B 1ος ΟΜ ΑΝΔΡΩΝ | 2η αγωνιστική. Αποτελέσματα, βαθμολογία κι επόμενοι αγώνες




B 1ος ΟΜ ΑΝΔΡΩΝ | 2η αγωνιστική. Αποτελέσματα

ΠΑΠΑΓΟΥ ΑΣ ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΑ ΖΩΓΡΑΦΟΥ 79 75
ΤΡΙΤΩΝ ΑΟ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΓΣ 73 67
ΚΟΡΩΠΙ ΓΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΑΕΟ 72 61
ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ AO ΑΠΟΛΛΩΝ Ν ΣΜΥΡΝΗΣ ΓΣ 87 68
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ ΓΣ ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΑΣ 63 56
ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ (ΑΝΑΒΟΛΗ)
ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑ ΑΕΝ 82 65
ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ ΑΟ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ 85 89

Αναλυτικά



Παπάγου - Ζωγράφου 79-75
Διαιτητές: Παπαθανασίου, Μαραμής
Δεκάλεπτα: 20-13, 44-34, 58-57, 79-75
Παπάγου (Σορώτος): Γκάτζο, Σιμόπουλος, Αποστολίδης 9 (1), Δέδες 13 (1), Ζώρζος 3, Αρσένης 10 (2), Φακοπουλίδης 24 (2), Χαϊκαλής 6 (2), Κακιούζης 14.
Φιλαθλητικός (Ζήβας): Παπαδημητρίου 2, Γκόντγουϊν 5 (1), Γκαβασιάδης 9, Γεωργοπαπαδάκος 27 (5), Καπετζόγλου 3, Βαρνάβας 6, Ξύδης 5 (1), Καστανιώτης 11 (1), Γεωργιάδης 7 (1), Νάκης.

Ιωνικός Ν. - Απόλλων Σμ. 87-68
Διαιτητές: Τσαχάρης, Τσολάκος
Δεκάλεπτα: 26-18, 25-22, 17-16, 17-12.
Ιωνικός Ν. (Ταυρόπουλος): Παπαγεωργίου, Παναγιωταράς 7, Καπινιάρης 7 (1), Παλαιοχωρίτης 8 (2), Βουγιούκας 8, Πετρόπουλος 19 (2), Κοντραφούρης, Περδικάρης 21 (1), Πάντσιος 11 (1), Βασιλόπουλος, Περσίδης 6, Καλογερίας.
Απόλλων Σμ. (Χατζής): Κοντούδης 6 (2), Μπάρδας 18 (4), Σπυρόπουλος 5 (1), Μπασδέκης 3, Κουτσούμπας 3 (1), Αρναουτάκης 12, Κυπριτζόγλου 2, Χανιάς 2, Παμπουλίδης 15, Νιώτης, Σιώμος 2, Παπουτσής.

Εργοτέλης - Πανερυθραϊκός 63-56
Διαιτητές: Κυριακόπουλος, Νάστος
Δεκάλεπτα: 18-10, 35-18, 46-43, 63-56
Εργοτέλης (Μακράκης): Γεωργούτσος 11(1), Καρακωνσταντάκης 10, Βερτούδος 5, Σταμάτης 4(1), Χουχούμης 18(2), Χασάπης, Δόσπρας 2, Σαρρής 2, Καραλής 11(2), Σταράκης, Μανιαδής, Μαρκογιαννάκης.
Πανερυθραϊκός (Χουχουλής): Δέλιος 4, Πρισκομάτης, Καλλιανιώτης 8(1), Πρίτσος, Σοφρωνάς, Κούσουλας, Γιαουρτόγλου 20(6), Τσικόπουλος, Υφαντής 6, Αντωνίου, Τοπάλης 10(2), Γιανναλέτσος 8.

Τρίτωνας - Κρόνος Αγ.Δημ. 73-67
Διαιτητές: Χρηστίδης - Καλογερόπουλος
Δεκάλεπτα: 17-15, 33-31, 47-41, 73-67
Τρίτωνας (Μιχελάκος): Κούτουλας 3 (1), Πετρόπουλος 3, Καλατζής, Κουκούνιας 8, Ντιμπ 26 (6), Θυμνιός 13, Ασπρομύλος, Γεωργίου 4 (1), Γκαβανόπουλος 10 (1), Ανδρεόπουλος 6, Βερτούδος.
Κρόνος Αγ.Δημ. (Χατζηπανηγύρης): Μπάλλας, Ηλιόπουλος, Δανάς 12 (1), Ξιούρας, Άρχος 5, Ζούκας 12 (2), Κόης 3, Φρουσκλιάς 13 (3), Μπέλη 4, Γιαννόπουλος 14 (3), Γκαϊτάσοφ 4, Ματαλιωτάκης.

Περιστέρι - ΑΕΝ Κηφισσιά 82-65
Διαιτητές: Παπαφωτίου-Στρέμπας
Δεκάλεπτα: 6-12, 39-30, 55-45, 82-65
Περιστέρι (Καραγιάνης): Παππάς 11, Ντακούλιας 2, Γοργόνης, Μαγκουνής 15(1), Πολυτάρχου 9(2), Παπαντωνάκος 3(1), Μάντζαρης, Λυκογιάννης 6, Κατιάκος 26(1), Καπώνης 4, Τασόπουλος 6, Δομπρογιάννης.
ΑΕΝΚ (Λιόγας): Καμαριανός, Μοσχοβίτης 14(1), Κεφαλάς, Μαρίνος 4(1), Καράμπελας 1, Παπανικολάου 6, Χατζηνικόλας 3(1), Καραβανάς 12, Οικονομόπουλος 9(2), Δρακάκης 3, Ψαρόπουλος 13(1).

Μανδραϊκός - Πανελευσινιακός 85-89
Διαιτητές: Αποστολίδης-Γιακείμη
Δεκάλεπτα: 20-26, 42-51, 64-74, 85-89
Μανδραϊκός (Μπεκές): Τζιβελέκας 7 (1), Κοτσόπουλος 2, Παπανικολάου Δ., Λυτόπουλος 2, Κούρτης 10, Ζαφείρης 7 (1), Παπαπέτρος 3 (1), Γεωργοπαπαδάκος 15 (2), Μουστόπουλος 16, Βαφιάς, Ψυλέας 23.
Πανελευσινιακός (Τσαουσίδης): Αβραμίδης 26, Μιχαλούτσος, Ντορμπάρης, Τσάντες 3 (1), Πέτρουλας 2, Μούκας 4, Μουμπάρακ 17 (4), Ζούμπος 11 (3), Δούκας 3 (1), Ρεκουνιώτης 6, Μαντζιώρης 17 (1).

Κορωπί - Πρωτέας Β. 72-61
Διαιτητές: Μπούκας-Μαγκουνής
Δεκάλεπτα: 11-13, 32-23, 55-42, 72-61
Κορωπί (Κατσούνης): Δήμας 11, Αγόρης 7 (1), Θεοδωράκος, Καραμπούλας, Καραδολάμης 9 (1), Κερασοβίτης 10 (2), Αμπαράς 11 (3), Αγγελόπουλος 2, Ντάλλης 12 (2), Σταθόπουλος, Μαύρος 10
Πρωτέας Βούλας (Μανουσέλης): Αντωνόπουλος, Σκουλούδης 9, Μόρφης 4, Εμμανουηλίδης 8 (1), Αθηνιώτης 2, Πλούμης 5 (1), Βαρδαβάς 4, Παραγυιός 14 (1), Αυγενικός 11, Ορλάντο 4