menu
grbasket

greek basketball videos and live streamings
Menu Drawer Logo

Γ 3ος ΟΜ ΑΝΔΡΩΝ | 1η αγωνιστική. Αποτελέσματα, βαθμολογία κι επόμενοι αγώνες




Γ 3ος ΟΜ ΑΝΔΡΩΝ | 1η αγωνιστική. Αποτελέσματα


ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ ΑΣ 101 95
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΒΑΛΑΣ ΟΡΦΕΑΣ Ν ΣΚΟΠΟΥ ΣΕΡΡΩΝ 74 75
ΚΟΜΟΤΗΝΗ ΓΑΣ ΝΕΑ ΜΟΥΔΑΝΙΑ ΠΟ 60 58
ΝΕΑΠΟΛΗ ΣΑΠΚ ΖΕΦΥΡΟΣ 02 ΑΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΚΤΗΣ 63 68
ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥΚΕΩΝ ΚΟΜΟΤΗΝΗ ΜΓΣ ΑΕ 68 47
ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ ΑΟΚ ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ ΚΑΒΑΛΑΣ ΜΠΑΣ 82 40
ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ ΜΑΣ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑ ΓΑΣ 57 63


Διόσκουροι Κοζάνης - Πρωτέας Γρεβενών 79-75
Δεκάλεπτα: 26-17, 44-38, 61-56, 79-75
Διαιτητές: Φούτζηλας, Εμμανουήλ
Διόσκουροι Κοζάνης (Χωλόπουλος): Γκοβεδάρος 2, Σισμάνης 2, Σκορδάρης, Ντόβας 26 (5), Κουτζιομήτρος 9 (2), Μαυρίδης 23 (2), Ζολώτας, Γκλιάμας 2, Καρανώτας Τ. 3 (1), Καρανώτας Σ. 9.
Πρωτέας Γρεβενών (Χασιώτης): Μπαρτζώκας, Ζήμπρας, Κλωνάρας Α. 5 (1), Μιχαϊλίδης 2, Ρίγκος 5, Κολοβός, Κλωνάρας Ν. 15 (1), Κιούρκας 14 (2), Μπόζιαρης 7 (1), Τζήμου 25 (4), Χατζόπουλος 2.

Απόλλων Καλαμαριάς - ΓΑΣ Μελίκης 75-69
Δεκάλεπτα: 25-20, 41-34, 57-48, 75-69
Διαιτητές: Τσουμαχίδης, Παζόλης
Απόλλων Καλαμαριάς (Γεωργιάδης-Γιαννικόπουλος): Χατζής, Αποστόλου 17 (2), Γαϊτανίδης, Τουλούγκας 11 (2), Χατζημηχαηλίδης 10 (3), Αναστασίου 9, Μωυσίδης 2, Ρέμπελος, Καλαμπόκης, Στυλιανίδης 8 (1), Δοξάκης 7 (1), Χατζίδης 15.
ΓΑΣ Μελίκης (Ασλανίδης): Λιόλιος 7, Μαυρίδης 8(1), Δημητριάδης 2, Παπαδόπουλος, Γιαννόπουλος, Σαπκαρης Κουτζαμπασόπουλος, Κοτσάμπασης 15 (4), Κυριακού , Παραπούρας 24 (3), Σαζακλίδης 11, Ρογγότης 2.

ΓΣ Φαρσάλων - Τιτάνες Παλαμά 73-69
Δεκάλεπτα: 12-14, 33-32, 51-51, 73-69
Διαιτητές: Κέτουλας, Δολγύρας
ΓΣ Φαρσάλων (Αλεξίου): Λεπενιώτης, Φούντας 15, Ψύρρας 10, Αναγνωστόπουλος Γ. 26, Παπακώστας 14, Ίλτσογλου 4, Ντόνας, Ντίνος 2, Αναγνωστόπουλος Χρ. 2, Μακρής, Μάρκος, Τσιλούλης.
Τιτάνες Παλαμά (Φόρος): Αντωνίου 6 (1), Χατζής 1, Γεωργτζάς 12 (2), Πανάρας 20 (3), Δερμιτζάκης 3, Αποστολάκης 7, Μούμογλου 11, Αργύρης 5 (1), Φαλιάτζης 3 (1), Παπαιωάννου 1.

Εύαθλος Πολυκάστρου - Αιγινιακός 73-52
Δεκάλεπτα: 19-23, 35-36, 58-43 73-52
Διαιτητές: Παπαδόπουλος Χ., Καρκαλέτσης
Εύαθλος Πολυκάστρου (Παπαδόπουλος): Παπαδόπουλος Σ. 6 (1), Ημερίδης 31 (1), Βαρβούτας, Ζεμπεκίδης 2, Κηρύκος, Χατζόπουλος 10 (2), Βλέτσης 4, Γιαμπατζίδης, Τσελέκης 8, Σιδηρόπουλος 6, Βακερλής 6, Κούτουλας.
Αιγινιακός (Λοτζανιώτης): Κατσιάνος 8 (2), Μωυσίδης 3 (1), Παρίσης, Παουλεάνου 9, Αργυρόπουλος, Κιρκιτζώτης, Πεχλιβάνος, Καρκάρας 2, Παππάς 13, Κοντόπουλος, Αναστασιάδης 12, Κιουτσούκας 5.

ΠΣ Ευκαρπίας - Νικόπολη Πρέβεζας 65-68
Δεκάλεπτα: 24-15, 36-31, 52-58, 65-68
Διαιτητές: Μελανίδης, Ντόκας
ΠΣ Ευκαρπίας (Γκένογλου): Ψευτογκάς 4, Παλιογιάννης, Κολότσιος 13 (1), Θεοδωρόπουλος, Μπαρούτας, Μπάρκος, Γαϊτάνης 7 (1), Χολέβας 21 (1), Βενετίδης 2, Απιδόπουλος 7 (1), Ουλουσίδης 6, Γκαβέζος 5 (1).
Νικόπολη Πρέβεζας (Παπύρης) : Κωνής, Αργυρός, Βαβέτσης, Τσιτσώνης 12 (4), Παπαδημητρίου, Πολίτης 5, Παπαμιχαήλ, Βαγενάς 11 (1), Νίκας 4, Μακρόπουλος 16 (2), Αγραπιδάκης, Μπάλλας 20.

Αριστοτέλης Φλώρινας - ΓΣ Ελίμειας 62-76
Δεκάλεπτα: 19-23, 30-40, 44-56, 62-76
Διαιτητές: Παπαθανασίου, Τσανακτσίδης
Αριστοτέλης Φλώρινας (Μαυρουδίου): Τούζος 3 (1), Μαυρουδίου 8 (2), Κέκελης 3 (1), Τέρπος 16 (1), Μήλιος, Σκαρλάτος 12 (2), Βίτκας 3 (1), Μίχος 8, Καραβατάκης, Βασιλείου, Γυμνόπουλος 9.
ΓΣ Ελίμειας (Καραγιαννίδης): Πουρνάρας, Μαδίκας, Μαλούτας 8 (1), Δημόπουλος, Βλάχος 12 (2), Τσαμπούρης 2, Πάπιστας, Κατσέλας 10 (2), Τσιαούσης 2, Μαλλιούρας 13, Μακρής (7 (1), Νικολάου 18.