menu
grbasket

greek basketball videos and live streamings
Menu Drawer Logo

Tο πρόγραμμα αγώνων της ΕΚΑΣΘ από Κυριακή μέχρι και Τετάρτη (16 - 19.10.2016)


Tο πρόγραμμα αγώνων της ΕΚΑΣΘ από Κυριακή μέχρι και Τετάρτη όπως ανακοινώθηκε στο ekasth.gr

KYΡIAKH 16 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2016



B΄ κατ. ΑΝΔΡΩΝ

19:30 ΜΙΚΡΑΣ 1 Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΣ. ~ ΑΕ Ν.ΚΡΗΝΗΣ ΚΟΥΚΟΥΛΕΚΙΔΗΣ, ΚΟΥΤΣΟΥΡΙΔΗΣ
Γραμματεία: Σωτηριάδου, Αρβανιτίδης, Παπαδόπουλος Μ

Γ1΄ κατ. ΑΝΔΡΩΝ

19:30 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ Μ.Γ.Σ.Σ. ~ ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΑΕΣ ΚΟΥΣΗΣ, KRKOBABIC
Γραμματεία: Μέρμιγκας, Κουκουτζέλης, Αστερνός
18:00 ΣΤΑΥΡΟΥ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑΣ ~ ΕΛΒΕΤΙΑ 2005 ΟΚΘ ΣΤΟΥΜΠΟΣ, ΔΙΒΟΛΗ ΕΛΕΝΗ
Γραμματεία: Ελευθεράκου, Ντεράκη, Ντούλια
19:20 ΦΟΙΝΙΚΑ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΣ ΚΑΛ. ~ Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ, ΣΙΑΜΑΝΤΟΥΡΑΣ
Γραμματεία: Μπενάκη Ν., Δήμας, Βουλώνη

Γ2΄ κατ. ΑΝΔΡΩΝ

21:00 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ Π.Ο ~ ΜΕΤΕΩΡΙΤΕΣ ΑΜΠΣ ΚΟΥΣΗΣ, KRKOBABIC
Γραμματεία: Λεκίδης, Κούδας, Γρούτα
14:00 ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛ. ~ ΒΙΚΤΩΡ ΑΜΣ ΨΩΜΙΑΔΗΣ, ΛΑΣΠΑ
Γραμματεία: Σακελλαρίου, Καραμπουρνιώτη, Ακριτίδης
21:20 ΦΟΙΝΙΚΑ Π.Α.Ο.Δ. ~ ΚΑΝΑΡΗΣ Α.Π.Σ. ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ, ΣΙΑΜΑΝΤΟΥΡΑΣ
Γραμματεία: Μπεκάρη Α., Παπαθανασίου, Βουλώνη
21:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΑΡΙΩΝ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ ~ ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΤΑΓΑΡ. ΜΠΑΪΟΣ, ΣΠΥΡΙΑΔΗΣ
Γραμματεία: Σιουμάλα, Σαλιμπασόγλου, Ράμπαντι
18:00 ΠΕΡΑΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ ~ Ε.Α.Α.Θ. ΔΕΛΛΑΣ, ΨΩΡΡΑΣ
Γραμματεία: Ευθυμίου Γ., Ευθυμίου Α., Λιούτσιας
15:00 ΜΙΚΡΑΣ 1 ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α.Σ. ~ ΝΕΣΤΩΡ ΑΜΣ ΛΟΛΙ, ΔΙΒΟΛΗ ΕΛΠΙΔΑ
Γραμματεία: Κοκκινά, Τερζίδης, Κούλλιας

EΦΗΒΩΝ

20:30 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ Α.Σ ~ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν.ΡΥΣ. ΚΑΤΣΙΑΝΗΣ, ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ
Γραμματεία: Ανανιάδης, Παπαδόπουλος Κ.

ΠΑΙΔΩΝ

15:30 ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ ~ Β.Α.Ο. ΚΑΤΣΑΒΕΛΗΣ, ΜΗΤΣΙΜΠΟΝΑΣ
Γραμματεία: Ουσταμπασίδου, Ακριτίδης
21:00 ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ ~ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ. ΠΛΑΤΕΛΑ, ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ Β.
νέο Γραμματεία: Ντουβαλέτης, Ζηδιανάκης
18:00 ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ ΗΡΑΚΛΗΣ Γ.Σ. ~ ΠΑΟΚ ΑΣ ΣΙΤΑΡΙΔΗΣ, ΤΣΑΛΚΙΤΖΗΣ ΑΘ
Γραμματεία: Μπουρνάς, Τουκμενίδου
14:30 ΠΕΥΚΩΝ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑΣ ~ Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ ΛΑΜΠΡΕΛΛΗΣ, ΠΑΡΑΣΤΙΤΙΔΟΥ
Γραμματεία: Ταρπάγκου Α., Κολοκυθάς
13:30 ΜΙΚΡΑΣ 1 Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ ~ ΑΡΗΣ ΑΣ ΛΟΛΙ, ΘΕΟΛΟΓΗΣ
Γραμματεία: Βουδούρης, Κεχαγιά
15:30 ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ ~ ΧΑΝΘ ΚΑΣΑΠΙΔΗΣ, ΒΛΑΣΤΟΣ
Γραμματεία: Ιωαννίδης, Λεονταρά
20:00 ΙΩΝΙΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝ.ΑΣ ~ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ.
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ Κ., ΒΟΥΡΒΟΥΤΣΙΩΤΗΣ
Γραμματεία: Ηλιάσκος, Χρηστίδης
16:30 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ ~ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚ.
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΕΛΗΣ, ΜΠΑΖΑΚΑΣ
Γραμματεία: Καζαντζίδου, Κουκουβίνου
12:00 ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΟΚ ~ ΓΕΦΥΡΑΣ Κ.Σ. ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ, ΤΕΓΟΣ
Γραμματεία: Κόνιαλη, Κεχαγιάς
10:00 ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. ~ ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛ ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ, ΤΕΓΟΣ
Γραμματεία: Κόνιαλη, Μπάρμπας
12:00 ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΓΑΣ ~ ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΔΕΝ.
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΤΖΕΚΑΚΗΣ
Γραμματεία: Αλταντζίδου, Κούρφαλη
16:15 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΟΛΥΜΠΟΣ Α.Σ. ~ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ ΓΑΣ ΚΙΛΙΠΙΡΗΣ, ΜΑΓΗ
Γραμματεία: Σακάρογλου, Παραδείση
18:00 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ. ~ ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ ΚΙΛΙΠΙΡΗΣ, ΜΑΓΗ
Γραμματεία: Παραδείση, Σακάρογλου
17:30 11ο Δημ.ΕΥΟΣΜΟΥ ΕΥΟΣΜΟΣ-ΔΟΞΑΣ ~ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛΟΓΑΣ ΤΣΑΝΤΑΛΗ, ΜΙΜΗΚΟΣ
Γραμματεία: Στεφανίδου, Φωστηρίδου
16:00 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΕΛΠΙΔΑ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΣ. ~ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ Α.Σ. ΚΑΜΗΛΑΡΗΣ, ΤΖΙΑΜΠΑΖΗΣ
Γραμματεία: Ιακωβίδου, Πισκιούλης
19:00 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ. ~ Α.Ο.Ε.Α. ΚΑΜΗΛΑΡΗΣ, ΤΖΙΑΜΠΑΖΗΣ
Γραμματεία: Φωστηρίδου, Στεφανίδου
20:00 ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΠΣ ~ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ. ΤΣΑΝΤΑΛΗ, ΠΑΜΠΟΥΚΟΓΛΟΥ
Γραμματεία: Διμπιτούζης Α., Τσακαλάκης
18:30 ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ ~ ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ΑΣ ΧΑΤΖΙΔΟΥ, ΜΗΡΤΣΙΟΣ
Γραμματεία: Κράντα, Κατρακυλίδου
15:00 ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣ ~ ΕΚΠ. ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ ΜΙΜΗΚΟΠΟΥΛΟΣ, ΣΠΑΝΟΣ
Γραμματεία: Ταρπάγκου Φ., Σακαλής
14:15 ΛΑΓΚΑΔΑ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚ. ΜΑΣ ~ ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ ΚΑΣΟΛΗΣ, ΤΡΑΚΑΣ
Γραμματεία: Γούτη, Μισιρλόγλου
15:30 ΚΟΝΤΑΞΟΠΟΥΛΕΙΟ Δ.Α.Σ.Ω. ~ ICBS 2009 ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ, ΜΟΣΧΑΣ
Γραμματεία: Μπεκιάρης, Τσιουμλέκης
14:30 ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΣΑΑΚ ~ ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ ΠΕΤΡΟΓΙΑΝΝΑΚΗ, ΚΑΝΕΛΙΔΗΣ
Γραμματεία: Μούστος, Σταματογιάννης
12:00 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ. ~ ΜΕΝΤ ΓΡΗΓΟΡΑΣΚΟΣ, ΑΝΤΩΝΕΛΟΥ
Γραμματεία: Πασχαλίδου, Βασιλείου
15:30 ΠΥΛΑΙΑΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ ~ ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗΣ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΑΡΑΠΟΓΛΟΥ
Γραμματεία: Κιλαζίδου, Προεστού
18:00 ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ΚΑΝΑΡΗΣ Α.Π.Σ. ~ ΒΙΚΤΩΡ ΑΜΣ ΜΠΑΧΤΣΕΒΑΝΟΠΟΥΛΟΣ, ΑΖΑΣ
Γραμματεία: Μπέλλου, Τσιρακίδου
13:30 ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ ~ ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ. ΔΗΜΟΥ, ΤΟΠΑΛΙΔΗΣ
Γραμματεία: Κωστής, Κοέν
15:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ ΑΣ ~ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΕΛΗΣ, ΜΠΑΖΑΚΑΣ
Γραμματεία: Καζαντζίδου, Κουκουβίνου
14:00 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ ~ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ
ΜΠΑΧΤΣΕΒΑΝΟΠΟΥΛΟΣ, ΜΠΟΝΟΣ
Γραμματεία: Λαζόγλου, Χατζέλης
18:30 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ~ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ.
ΣΠΥΡΙΑΔΗΣ, ΚΟΜΝΗΝΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία: Σαλιμπασόγλου, Ράμπαντι
15:30 ΠΕΡΑΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ ~ ΒΕΡΓΙΝΑ ΨΑΡΡΑΣ, ΚΑΡΑΒΑΣ
Γραμματεία: Ευθυμίου Α., Λιούτσιας

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

09:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΜΙΚΤΗ ΕΚΑΣΘ ~ Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ ΚΟΥΤΣΟΥΜΑΡΗΣ, ΤΟΤΣΙΚΑ
Γραμματεία: Γκανάλας, Σκαλιστής
11:00 ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ ΕΚΠ. ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ ~ ΑΡΗΣ ΑΣ ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ, ΜΟΣΧΑΣ
Γραμματεία: Καλογιαννίδης, Ζαφειριάδου Ν
17:00 ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. ~ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ. ΓΑΒΡΙΔΗΣ, ΤΡΑΚΑΣ
Γραμματεία: Γαλάνη Π., Βαρυτιμίδης

ΔΕΥΤΕΡΑ 17 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2016

Α΄ κατ. ΑΝΔΡΩΝ

21:30 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ ~ Β.Α.Ο. ΤΖΙΟΠΑΝΟΣ Ν., ΤΣΟΥΛΗΣ, ΔΕΛΛΑΣ
Γραμματεία: Διαμαντοπούλου Χ., Ντουβαλέτης, Κούλλιας
Γυμνασίαρχος: ΦΩΤΙΑΔΗΣ
21:30 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ. ~ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ ΔΑΜΙΓΟΣ, ΓΑΖΕΤΑΣ, ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ
Γραμματεία: Σωτηριάδου, Βουλώνη, Κεχαγιά
Γυμνασίαρχος: ΚΑΣΑΠΙΔΗΣ
20:30 ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. ~ ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ ΤΣΙΡΤΣΙΜΑΛΗΣ, ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Χ.,ΤΕΜΕΛΚΟΥ
Γραμματεία: Ντάγκας, Τασιώνα, Προεστού
Γυμνασίαρχος: ΠΡΩΤΟΠ#ΔΑΚΗΣ
21:45 ΚΟΝΤΑΞΟΠΟΥΛΕΙΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚ. ~ ΜΕΝΤ ΦΟΥΝΤΖΗΛΑΣ, ΠΕΤΑΝΙΔΟΥ Γ., ΚΟΥΣΗΣ
Γραμματεία: Ανανιάδης, Μπεκιάρης, Κολοκυθάς
Γυμνασίαρχος: ΑΣΤΡΕΙΝΙΔΗΣ
20:45 Μ.Ε.Ν.Τ. ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΕ ~ Δ.Α.Σ.Ω. ΤΖΙΜΑ, ΚΟΥΚΟΥΛΕΚΙΔΗΣ, ΛΑΪΔΗΣ
Γραμματεία: Παληογιάννη, Μπέλλου Β., Τσιρακίδου
Γυμνασίαρχος: ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ
21:30 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ. ~ ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ ΚΟΪΤΖΟΓΛΟΥ, ΠΛΑΤΕΛΑ, ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ Κ
Γραμματεία: Στεφανίδου, Φωστηρίδου, Κόντος
Γυμνασίαρχος: ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΟΥ
21:00 Α.Α.Μ.Θ. ΜΑΚΑΜΠΗ ΓΣ ~ ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ ΣΙΤΑΡΙΔΗΣ, ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ, ΧΑΤΖΙΔΟΥ
Γραμματεία: Συμεωνίδης, Μιχαηλίδου, Κράντα
Γυμνασίαρχος: ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΔΗΣ

Β΄ ΦΑΣΗ ΚΥΠΕΛΛΟΥ ΑΝΔΡΩΝ-CAP

20:15 ΑΞΙΟΥ ΠΑΟΚ ΚΥΜΙΝΩΝ ~ ΗΡΑΚΛΗΣ Γ.Σ. κ/20 ΚΑΜΗΛΑΡΗΣ, ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ Α
Γραμματεία: Κόνιαλη, Μπάρμπας, Κεχαγιάς

Γ1΄ κατ. ΑΝΔΡΩΝ

20:00 ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ ΠΕΡΑ ΑΣ ~ ΚΟΛΛΕΓΙΟ DEI A.O. ΤΣΑΝΑΚΤΣΙΔΗΣ, ΜΟΣΧΑΣ
Γραμματεία: Μπέλλου Μ., Τσολακίδης, Χ#ιωάννου
19:30 ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΡΙΩΝ ΣΤΑΥΡ. ~ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΘΕΣ ΑΣ ΚΑΡΚΑΛΕΤΣΗΣ, ΔΙΚΤΑΠΑΝΙΔΗΣ
Γραμματεία: Μέρμιγκας, Διμπιτούζης Π., Διμπιτούζης Α.
21:00 ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΑΤΛΑΣ ΑΟΚ ~ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗΣ Α.Ο. ΣΕΛΕΒΟΣ, ΛΟΛΙ
Γραμματεία: Κωστανάκη, Σακαλής, Κούδας
21:45 ΛΑΓΚΑΔΑ ΔΟΞΑ ΑΣΣ. ΠΑΣ ~ Μ. ΜΠΟΤΣΑΡΗΣ ΜΑΣ ΤΣΑΛΚΙΤΖΗΣ ΑΡ., ΓΑΒΡΙΔΗΣ
Γραμματεία: Σαμαρά, Νέδας, Τσιουμλέκης

Γ2΄ κατ. ΑΝΔΡΩΝ

21:30 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ Γ.Σ. ~ ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΕΟX. ΑΕ ΚΟΥΤΣΟΥΡΙΔΗΣ, ΤΖΙΑΜΠΑΖΗΣ
Γραμματεία: Λεκίδης, Τόλιου, Χατζέλης
21:00 ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ Γ.Σ. ~ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΘΕΣ/NIΚΗΣ ΓΡΗΓΟΡΑΣΚΟΣ, ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ
Γραμματεία: Καραμπουρνιώτη, Ζαφειριάδου, Αλεξανδρόπουλος
21:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ ΑΣ ~ ΒΕΛΛΕΡΕΦΟΝΤΗΣ ΑΣ ΔΙΒΟΛΗ ΕΛΕΝΗ, KRKOBABIC
Γραμματεία: Μπενάκη Α., Μπενάκη Ν., Τουκμενίδου

ΤΡΙΤΗ 18 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2016

Κ/20

20:00 Β.Α.Ο. Β.Α.Ο. ~ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ ΛΟΥΛΟΥΔΙΑΔΗΣ, ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ
Γραμματεία: Χαλκίδης, Μαρβάκης
21:30 ΘΕΡΜΗΣ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ. ~ ΧΑΝΘ ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ, ΜΟΣΧΑΣ
Γραμματεία: Αρβανιτίδης, Διαμαντοπούλου Χ.
21:30 ΠΥΛΑΙΑΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ ~ ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΣΑΑΚ ΔΕΛΛΑΣ, KRKOBABIC
Γραμματεία: Κωστοπούλου, Λιούτσιας
21:00 Π.Α.Ο.Κ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛ ~ ΜΑΡΑΘΩΝ ΑΜΣ
Γραμματεία: Τασιώνα, Προεστού

ΝΕΑΝΙΔΩΝ

20:30 ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α.Σ. ~ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚ. ΜΑΣ ΚΑΡΜΠΑ, ΛΟΛΙ
παλιό Γραμματεία: Ιωαννίδης, Λαζόγλου
21:00 Α.Α.Μ.Θ ΑΡΗΣ ΑΣ ~ ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΣ ΣΕΛΕΒΟΣ, ΠΛΑΤΕΛΑ
Γραμματεία: Βουδούρης, Μπουρνάς
21:30 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Ε.Ο.Σ. ~ ΠΑΟΚ ΑΣ ΧΑΤΖΙΔΟΥ, ΓΑΒΡΙΔΗΣ
Γραμματεία: Χρηστίδης, Πισκιούλης
21:30 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛ ΜΓΣ ~ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ. ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΣΙΑΜΑΝΤΟΥΡΑΣ
Γραμματεία: Βουλώνη, Ράμπαντι

ΤΕΤΑΡΤΗ 19 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2016

Β΄ ΦΑΣΗ ΚΥΠΕΛΛΟΥ ΑΝΔΡΩΝ-CAP

21:00 ΜΙΚΡΑΣ 1 ΒΕΡΓΙΝΑ ~ Π.Α.Ο.Δ ΣΕΛΕΒΟΣ, ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΕΛΗΣ
Γραμματεία: Παπαθανασίου, Σκαλιστής, Τουκμενίδου

Α΄ κατ. ΓΥΝΑΙΚΩΝ

21:45 ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ ΕΚΠ. ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ ~ ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ ΧΑΤΖΙΔΟΥ, ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Α.
Γραμματεία: Ζαφειριάδου Ν., Γιοβανούδα, Σακαλής
21:45 Μ.Ε.Ν.Τ. ΜΕΝΤ ~ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ ΠΕΤΑΝΙΔΟΥ Γ., ΔΕΛΛΑΣ
Γραμματεία: Κιλαζίδου, Κωστοπούλου, Αλεβιζάτος
21:30 ΘΕΡΜΗΣ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ. ~ ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α.Σ. ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ Δ., KRKOBABIC
Γραμματεία: Λαζόγλου, Κωστής, Κοέν
21:45 ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ ~ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ Γ.Σ. ΚΑΡΜΠΑ, ΚΟΜΝΗΝΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία: Κουκουτζέλης, Κράντα, Συμεωνίδης
21:45 ΠΕΡΑΙΑΣ ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ. ~ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ. ΣΤΟΥΜΠΟΣ, ΚΑΣΑΠΙΔΗΣ
Γραμματεία: Καρατζιώτης, Κουκουβίνου, Σιωζόπουλος
21:30 ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛ ~ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ Κ., ΤΖΕΚΑΚΗΣ
Γραμματεία: Κόνιαλη, Μπάρμπας, Κεχαγιάς
21:00 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ-ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ ~ Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ ΚΑΡΚΑΛΕΤΣΗΣ, ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ
Γραμματεία: Χατζέλης, Σακάρογλου, Αλεξανδρόπουλος

Γ2΄ κατ. ΑΝΔΡΩΝ

21:15 Ε.Κ.Ο. ΠΥΡΡΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ~ ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ ΛΟΛΙ, ΧΑΤΖΗΣΑΒΒΙΔΟΥ
Γραμματεία: Ζαφειριάδου Α., Λεκίδης, Βαρυριμίδης
21:30 ΔΡΥΜΟΥ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤ.ΑΣ ~ ΛΑΓΥΝΩΝ ΑΣΚ ΚΑΣΟΛΗΣ, ΚΑΤΣΑΒΕΛΗΣ
Γραμματεία: Σαμαρά, Νέδας, Σαράφης

Κ/20

21:30 ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ~ ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΔΕΝ. ΤΣΑΡΔΟΥΛΙΑΣ, ΨΩΜΙΑΔΗΣ
Γραμματεία: Τόλιου, Ηλιάσκος
21:30 ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ. ~ ΟΛΥΜΠΟΣ Α.Σ. ΚΑΜΗΛΑΡΗΣ, ΤΡΑΚΑΣ
Γραμματεία: Γρούτα, Κούδας
21:45 ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚ. ~ ΓΕΦΥΡΑΣ Κ.Σ. ΓΡΑΙΚΟΣ, ΜΑΚΡΗΣ
Γραμματεία: Μπεκιάρης, Ανανιάδης
21:00 ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ ~ ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕΣ ΚΑΤΣΙΑΝΗΣ, ΚΙΛΙΠΙΡΗΣ
Γραμματεία: Μπέλλου Β., Τσιρακίδου
21:30 ΠΕΥΚΩΝ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑΣ ΑΣ ~ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ ΛΟΥΛΟΥΔΙΑΔΗΣ, ΤΣΑΝΤΑΛΗ
Γραμματεία: Ουσταμπασίδου, Ακριτίδης
21:30 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ. ~ Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ ΜΑΛΤΕΣΙΟΣ, ΚΟΥΤΣΟΥΡΙΔΗΣ
Γραμματεία: Βουλώνη, Δρακοπούλου

ΠΑΙΔΩΝ

21:30 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ. ~ ΓΕΦΥΡΑΣ Κ.Σ. ΤΖΙΑΜΠΑΖΗΣ, ΤΕΓΟΣ
Γραμματεία: Φωστηρίδου, Στεφανίδου

Αποτελέσματα και βαθμολογίες όλων των κατηγοριών - ομίλων στο GameCenter