menu
grbasket

greek basketball videos and live streamings
Menu Drawer Logo

Τα αποτελέσματα στο Κύπελλο Γυναικών 3ης Αγων., Α’ Φάση και τα ζευγάρια της επόμενης φάσης



ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΑΟ (Γ) - ΓΣ ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 45-38
Δεκάλεπτα 8-4, 21-17, 35-25, 45-38
Διαιτητές: Αργυρούδης-Λαζόγκα
ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ (Λειβάδης-Καραπακλάς): Λόξα 3, Βράκα 3, Καρακασίδου, Χατζηλεοντή 5, Γκριτζά 15(1), Γιαννακοπούλου, Κεχαγιά 11(1), Κοντραφούρη, Ακρίβου 3, Αλεξανδρίδου, Πετράκη 5.
ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ (Ρουμπελάκης-Παναγιωτόπουλος): Γιγουρτάκη 5, Στεφάτου 5(1), Στεφάνου, Ευμορφοπούλου 10(2), Παναγιωτοπούλου, Ρουμπελάκη 12(1), Ζαχαράκη, Ζότοβα 4, Λίτσι 2, Σκορδά.


 ΜΕΛΙΣΣΙΑ ΚΑΟ 56 - 62 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΑΟ  
Δεκάλεπτα: 7-18, 29-37, 42-46, 53-53(κ.α.), 56-62
Διαιτητές: Ορφανός-Γαρίνη
ΜΕΛΙΣΣΙΑ ( Μάλαμα-Οικονόμου): Καραβέλη 6, Τζουγκράκη 11 (2), Δούρου, Κοιλιαρίδη 14(1), Παπαδρόσου 1, Ζακυνθινού 6, Χριστακοπούλου 16 (5), Καπερώνη 2, Νικολέτου, Καλημέρη.
ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ (Τσαραπατσάνης-Παπαναστασίου): Ξεπαπαδέα 7 (1), Δεγαϊτη 9 (1), Καλάγια 8, Ζαχαράκη 10, Μούλτση 5 (1), Σπαθάρη 8 (2), Χελιώτη 13(1), Καρανάσιου 3(1).


 ΠΥΛΑΙΑ ΑΕ 44 - 33 ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΜΓΣ (Γ)
Διαιτητές: Αγραφιώτης Ι., Λουλουδιάδης
Δεκάλεπτα: 14-8, 25-14, 33-22, 44-33
ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ (Λίτσου-Γιάνναρος): Μητράγκα, Πετρίδου 18(4), Γρηγοριάδου, Κοκκίνου, Βατσιτσίδου 2, Ζιβώνη 3, Καρατζά 4, Γαλιτσιάνου 7(1), Τζήμου 10, Πλουμπή.
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ (Γκογκάκης-Καρακασίδου): Σταμπή 10, Ιγγλέζου, Παπαρέντη 4, Τσίτσου, Παλλάνη, Καλαντίδου 9, Ακσεχέρογλου 5, Σολωμού 2, Γαϊτανίδου, Φλώρου, Καϊμακτσή 3.

 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ ΑΣ (Γ) 58 - 74 ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΣ (Γ)
Διαιτητές: Καρακώστας, Παζόλης
Δεκάλεπτα: 16-16, 33-34, 50-57, 58-74
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ (Καπουρνιώτης): Κυριατζίδου 15(3), Σαρακατσάνη, Παγκαλίδου 3, Ταντούροφσκα 8, Αγαγιώτη 4, Σουλτάνη 8, Νούλα, Δημητριάδου 2, Ζήτη 4(1), Αγκάνη 4, Διαμαντοπούλου 1, Κοτσιάφτη 9.
ΗΡΑΚΛΗΣ (Συρόπουλος): Ξανθινίδου 2, Ελευθεριάδου 6, Κωτούλα 13(1), Γιαννούδη 9, Τσαμπούρη 20(6), Μαργαρίτη 11, Γεροστεργίου 7, Τζιότζιου 2, Λογδανίδου 4.


Β ΦΑΣΗ  ΚΥΠΕΛΛΟ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΕΛΛΑΔΑΣ
09/10/16 ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΑΣ - ΠΑΟΚ ΚΥΑΝΑ
09/10/16 ΝΙΚΗ ΛΕΥΚΑΔΑΣ ΑΣ - ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΑΟ
09/10/16 ΔΑΚ ΠΥΛΑΙΑΣ ΠΥΛΑΙΑ ΑΕ - ΔΑΦΝΗ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΟ
09/10/16 ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΣ - ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥΚΕΩΝ
09/10/16 ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΣ (Γ) - ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΑΕΟ
09/10/16 ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΑΟ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ (Γ)
09/10/16 ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΑΟ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ (Γ)
09/10/16 ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΟ (Γ) - ΚΡΟΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΓΣ

Αποτελέσματα και βαθμολογίες όλων των κατηγοριών - ομίλων στο GameCenter