menu
grbasket

greek basketball videos and live streamings
Menu Drawer Logo

B 2ος ΟΜ ΑΝΔΡΩΝ | 1η αγωνιστική. Αποτελέσματα, βαθμολογία κι επόμενοι αγώνες




B 2ος ΟΜ ΑΝΔΡΩΝ | 1η αγωνιστική. Αποτελέσματα

ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΣΦΚ ΚΑΡΔΙΤΣΑ ΑΣ 64 59
ΚΑΣΤΟΡΙΑ ΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ ΑΠΣ 78 66
ΕΡΜΗΣ ΑΓΙΑΣ ΓΣ ΣΤΡΑΤΩΝΙ ΣΑ 87 67
ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ ΜΕΣ ΓΣ ΑΣΠΙΔΑ ΞΑΝΘΗΣ ΑΠΣ 71 69
ΧΑΝΘ ΑΓΡΙΝΙΟ ΑΟ 89 83
ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΣΑΑΚ ΠΟΛΥΓΥΡΟΣ ΑΟ 62 67
ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ ΜΑΣ ΠΕΥΚΟΧΩΡΙ ΕΥΡΩΠΗ ΑΣ 82 55
ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΠΣ ΓΕΦΥΡΑ ΚΣ 51 63


ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ ΜΕΣ ΓΣ ΑΣΠΙΔΑ ΞΑΝΘΗΣ ΑΠΣ 71 69
Διαιτητές: Καρακάσης-Καρπάνος (Πίγκας)
Δεκάλεπτα: 16-14, 35-32, 54-47 71-69
Χαρίλαος Τρικούπης (Ζωντός): Ιωάννου 3, Βουρνάς 3, Παπαδιονυσίου 14 (3), Τοπουζίδης 9 (2), Μουράτογλου 4, Σταυρόπουλος 2, Παπαρέγκας 17 (1), Γεωργιάδης 9 (1), Μουρίκης 3, Ψάλτου 7
Ασπίς Ξάνθης (Ιωαννίδης): Παπαδάκης 4, Γρούδος, Τσιώγκας 3 (1), Καραμπίνης, Τσιαβές 10 (2), Κουτσογιάννης 10, Ασημάκης 4, Παπαθανασίου 1, Μανδαλάκης 25 (3), Πετς 12 (2)

Πιερικός Αρχέλαος-Καρδίτσα 64-59
Διαιτητές:Φούτζηλας-Γαζέτας (Σαμάλης)
Δεκάλεπτα: 13-16, 29-32, 42-47, 64-59
Πιερικός Αρχέλαος (Χατζηιωάννου): Πολυχρόνης,Ταβαντζής, Γκοντόπουλος 13 (4), Καλτσουνάς, Γκογκίδης 11 (2), Καραγκιολίδης 17 (1), Χανέλλι, Τοπούζης 13, Κωνσταντινίδης 4, Τσιρογιάννης 6, Τσιλιγγαρίδης,Παπαμιχαήλ
ΑΣ Καρδίτσας (Ρουμελιώτης): Σκόρδας, Δογράνης, Κουρέπης, Λάκκας 1, Μαυρογιάννης 4,Παππάς Κ. 2, Πανταζής 14 (2), Καμαριώτης, Παπαδόπουλος 10, Τριχόπουλος 7 (2), Θέος 8, Παππάς Γρ. 12 (2)

Καστοριά-Φίλιππος Β. 78-66
Διαιτητές:Κοϊμτζόγλου-Θεοδώρου (Βόντζας)
Δεκάλεπτα: 18-15, 44-29, 61-46, 78-66
Καστοριά (Σούλιος):Κυριακόπουλος 10 (1), Χονδρογιάννης, Ματενίδης 6 (1), Μπέγος 3 (1), Ελευθεριάδης 4, Χότζα, Τερτενίδης 2, Τασιούδης 9, Τεπετίδης 8, Αντωνιάδης 15 (1), Μπένας 9, Τσότσος 12
Φίλιππος (Γκίμας):Πάρος 6 (2), Τσιμίδης, Βάλλιος 1, Παπαδόπουλος Ν. 6, Γεωργιάδης 7, Κοθράς 15 (2), Σιόλογκας 23 (1), Θεοδωρίδης 3, Σταυριανίδης 3 (1), Μόρας, Παπαδόπουλος Χ.

Ερμής Αγιάς-Στρατώνι 87-67
Διαιτητές:Κατωτικίδης-Παπανικολάου (Βαρνάς)
Δεκάλεπτα: 23-12, 41-34, 68-51, 87-67
Ερμής Αγιάς (Γιασσάρης): Βαβάτσικος 16 (1), Τσαμπαλής 11 (3), Τριανταφύλλου 6 (2), Αγαπίου, Νταλός, Μηλιώνης 3 (1), Χαλκιάς 10 (3), Κόμματος 12 (2), Περρωτής 22, Γούλας 7 (1), Φαρμάκης Β., Φαρμάκης Θ.
Στρατώνι (Χατζούλης):Κελεσίδης 16 (1), Πολιτόπουλος 13 (3), Συμεών, Δελίδης 3 (1), Σαμαράς 3, Ζυγούρας, Γρηγοριάδης 4, Θωμαΐδης 6, Σουτζόπουλος 10, Φλιάτης Ι. 1, Φλιάτης Γ., Δασκαλόπουλος 11


ΧΑΝΘ-Αγρίνιο 89-83 (παρ)
Διαιτητές: Τσουμαχίδης-Ζαχαρής (Σακελαρίου)
Δεκάλεπτα: 16-20, 31-46, 54-61, 89-83
ΧΑΝΘ (Νικολαΐδης): Ιορδάνογλου 4, Αμπατζάς 19 (3), Βλάχος 13 (3), Σταματέλος 2, Ελευθεριάδης, Ζιάκας 13 (3), Ερμίδης 13, Γεωργάκης, Παπαχρήστου 3 (1), Μελίδης 5 (1), Λευκαδίτης 17
Α.Ο.Αγρινίου (Μυριούνης): Τασόπουλος 13(1), Μπερερής 11(1), Πατσατζόπουλος 2, Τάσσος 12, Μπαρούχας 4, Γκρέκας 2, Μήτσου 11(1), Γκόβας 17(2), Μακρής 11, Σταμούλης, Πουρνάρας.

Ανατόλια-Πολύγυρος 62-67
Διαιτητές:Ταρενίδης Κ-Μελανίδης (Λαδένης)
Δεκάλεπτα: 17-22, 34-35, 52-48, 62-67
Ανατόλια (Γκαϊιτατζής): Μπίλιος, Πρωτούλης 11, Βρεττάς, Σιώπης 6, Γαλανίδης 8, Τριανταφυλλίδης 4, Συμεωνίδης 20, Αζίζης, Σταματογιάννης 6, Τζουβάρας 6, Βεργίνης 1, Γραβάνης
Πολύγυρος (Πέγιας): Πιπιλιάρης 19 (1), Ζαγορίτης 2, Πετρίδης 9(1), Παπασαραφιανός, Αράπης 6, Βούλγαρης 2, Χρηστίδης, Ακριτίδης, Νουκάρης 7(1), Νησιώτης 14 (2), Νίκιτς 8(2)

Ερμής Λαγκαδά-Ευρώπη Πευκοχωρίου 82-55
Διαιτητές: Ελευθεριάδης-Παπαγεωργίου (Φωτιάδης)
Δεκάλεπτα: 30-22, 51-37, 72-44, 82-55.
Ερμής Λ. (Αγγέλης): Καϊκλής 5, Μίνου, Μέλλιος 3 (1), Ακεψιμαΐδης 16 (2), Μάρουσιτς 22 (3), Νώτης 9 (1), Παρίτσης 8 (2), Πλκούδης 4, Ράπι, Ελευθεριάδης 3, Σπουργίτης 2, Καντάρκος 10
Ευρώπη Π. (Καραμανλής): Αμπατζίδης 4, Μητσάκης 5, Λεμονάκης 2, Μουρατίδης 18 (3), Μαυρίδης 6, Γαρέζος 7, Καραϊσκάκης, Κιγμέτοχλου, Σταύρου 13, Βαϊντερλής

Αίας Ευόσμου-Γέφυρα 51-63
Διαιτητές:Τσιρτσιμάλης-Δαμίγος (Αστρεινίδης)
Δεκάλεπτα: 18-18, 26-28-10, 38-40, 51-63
Αίας Ευόσμου (Πεχλιβάνης): Αμουτζιας 7, Τσιμπής 10(2), Τέντσος, Καδής, , Δεληγιάννης , Τσιακλαγκάνος 5(1), Σπύρος 4, Καραμανώλης 7(1), Δεμερτζής 3, Σικαλίδης 6(1), Σεκαδακης, Κοκούρας 9
ΚΣ Γέφυρας (Τουλουμης): Κρομύδας 6, Δανάκης 10(1), Βάσκος 7(1), Κολοκοτρώνης, Δέτσικας, Καζαμίας, Μυλωνίδης 12(2), Βογιατζής, Ταραμάς 10(2), Ιατρίδης, Μπίσκας 14(2), Καρούζος 4.