menu
grbasket

greek basketball videos and live streamings
Menu Drawer Logo

ΕΟΚ | Διαιτητές-Κομισάριοι Γ’ Εθνικής Ανδρών (21-26/10)


Η ανακοίνωση της ΕΟΚ :

Οι διαιτητές και κομισάριοι της Γ’ Εθνικής Ανδρών, είναι:

1ος Όμιλος

Κυριακή 23 Οκτωβρίου

ΔΑΚ Κορίνθου 17.00 Κόρινθος-Κεραυνός Αιγίου Αναστασίου-Φασόλης (Τρίγκα)

1ο Μάνδρας 17.00 Δάφνη Δαφνίου-Πορφύρας Καλογερόπουλος Φ.-Αργυρούδης (Ζώης)

Τέντας 17.00 Καλαμάτα-Αχαγιά 82 Σπυρόπουλος Σπ.-Σκαλτσής (Γιαλικάρης)

Γλαύκου 17.00 Γλαύκος-Έσπερος Π. Νάστος-Τσιμπούρης (Θεοδοσόπουλος)

Ακράτας 17.00 Ακράτα-Ίκαρος Καλλιθέας Μαντήλας-Σταθόπουλος (Κωστής)

Ερμιόνης 17.00 Ερμιόνη-Πεύκη Μαγκαφάς-Ρίζος (Ζάρκος)

Ν. Σμύρνης 17.00 Ίκαρος Ν. Σμύρνης-Ένωση Ιλίου Στρέμπας-Λύρας (Παπαδόπουλος Κ.)

Γ’ Εθνική (Εξ’ Αναβολής)

1ος Όμιλος

26/10 Ερμιόνης 17.00 Ερμιόνη-Έσπερος ΑΟΠΑ Χρηστίδης Ηλ.-Κάρδαρης

2ος Όμιλος

Παρασκευή 21 Οκτωβρίου

Κω 16.00 Ιπποκράτης Κω-Σαντορίνη Παυλόπουλος-Καλαϊτζάκης

Κυριακή 23 Οκτωβρίου

Στ. Βενέτης 17.00 Διαγόρας Δρ.-Λοκρός Χριστινάκης-Καρανικόλα(Ζερβούδης)

2ο Λ. Αμαρουσίου 14.30 Νίκη Αμαρουσίου-Πανναξιακός Κώτσου-Χατζημάρκος (Αλετρας)

Ν. Πεντέλης 17.00 Πεντέλη-ΟΦΗ Φάκαρος-Ντάνος (Παπαγιαννόπουλος)

Θήβας 17.00 17.00 Κάδμος-Άρης Νίκαιας Κρεσταινίτης-Κουτσοδήμος (Χριστοδούλου Γ.)

Πεύκης 17.15 Προμηθέας Χαλ.-Πόλις Καλλιθέας Αποστολίδης-Αντωνιάδης (Παπαδόπουλος Στ.)

3ος Όμιλος

Κυριακή 23 Οκτωβρίου

ΔΑΚ Κοζάνης 17.00 Ελίμεια-Απόλλων Καλ. Μελανίδης-Ντόγκας (Κηπουρίδης)

Παλαμά 17.00 Τιτάνες-Αριστοτέλης Φλ. Παζόλης-Χατζηχαρίσης (Κουσαϊτης)

ΕΑΝΚ Ιωαννίνων 17.00 Ιωάννινα-Φάρσαλα Τσοκόλης-Παπαθανασίου (Τζιμογιάννης)

Αιγινίου 17.00 Αιγινιακός-Βίκος Ζαγοροχώρια Τσούλης-Γρέκος (Παπαπέτρου)

ΔΑΚ Γρεβενών 17.00 Πρωτέας Γρ.-Εύαθλος Παπαδόπουλος Χαρ.-Σελεβός (Βόντζας)

Πρέβεζας 17.00 Νικόπολη Πρ.-Διόσκουροι Κοζ. Λογοθέτης-Καμήτσος (Κανελλόπουλος)

ΔΑΚ Μελίκης 17.00 Μελίκη-Ευκαρπία Εκίζογλου-Γιαννούλης Αναστ. (Μελανίδης)

Γ’ Εθνική (Εξ’ Αναβολής)

1ος Βορρά

26/10 17.30 ΕΑΝΚ Ιωαννίνων-Βίκος Ζαγοροχώρια-ΑΓΣ Ιωαννίνων Κατωτικίδης-Παπανικολάου (Μπαταούλα)


4ος Όμιλος

Κυριακή 23 Οκτωβρίου

Ν. Σκοπού 18.00 Ορφέας-Μακεδονικός Ρούκας-Ζαχαριάδης (Γιαβρής)

Ν. Μουδανιών 18.00 Ν. Μουδανιά-Αστέρας Καβάλας Λουλουδιάδης-Τζιοπάνος Γ. (Λαδένης)

ΔΑΚ Περαίας 18.00 Ακτή Ζέφυρος 02-ΓΑΣ Κομοτηνή Κέτουλας-Δολγύρας (Κασαπίδης)

ΔΑΚ Κομοτηνής 18.00 ΜΓΣ Κομοτηνής-Νεάπολη Καλογερόπουλος-Χατζημπαλίδης (Γκουρτζελίδης)

ΔΑΚ Ποταμουδιών 18.00 Αγ. Βαρβάρα- Παναθλητικός Σαρακενίδης-Χρυσάφης (Λιρίδης)

ΔΑΚ Χαλκηδόνας 18.00 Χαλκηδόνα-Ίκαροι Σερρών Κατωτικίδης-Παπανικολάου (Παραλικίδης)

Διαβατών 18.00 Ιωνικός Ιων.-Μαντουλίδης Πετανίδου-Εμμανουήλ (Λαδόπουλος)