ιγγλέζου 5(1), Παπαρέντη 4, Τσίτσου 8(2), Καλαντίδου 5, Ακσεχέρογλου 9, Σολωμού 5, Φλώρου 10, Καϊμακτσή 7.
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ(Σιαμέτης): Ντόκου 17(4), Γιοτίτσα Ε. 11(3), Βαλέκα, Μεντεσίδου 3(1), Κατσίδου, Ξανθοπούλου 4, Στεργιούλα, Σταματέλου, Γιοτίτσα Δ., Μπουκουβάλα.

Ασπίδα Ξάνθης – Ηρακλής 48-62
Δεκάλεπτα: 16-22, 25-34, 38-46, 48-62
Διαιτητές: Ζαχαριάδης-Λάλα
ΑΣΠΙΔΑ ΞΑΝΘΗΣ (Καρά Αχμέτ): Μεχμέτ-Ουστά 3(1), Καραλίδου Σ. 15(1), Κουτρουβέλη, Παπαδοπούλου 3, Παπαχρυσοβέργη 2, Καραλή 8, Καρακώστα 5, Σαρβάνη 2, Μαμαλίγκατζη 3, Καραλίδου Β. 7(2), Γκιργκιζά, Παπαϊωάννου.
ΗΡΑΚΛΗΣ (Συρόπουλος): Ελευθεριάδου 14(1), Τσουμπερλή 7, Κωτούλα 5(1), Γιαννούδη 12, Τσακίρη, Τσαμπούρη 6(2), Μαργαρίτη 2, Κομνηνού 5, Γεροστεργίου 4, Τζιότζιου 6, Ξανθινίδου.

Αναγέννηση Ν.Ρ. – Τιτάνες Δράμας 48-56
Δεκάλεπτα: 15-9, 26-24, 39-37, 48-56
Διαιτητές: Λαδάς-Γιαννούλης
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΝΕΟΥ ΡΥΣΙΟΥ (Μύρβαλη): Μαραγκού3(1), Κουλακιώτη, Καλομιτσίνη 10(2), Καζαντζή 3(1), Ταυροπούλου 2, Τζίκου 3, Μούρτου 8, Αγαθαγγελίδου, Ψαρρά 3, Παπαδάκη 14(1), Βασλαματζή 2, Αθανασιάδου.
ΤΙΤΑΝΕΣ ΔΡΑΜΑΣ (Καρατσομπάνης): Στάικου 1, Παράσχου, Καριώτη Κ., Σαμολαδά 14, Αρσένογλου, Φούντα 2, Γαϊτάνη Ε. 19(1), Γιαντσιώρη 18, Κυριακίδου 2.

Αποτελέσματα και βαθμολογίες όλων των κατηγοριών - ομίλων στο GameCenter