Tο πρόγραμμα αγώνων της ΕΚΑΣΘ με αγώνες Γ1, Γ2 Ανδρών, Εφήβων και Κορασίδων


Tο πρόγραμμα αγώνων της ΕΚΑΣΘ όπως ανακοινώθηκε στο ekasth.gr για το


ΣΑΒΒΑΤΟ 15 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2016


Γ1΄ κατ. ΑΝΔΡΩΝ


21:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔ. ΚΑΛ. ~ ΟΡΦΕΑΣ ΣΟΥΡ. ΜΠΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΙΔΗΣ, ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΕΛΗΣ
Γραμματεία: Μπενάκη Ν., Παπαθανασίου, Παπαδόπουλος Μ.

Γ2΄ κατ. ΑΝΔΡΩΝ

21:00 ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΔΑΙΔΑΛΟΣ Α.Π. Α.Σ. ~ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤ.ΑΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΚΙΛΙΠΙΡΗΣ
Γραμματεία: Καραμπουρνιώτη, Ιακωβίδου, Παπαδόπουλος Κ.

21:00 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΜΑΚΕΔΩΝ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ~ ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΛ. Α.Ο. ΜΑΡΟΣ, KRKOBABIC
Γραμματεία: Ζαφειριάδου Α., Τόλιου, Καπούλα

19:30 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΚΑΜΙΝΙΚΙΑ Α.Σ. ~ ΛΕΟΝΤΕΣ ΑΣΚ ΤΟΚΜΑΚΙΔΗΣ, ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ
Γραμματεία: Μπενάκη Α., Παπαθανασίου, Παπαδόπουλος Μ.

21:00 ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ ~ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ Α.Σ. ΚΑΡΚΑΛΕΤΣΗΣ, ΤΣΑΛΚΙΤΖΗΣ ΑΡ.
Γραμματεία: Κόνιαλη, Κούρφαλη, Μπάρμπας

ΕΦΗΒΩΝ

20:00 Χ.Α.Ν.Θ. Χ.Α.Ν.Θ. ~ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ. ΠΕΤΑΝΙΔΟΥ, ΔΕΛΛΑΣ
Γραμματεία: Προεστού, Μπουρνάς

19:30 Α.Α.Μ.Θ. ΑΡΗΣ ΑΣ ~ ΗΡΑΚΛΗΣ Γ.Σ. ΚΑΤΣΙΑΝΗΣ, ΔΙΒΟΛΗ ΕΛΕΝΗ
Γραμματεία: Γιοβανούδα, Σακαλής

18:30 ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ. ~ Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ ΣΤΟΥΜΠΟΣ, ΜΠΑΖΑΚΑΣ
Γραμματεία: Παληογιάννη, Αστερνός

18:00 ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ ~ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ ΜΑΡΚΟΥΣΗΣ, ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Κ.
νέο Γραμματεία: Τουκμενίδου, Κεχαγιά

18:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ ~ ΠΑΟΚ ΑΣ ΤΣΟΚΟΛΗΣ, ΛΑΪΔΗΣ
Γραμματεία: Κούλλιας, Βασιλείου

17:30 ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. ~ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑΣ ΑΣ ΨΩΜΙΑΔΗΣ, ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Α.
Γραμματεία: Διμπιτούζης Π., Διμπιτούζης Α.

20:00 ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ~ ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ. ΔΙΚΤΑΠΑΝΙΔΗΣ, ΚΑΤΣΑΒΕΛΗΣ
Γραμματεία: Χρηστίδης, Πισκιούλης

19:00 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ. ~ ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΣΑΑΚ ΚΑΜΗΛΑΡΗΣ, ΤΣΑΝΤΑΛΗ
Γραμματεία: Στεφανίδου, Φωστηρίδου

16:15 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΟΛΥΜΠΟΣ Α.Σ. ~ ΓΕΦΥΡΑΣ Κ.Σ. ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ Ι., ΧΑΤΖΙΔΟΥ
Γραμματεία: Γαλάνη, Βαρυτιμίδης

15:00 ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΓΑΣ ~ ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΟΚ ΤΣΑΛΚΙΤΖΗΣ ΑΘ., ΤΡΑΚΑΣ
Γραμματεία: Κούρφαλη, Μπάρμπας

18:00 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ. ~ ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ ΤΣΑΛΚΙΤΖΗΣ ΑΘ., ΤΡΑΚΑΣ
Γραμματεία: Βαρυτιμίδης, Γαλάνη

15:30 ΓΕΝΝΗΜΑΤΑ ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕΣ ~ ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΛ. Α.Ο. ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ ΓΡ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ Κ
Γραμματεία: Κράντα, Μιχαηλίδου

16:00 ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛΟΓΑΣ ~ Α.Ο.Ε.Α. ΚΟΥΣΗΣ, ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία: Κουκουτζέλης, Τσακαλάκης

17:30 11ο Δημ.ΕΥΟΣΜΟΥ ΕΥΟΣΜΟΣ-ΔΟΞΑΣ ~ ΕΛΠΙΔΑ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΣ. ΚΑΡΚΑΛΕΤΣΗΣ, ΤΣΑΛΚΙΤΖΗΣ ΑΡ.
Γραμματεία: Χατζέλης, Ηλιάσκος

18:45 ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ. ~ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚ. ΜΑΣ ΚΑΣΟΛΗΣ, ΤΖΕΚΑΚΗΣ
Γραμματεία: Γρούτα, Κούδας

21:00 ΚΟΝΤΑΞΟΠΟΥΛΕΙΟ Δ.Α.Σ.Ω. ~ ICBS 2009 ΓΑΒΡΙΔΗΣ, ΜΑΓΗ
Γραμματεία: Ανανιάδης, Μπεκιάρης

18:00 ΣΤΑΥΡΟΥ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑΣ ~ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚ. ΛΟΛΙ, ΚΑΡΜΠΑ
Γραμματεία: Δαουλτζής, Άντωγλου

16:30 ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΕ ~ ΗΦΑΙΣΤΟΣ Α.Σ. ΣΠΥΡΙΑΔΗΣ, ΤΕΓΟΣ
Γραμματεία: Δρακοπούλου, Σκαλιστής

15:30 Μ.Ε.Ν.Τ. ΜΕΝΤ ~ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣ ΠΛΑΤΕΛΑ, ΜΟΣΧΑΣ
Γραμματεία: Μπέλλου, Τσιρακίδου

15:00 ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ ΜΑΚΑΜΠΗ ΓΣ ~ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ ΛΑΪΔΗΣ, ΚΟΜΝΗΝΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία: Κιλαζίδου, Κωστοπούλου

19:30 ΠΥΛΑΙΑΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ ~ ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗΣ
ΚΟΥΚΟΥΛΕΚΙΔΗΣ, ΓΡΗΓΟΡΑΣΚΟΣ
Γραμματεία: Τασιώνα, Ντάγκας

16:30 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ~ ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ, ΚΑΡΑΒΑΣ
Γραμματεία: Βασιλείου, Κούλλιας

17:30 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛ ΜΓΣ ~ ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ ΠΡΑΤΤΟΣ, ΔΕΛΛΑΣ
Γραμματεία: Βουλώνη, Βουδούρης

15:30 ΠΕΡΑΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ ~ ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ.
ΚΟΥΤΣΟΥΜΑΡΗΣ, ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ Β.,
Γραμματεία: Διαμαντοπούλου Χ., Αρβανιτίδης

14:00 ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ ~ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΤΣΟΥΛΗΣ, ΔΗΜΟΥ
Γραμματεία: Ντουβαλέτης, Ζηδιανάκης

16:00 ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ ~ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ
ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ, ΣΙΑΜΑΝΤΟΥΡΑΣ
Γραμματεία: Κωστής, Κοέν

 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

19:15 ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ ΗΡΑΚΛΗΣ Γ.Σ. ~ Ε.Ο.Σ. ΚΟΥΤΣΟΥΡΙΔΗΣ, ΠΑΠΟΥΤΣΗΣ
Γραμματεία: Κουκουβίνου, Παραδείση

18:30 ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α.Σ. ~ ΠΑΟΚ ΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ, ΑΖΑΣ
Παλιό Γραμματεία: Ιωαννίδης, Λαζόγλου

17:00 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ ~ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ.
ΜΠΑΧΤΣΕΒΑΝΟΠΟΥΛΟΣ, ΣΠΑΝΟΣ
Γραμματεία: Ζηδιανάκης, Ντουβαλέτης