menu
grbasket

greek basketball videos and live streamings
Menu Drawer Logo

B 2ος ΟΜ ΑΝΔΡΩΝ | 3η αγωνιστική. Αποτελέσματα, βαθμολογία κι επόμενοι αγώνες







B 2ος ΟΜ ΑΝΔΡΩΝ | 3η αγωνιστική. Αποτελέσματα


ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΣΦΚ ΣΤΡΑΤΩΝΙ ΣΑ 51-58
ΚΑΣΤΟΡΙΑ ΑΣ ΑΣΠΙΔΑ ΞΑΝΘΗΣ ΑΠΣ 85 71
ΕΡΜΗΣ ΑΓΙΑΣ ΓΣ ΑΓΡΙΝΙΟ ΑΟ 75 79
ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ ΜΕΣ ΓΣ ΠΟΛΥΓΥΡΟΣ ΑΟ 69 63
ΧΑΝΘ ΠΕΥΚΟΧΩΡΙ ΕΥΡΩΠΗ ΑΣ 65 70
ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΣΑΑΚ ΓΕΦΥΡΑ ΚΣ 73 68
ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ ΜΑΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΠΣ 71 61
ΚΑΡΔΙΤΣΑ ΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ ΑΠΣ 70 59


Καστοριά-Ασπίδα Ξάνθης 85-71
Διαιτητές:Ξέρας-Καρακώστας (Κηπουρίδης)
Δεκάλεπτα: 22-14, 46-31, 70-49, 85-71
Καστοριά (Σούλιος): Κυριακόπουλος 12(1), Χονδρογιάννης, Ματενίδης 11(2), Απιδόπουλος 10, Ελευθεριάδης 9(1), Μπέγας 3(1), Τερσενίδης 8(2), Τασιούδης 2, Μπένας 16, Αντωνιάδης 2, Τσότσος, Τεπετίδης 12 (2)
Ασπίς Ξάνθης (Ρουμελιώτης): Μασμανίδης 1, Παπαδάκης 9(1), Τρούδος 6, Τσιόγκας 5(1), Στεφανίδης 7(1), Καραμπίνης 4, Τσιαβές 15(2), Κουτσογιάννης 8, Ασημάκης 7, Παπαθανασίου 2, Μανδαλάκης 5(1), Πετς 2

Ερμής Αγιάς-Αγρίνιο 75-79
Διαιτητές:Παπαδόπουλος Θ.-Παπαγεωργίου (Μπεκιάρης)
Δεκάλεπτα: 24-17, 46-42, 62-58, 75-79
Ερμής Αγιάς (Γιάσαρης): Αγαπίου, Τσιαμπαλής, Φαρμάκης Β., Μηλιώνης, Ντάλος 4, Χαλκιάς 5(1), Κόμματος 15(2), Περρωτής 10, Τριανταφύλλου 17(3), Βαβάτσικος 24(1), Φαρμάκης Α., Γούλας
Αγρίνιο (Μυριούνης): Τασόπουλος, Μπερερής 6, Πατσαντζόπουλος, Τάσσος 16, Πουρνάρας, Σταμούλης, Γκρέκας 13(2), Μήτσου 12(2), Γκόβας 22(3), Μακρής 10, Κουσιάντζας

Χαρίλαος Τρικούπης-Πολύγυρος 69-63
Διαιτητές: Κοτσιμπός-Κωνσταντινίδου (Ρόζης)
Δεκαλέπτα:16-14, 38-27, 47-43, 69-63
Χαρίλαος Τρικούπης (Ζωντός): Ιωάννου 4(1),Βουρνάς,Παπαδιονυσίου 16(1),Τοπουζίδης 3(1),Μουράτογλου 16(1),Σταυρόπουλος 8,Παπαρέγκας 8,Γεωργιάδης 4,Μουρίκης 4,Ψάλτου 6
Πολύγυρος (Παπαδόπουλος - Πέγιας):Πιπιλιάρης 19(1),Πετρίδης 4,Παπασαραφιανός 6(2),Αράπης 5(1),Βούλγαρης,Νησιώτης 12,Νούκαρης 13(3),Ακριτίδης 2,Μίκιτς 2.

ΧΑΝΘ-Ευρώπη Πευκοχωρίου 65-70
Διαιτητές:Παγώνης-Πιτσίλκας Β. (Γκούμας)
Δεκάλεπτα: 15-16, 34-23, 47-42, 55-55, 65-70
ΧΑΝΘ (Νικολαΐδης): Ιορδάνογλου 4, Αμπατζάς 6, Βλάχος 7(1), Σταματέλος 1, Ελευθεριάδης 2, Ζιάκας 4, Γεωργάκης 5, Λευκαδίτης 32 (1), Μελίδης 2
Ευρώπη (Καραμανλής): Αμπατζίδης, Μητσάκης 16(3), Λεμονάκης 3, Μουρατίδης 17(2), Μαυρίδης 13(1), Γαρέζος 1, Καραϊσκάκης, Κιγμέτογλου 10, Σταύρου 10(1), Βαϊντερλής

Ανατόλια-Γέφυρα 73-68
Διαιτητές: Τσιρτσιμάλης-Τσιομπάνος (Μήτσιου)
Δεκάλεπτα: 11-17, 27-38, 50-54, 73-68
Ανατόλια (Γκαϊτατζής): Ζαφειρούδης, Πρωτούλης 6 (1), Βρεττάς, Σιώπης 14 (1), Γαλανίδης 11 (2), Τριανταφυλλίδης 14 (1), Συμεωνίδης10, Αζίζης, Σταματογιάννης, Τζουβάρας 14 (1), Βεργίνης 4, Γραβάνης
Γέφυρα (Τουλούμης): Κρομήδας 8, Δανάκης 9, Βάσκος 5, Κολοκοτρώνης 1, Δέτσικας 3, Καζαμίας, Μυλωνίδης 20, Βογιατζής 16 (1), Ιατρίδης, Ταραμάς, Μπίσκας 3 (1), Καρούζος 3

Ερμής Λαγκαδά-Αίας Ευόσμου 71-61
Διαιτητές:Σιμητόπουλος-Πετανίδου (Φωτιάδης)
Δεκάλεπτα: 28-23, 40-38, 57-49, 71-61
Ερμής Λ. (Αγγέλης): Καϊκλής, Καμπέρης, Μέλιος 1, Ακεψιμαΐδης 13 (3), Μάρουσιτς 16 (1), Νώτης 2, Παρίτσης 13 (1), Πιλκούδης 4, Ράπι, Ελευθεριάδης 8 (2), Μίνου, Καντάρκος 14 (1)
Αίας Ευόσμου (Πεχλιβάνης): Αμούτζιας 8 (2), Τσιμπής 16 (3), Τέντζος, Καδής 2, Δεληγιάννης 10 (2), Τσιακλάγκανος 5 (1), Σπύρας 2, Καραμανώλης 5 (1), Δεμερτζής 5, Σεκαδάκης Γ. 1, Σεκαδάκης Δ. 2, Κόκουρας 5

Καρδίτσα-Φίλιππος Βέροιας 70-59
Διαιτητές:Κοϊμτζόγλου-Γαζέτας (Κουσαϊτης)
Δεκάλεπτα : 22-20, 37-35, 54-47, 70-59
Καρδίτσα (Ρουμελιώτης): Σκορδάς 2, Δόγρανλης, Πανταζής, Λάκκας 7, Μαυρογιάννης 6, Παππάς Κ., Πάσσας, Καμαριώτης 10(2), Παπαδόπουλος 6, Τριχόπουλος 18(1), Θέος 21, Παππάς Γ.
Φίλιππος Βέροιας (Γκίμας - Μπλατσιώτης): Πάρος 5(1), Τσούκας 3(1), Τσιμίδης 2, Βάλλιος, Παπαδόπουλος Νίκος 5, Γεωργιάδης 8(1), Κοθράς 11, Σιόλογκας 11, Θεοδωρίδης 4, Σταυριανίδης 10(3), Μόρας, Παπαδόπουλος Νικος του Σάββα.





Αποτελέσματα και βαθμολογίες όλων των κατηγοριών - ομίλων στο GameCenter